Gólové hody v považskom derby, o víťazstve Trenčína rozhodol Čatakovič

AS Trenčín si zo Žiliny odnáša plný počet bodov.12. aug 2018, o 8:08

Trenčín oslavuje gól v sieti Feyenoordu.

Trenčín ľahko porazil Górnik Zabrze, čaká ho Feyenoord RotterdamFoto

Futbalisti AS Trenčín si zabezpečili postup do ďalšej fázy kontinentálneho pohára číslo dva. O týždeň sa stretnú s holandským tímom Feyenoord Rotterdam.Martin Jurčo, 2. aug 2018, o 8:00

Trenčín s dvoma červenými kartami podľahol Ružomberku

Prvý zápas sezóny vo Fortuna lige sa Trenčínu nevydaril. V Myjave podľahol Ružomberku 1:4.Martin Jurčo, 29. júl 2018, o 10:57

Trenčín si vybojovali postup do 4. predkola Európskej ligy.

Trenčín vyhral v Poľsku a je bližšie k postupu do tretieho predkola

Domáci nestrelili ani jeden gól.Martin Jurčo, 26. júl 2018, o 8:25

Trenčín doma remizoval s Podgoricou, v 2. predkole vyzve Górnik Zabrze

Trenčania si zmerajú sily s ďalším súperom 26. júla.19. júl 2018, o 8:19

Trenčania si chcú v domácej odvete postrážiť dvojgólové vedenie.

Trenčín doma nestačil na Dunajskú Stredu

Hostia po taktickom výkone brali z Trenčína všetky body.Martin Jurčo, 8. apr 2018, o 9:31

Žrde hrali proti. O víťazovi štvrtého play-off musela rozhodnúť lotéria nájazdov (+FOTO)

Semifinálová séria Kaufland play off Tipsport ligy pokračovala štvrtým zápasom.Martin Jurčo, 5. apr 2018, o 14:05

Trenčania strieľajú gól.

"Vojaci" sa po domácom triumfe ujali vedenia 2:1 v sérii.Martin Jurčo, 4. apr 2018, o 12:00

Dukla aj v druhom zápase porazila PopradFoto

V dobrom stretnutí mali dnes Trenčania navrch, hoci Poprad dokázal na konci druhej tretiny vykresať nádej, Dukla zvládla tretiu tretinu s prehľadom a po dvoch zápasoch série vedie 2:0.Martin Jurčo, 18. mar 2018, o 11:16

Momentka zo zápasu Trenčín - Poprad.

Dukla Trenčín gólom v poslednej minúte zdolala PopradFoto

Hokejisti Dukly Trenčín vstúpili do play-off víťazne, Poprad zdolali najtesnejším rozdielom. Brankár Michal Valent opäť neinkasoval.Martin Jurčo, 17. mar 2018, o 10:28

Na snímke Ondrej Mikula (Trenčín) sa teší po góle v prvom zápase štvrťfinále playoff Tipsport Ligy v hokeji HK Dukla Trenčín - HK Poprad v Trenčíne 17. marca 2018.

Dukla Trenčín presvedčivo porazila Nové Zámky

Zápas na trenčianskej Sihoti bol dôležitý pre oba tímy. Trenčania lepšie korčuľovali, nebáli sa osobných súbojov a dostávali súpera pod tlak.Martin Jurčo, 4. mar 2018, o 9:08

Trenčín sa vytrápil. Rozhodol až záver zápasu

Uzimený zápas v Trenčíne rozhodli striedajúci hráči. Trenčania porazili Prešov 2:0.24. feb 2018, o 8:30

Trenčania (v bielom) si poradili s Prešovom.

Trenčianski hokejisti podľahli na vlastnom ľade Zvolenu 1:3.TASR7. feb 2018, o 13:52

Brankár Dukly Trenčín Michal Valent prikrýva puk v zápase proti Zvolenu.

Dukla Trenčín zdolala v nervóznom zápase KošiceFoto

Zverenci trénera Petra Oremusa otočili zápas s Košicami, víťazný gól strelil v 58. minúte Tibor Varga.(tn)2. feb 2018, o 12:03

Ilustračná snímka.

Dukla doma bodovala naplno

Vojaci doma vyhrali najtesnejším rozdielom nad hokejistami Popradu.(tn)30. jan 2018, o 13:10

Trenčín doma nestačil na Nitru

Hokejisti Dukly Trenčín podľahli na vlastnom ľade hráčom HK Nitra 1:3.(tn)28. jan 2018, o 7:56

Marcel Hossa (vpravo) z Trenčína a brankár Nitry Nathan Lawson (vľavo) a Peter Ordzovenský (uprostred) z Nitry v zápase 41. kola Tipsport Ligy HK Dukla Trenčín - HK Nitra, 28. januára 2018 v Trenčíne.

Online prenos: Dukla Trenčín - HC 05 iClinic Banská Bystrica

Trenčania po sérii troch prehier privítajú na domácom ľade lídra z Banskej Bystrice. Zápas na zimnom štadióne Pavla Demitru začína o 17.00 hodine.(tn)21. jan 2018, o 12:53

Sprava: Mislav Rosandič z HC´05 iClinic Banská Bystrica a Peter Sojčík z HK Dukla Trenčín

Online: Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš

Po prekvapujúcej piatkovej prehre s Detvou má trenčianska Dukla šancu na reparát. O 17.00 hodine privíta na domácom ľade ôsmy Liptovský Mikuláš.(tn)14. jan 2018, o 13:59

Online prenos: Dukla Trenčín - HC 07 Detva

Na trenčianskej Sihoti líder privíta nováčika, ktorý je na poslednom mieste ligovej tabuľky. Úvodné vhadzovanie zápasu hokejovej Tipsport ligy je na programe o 18.00 hodine.12. jan 2018, o 14:15

Michal Valent chytá puk do lapačky pred Novákom.

Trenčínu na body stačila silná päťminútovka

Zverenci trénera Petra Oremusa zvládli zápas so Žilinou, hoci po úvodnej tretine prehrávala dvojgólovým rozdielom.28. dec 2017, o 14:06

1. Kupujete alebo predávate byt? Týchto 5 vecí si skontrolujte!
  2. Boli ste v Novembri 89 na námestí? Patrí vám verejná vďaka!