Pondelok, 15. október, 2018 | Meniny má Terézia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

Vyčistenie cesty

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 16 dní a 3 hodiny
Autor podnetu: Samo
Rieši: Trenčiansky samosprávny kraj
Lokalita: Trenčín
Ulica: Vlárska
Dátum nahlásenia: 5.4.2016
Dátum poslednej aktivity: 21.4.2016

Dobrý deň. V mestských novinách INFO Trenčín som našiel harmonogram čistenia ulíc od zimného posypového štrku. Vlársku ulicu, ako jednu z najdlhších v Orechovom, ktorá začína od železničného podjazdu pri Old Herolde až po Zamarovce, som v tom zozname nenašiel. Pre porovnanie, Istebnícka ulica je až po križovatku s Vlárskou vyčistená po oboch smeroch. Preto by som chcel vedieť, či vôbec bude prebiehať čistenie aj tejto komunikácie.

Ďakujem.

Ako sa tento podnet riešil:

20.04.2016
Čitateľ
Autor: Jana Paulínyová, hovorkyňa Trenčianskeho samosprávneho kraja
Dátum reakcie: 20.04.2016 (15 dní a 3 hodiny od nahlásenia)

Správa ciest TSK postupne čistí komunikácie od zimného posypového materiálu v Trenčianskom kraji. Cesta  II / 507 v úseku Vlárska ulica bude vyčistená do 21.4.2016.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nastrencin.sk

Miesto hláseného podnetu