Piatok, 21. júl, 2017 | Meniny má Daniel
Riešime za vás

Plátanie cesty

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 1 mesiac a 18 dní
Autor podnetu: Juraj
Rieši: Mesto Trenčín
Lokalita: Trenčín
Ulica: Veľkomoravská
Dátum nahlásenia: 18.8.2016
Dátum poslednej aktivity: 6.10.2016

Po dlhodobom sťažovaní viacero obyvateľov mesto vykonalo zaplátanie ulice Veľkomoravská. Je to síce hala-bala porobené ale konečne sa niečo spravilo a nenechá tam nápravu na aute.
Pozitívnu správu ale musí vyrovnať negatívna. Zvyšky asfaltu vysypané na chodníku a na parkovisku(súkromný pozemok). Bolo by dobré keby si mesto vie po sebe aj upratať

Ako sa tento podnet riešil:

04.10.2016
Zainteresovaná strana
Autor: Erika Ságová, hovorkyňa Mesta Trenčín
Dátum reakcie: 04.10.2016 (1 mesiac a 15 dní od nahlásenia)

Priestor je už uprataný.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nastrencin.sk
Plátanie cesty

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Leto v Trenčíne, júl – august 2017

Leto osviežia koncerty i divadielka pre deti

Zábava

Žákovic open 2017

17. ročník obľúbeného festivalu s rodinnou atmosférou

Koncert