Téma

Online prenosy Trenčín

Športové online prenosy, hokej a futbal v Trenčíne.

Dukla v divokom zápase zdolala Nitru

Tretí štvrťfinálový zápas play off Tipsport ligy medzi Trenčínom a Nitrou priniesol dramatický hokej do posledných sekúnd. V sérii sa ujal vedenia 2:1 Trenčín.Martin Jurčo, 15. mar 2019, o 16:36

Momentka zo zápasu Nitra - Trenčín.
Foto

Gólové hody v považskom derby, o víťazstve Trenčína rozhodol Čatakovič

AS Trenčín si zo Žiliny odnáša plný počet bodov.12. aug 2018, o 8:08

Trenčín oslavuje gól v sieti Feyenoordu.

Trenčín ľahko porazil Górnik Zabrze, čaká ho Feyenoord Rotterdam

Futbalisti AS Trenčín si zabezpečili postup do ďalšej fázy kontinentálneho pohára číslo dva. O týždeň sa stretnú s holandským tímom Feyenoord Rotterdam.Martin Jurčo, 2. aug 2018, o 8:00

Foto

Trenčín s dvoma červenými kartami podľahol Ružomberku

Prvý zápas sezóny vo Fortuna lige sa Trenčínu nevydaril. V Myjave podľahol Ružomberku 1:4.Martin Jurčo, 29. júl 2018, o 10:57

Trenčín si vybojovali postup do 4. predkola Európskej ligy.

Trenčín vyhral v Poľsku a je bližšie k postupu do tretieho predkola

Domáci nestrelili ani jeden gól.Martin Jurčo, 26. júl 2018, o 8:25

Trenčín doma remizoval s Podgoricou, v 2. predkole vyzve Górnik Zabrze

Trenčania si zmerajú sily s ďalším súperom 26. júla.19. júl 2018, o 8:19

Trenčania si chcú v domácej odvete postrážiť dvojgólové vedenie.

Trenčín doma nestačil na Dunajskú Stredu

Hostia po taktickom výkone brali z Trenčína všetky body.Martin Jurčo, 8. apr 2018, o 9:31

Žrde hrali proti. O víťazovi štvrtého play-off musela rozhodnúť lotéria nájazdov (+FOTO)

Semifinálová séria Kaufland play off Tipsport ligy pokračovala štvrtým zápasom.Martin Jurčo, 5. apr 2018, o 14:05

Trenčania strieľajú gól.

"Vojaci" sa po domácom triumfe ujali vedenia 2:1 v sérii.Martin Jurčo, 4. apr 2018, o 12:00

Foto

Dukla aj v druhom zápase porazila Poprad

V dobrom stretnutí mali dnes Trenčania navrch, hoci Poprad dokázal na konci druhej tretiny vykresať nádej, Dukla zvládla tretiu tretinu s prehľadom a po dvoch zápasoch série vedie 2:0.Martin Jurčo, 18. mar 2018, o 11:16

Momentka zo zápasu Trenčín - Poprad.
Foto

Dukla Trenčín gólom v poslednej minúte zdolala Poprad

Hokejisti Dukly Trenčín vstúpili do play-off víťazne, Poprad zdolali najtesnejším rozdielom. Brankár Michal Valent opäť neinkasoval.Martin Jurčo, 17. mar 2018, o 10:28

Na snímke Ondrej Mikula (Trenčín) sa teší po góle v prvom zápase štvrťfinále playoff Tipsport Ligy v hokeji HK Dukla Trenčín - HK Poprad v Trenčíne 17. marca 2018.
Foto

Dukla Trenčín presvedčivo porazila Nové Zámky

Zápas na trenčianskej Sihoti bol dôležitý pre oba tímy. Trenčania lepšie korčuľovali, nebáli sa osobných súbojov a dostávali súpera pod tlak.Martin Jurčo, 4. mar 2018, o 9:08

Trenčín sa vytrápil. Rozhodol až záver zápasu

Uzimený zápas v Trenčíne rozhodli striedajúci hráči. Trenčania porazili Prešov 2:0.24. feb 2018, o 8:30

Trenčania (v bielom) si poradili s Prešovom.

Trenčianski hokejisti podľahli na vlastnom ľade Zvolenu 1:3.TASR7. feb 2018, o 13:52

Brankár Dukly Trenčín Michal Valent prikrýva puk v zápase proti Zvolenu.
Foto

Dukla Trenčín zdolala v nervóznom zápase Košice

Zverenci trénera Petra Oremusa otočili zápas s Košicami, víťazný gól strelil v 58. minúte Tibor Varga.(tn)2. feb 2018, o 12:03

Ilustračná snímka.
Foto

Dukla doma bodovala naplno

Vojaci doma vyhrali najtesnejším rozdielom nad hokejistami Popradu.(tn)30. jan 2018, o 13:10

Trenčín doma nestačil na Nitru

Hokejisti Dukly Trenčín podľahli na vlastnom ľade hráčom HK Nitra 1:3.(tn)28. jan 2018, o 7:56

Marcel Hossa (vpravo) z Trenčína a brankár Nitry Nathan Lawson (vľavo) a Peter Ordzovenský (uprostred) z Nitry v zápase 41. kola Tipsport Ligy HK Dukla Trenčín - HK Nitra, 28. januára 2018 v Trenčíne.

Online prenos: Dukla Trenčín - HC 05 iClinic Banská Bystrica

Trenčania po sérii troch prehier privítajú na domácom ľade lídra z Banskej Bystrice. Zápas na zimnom štadióne Pavla Demitru začína o 17.00 hodine.(tn)21. jan 2018, o 12:53

Sprava: Mislav Rosandič z HC´05 iClinic Banská Bystrica a Peter Sojčík z HK Dukla Trenčín

Online: Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš

Po prekvapujúcej piatkovej prehre s Detvou má trenčianska Dukla šancu na reparát. O 17.00 hodine privíta na domácom ľade ôsmy Liptovský Mikuláš.(tn)14. jan 2018, o 13:59

Online prenos: Dukla Trenčín - HC 07 Detva

Na trenčianskej Sihoti líder privíta nováčika, ktorý je na poslednom mieste ligovej tabuľky. Úvodné vhadzovanie zápasu hokejovej Tipsport ligy je na programe o 18.00 hodine.12. jan 2018, o 14:15

Michal Valent chytá puk do lapačky pred Novákom.

1. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch
  2. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti)
  3. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo