Sobota, 25. november, 2017 | Meniny má Katarína
Riešime za vás

Nepokosená burina

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 8 dní a 5 hodín
Autor podnetu: Ján Habdák
Rieši: Mesto Trenčín
Lokalita: Trenčín
Ulica: Brnianska
Dátum nahlásenia: 16.5.2016
Dátum poslednej aktivity: 24.5.2016

Plocha na Brnianskej ulici je silne zarastená vysokou trávou a burinou. Hrozí možnosť vytvorenia nelegálnej skládky odpadu.

Ako sa tento podnet riešil:

24.05.2016
Čitateľ
Autor: Erika Ságová, hovorkyňa mesta Trenčín
Dátum reakcie: 24.05.2016 (7 dní a 23 hodín od nahlásenia)

23. mája 2016 vysúťažená spoločnosť pokosila zeleň v križovatke Brnianska, Zlatovská. Nálety odstránia pracovníci Mestského hospodárstva a správy lesov, m.r.o.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nastrencin.sk
Nepokosená burina

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame