Štvrtok, 20. september, 2018 | Meniny má Ľuboslav(a)

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

Park v Trenčíne - hanba

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 18 dní a 2 hodiny
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Mesto Trenčín
Lokalita: Trenčín
Ulica: Park Milana Rastislava Štefánika
Dátum nahlásenia: 20.11.2015
Dátum poslednej aktivity: 8.12.2015

Pravidelne chodievam cez to, čo sa honosne nazýva park v Trenčíne. Takto ho môže volať len ten, čo nikdy v inom parku nebol. To čo je v Trenčíne je hanbou - dnes keď už má pomaly každá dedina upravené  okolie, toto v krajskom meste ktoré sa hrdí turizmom je úplný otras. Na chodníkoch sú jamy, na popraskanom asfalte si môžte vylomiť členok, všade odpadky, neporiadok. Teraz pri dažďoch sú všade obrovské kaluže, šmykľavé listy, ktorým sa treba vyhýbať - jednu posielam aj na fotografii - občas sa pri nej vytvorí zápcha, ľudia čakajú,aby ju mohli obísť - také trenčianske...
Ak sem človek príde s niekým na návštevu, musí sa len hanbiť. To je mesto stále na tom tak zle aby neupravilo aspoň tie  chodníky?

Ako sa tento podnet riešil:

27.11.2015
Zainteresovaná strana
Autor: Železnice Slovenskej republiky
Dátum reakcie: 27.11.2015 (7 dní a 13 hodín od nahlásenia)

Hlavný chodník v parku je na pozemkoch Železníc Slovenskej republiky. Tie ale jeho opravu neplánujú. „Predmetné pozemky sú v štádiu odpredaja pre firmu SIRS v rámci revitalizácie stanice. Zanesenú odvodňovaciu priekopu sme už vyčistili,“ reagoval na podnet Ľubomír Mitas zo Železníc SR.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nastrencin.sk
Park v Trenčíne - hanba

Miesto hláseného podnetu