Štvrtok, 24. august, 2017 | Meniny má Bartolomej
Riešime za vás

Rozbita komunikacia

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 17 dní a 6 hodín
Autor podnetu: David
Rieši: Mesto Trenčín
Lokalita: Trenčín
Ulica: Opatovska
Dátum nahlásenia: 21.11.2015
Dátum poslednej aktivity: 8.12.2015

Dokedy bude trvat tento stav komunikacie na opatovskej ulici ? Je to sama jama vyfrezovana je ale kedy sa spraví novy asfalt ? Prsi je to same blato tie vytrčajuce kanale ani nehovoriac a jamy

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nastrencin.sk

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Čiara

Krimi thriller

Kino