Sobota, 18. august, 2018 | Meniny má Elena, Helena

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

Kvetináče v chodníku

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 1 mesiac a 27 dní
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Zatiaľ neurčené
Lokalita: Trenčín
Ulica: Legionárska
Dátum nahlásenia: 2.9.2015
Dátum poslednej aktivity: 29.10.2015

Prosím, dá sa niečo spraviť s betónovými kvetináčmi na chodníku pred nemocnicou? Sú len tak pohodené v strede chodníku, je to dosť nebezpečné pre slabozrakých a nevidiacich ľudí. Navyše, na chodníku je stále veľa štrku ešte po zimnom posype.

Ako sa tento podnet riešil:

05.10.2015
Redakcia
Autor: redakcia
Dátum reakcie: 05.10.2015 (1 mesiac a 2 dni od nahlásenia)

Poslali sme samospráve, čakáme na vyjadrenie.

06.10.2015
Zainteresovaná strana
Autor: Mesto Trenčín
Dátum reakcie: 06.10.2015 (1 mesiac a 3 dni od nahlásenia)

Nepodarilo sa nám zistiť vlastníka kvetináčov. Z chodníka ich odstráni správca miestnych komunikácií. 

Erika Ságová
hovorca MsÚ

29.10.2015
Redakcia
Autor: redakcia
Dátum reakcie: 29.10.2015 (1 mesiac a 27 dní od nahlásenia)

Mesto kvetináče odstránilo, vyriešili sme za Vás - ďakujeme.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nastrencin.sk
Kvetináče v chodníku

Miesto hláseného podnetu