Sobota, 18. november, 2017 | Meniny má Eugen
Riešime za vás

Nefunkčné osvetlenie na Juhu

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 2 mesice a 2 dni
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Mesto Trenčín
Lokalita: Trenčín
Ulica: šmidkeho
Dátum nahlásenia: 12.6.2016
Dátum poslednej aktivity: 15.8.2016

Na priložených záberoch je zrejmé že pouličné osvetlenie je nefunkčné . Prosil by som zodpovedných aby urobili nápravu.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nastrencin.sk
Nefunkčné osvetlenie na Juhu

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Justice League

Akčný, fantazijný, dráma

Kino