Utorok, 16. október, 2018 | Meniny má Vladimíra

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

Nedokončená oprava kanala

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 5 dní a 21 hodín
Autor podnetu: Ľudovít Sulo
Rieši: Mestský úrad Trenčín
Lokalita: Trenčín
Ulica: Pod Sokolice
Dátum nahlásenia: 31.3.2016
Dátum poslednej aktivity: 6.4.2016

Dobrý deň, rád by som poukázal na tento kanál, ktorý sa rozhodol niekto opraviť ale svoju prácu nedotiahol dokonca. V tomto stave ako je vidno na foto je to už mesiac ak nie viac. Nie je to ani m2 čo treba urobiť aby bolo všetko Ok, fakt neviem ako môže smetiarske auto tadiaľ prejst. Prosím o oslovenie kompetentných aby dokončili čo začali. Ďakujem LS.

Ako sa tento podnet riešil:

06.04.2016
Čitateľ
Autor: Erika Ságová, hovorkyňa mesta Trenčín
Dátum reakcie: 06.04.2016 (5 dní a 21 hodín od nahlásenia)

„Pracovníci Trenčianskych vodární a kanalizácií dokončili zaasfaltovanie 5. apríla 2016. Asfaltovanie je časovo závislé na výrobni asfaltu a preto nie vždy je možné ho realizovať ihneď.“

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nastrencin.sk
Nedokončená oprava kanala

Miesto hláseného podnetu