Streda, 16. január, 2019 | Meniny má Kristína

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

Neplatiaci ignoranti na Palackeho

Aktuálny stav podnetu: Uzatvorené Tento stav trval: 2 roky a 1 mesiac
Autor podnetu: Oliver
Rieši: Mesto Trenčín, MsP Trenčín
Lokalita: Trenčín
Ulica: Palackého
Dátum nahlásenia: 8.12.2016
Dátum poslednej aktivity: 3.1.2017

Prosim je normalne ked tesne po zapade slnka je chodnik na Palackeho plny aut bez parkovacieho listka? Funguje to teraz tak ze staci neparkovat na parkovacich miestach, staci parkovat na chodniku a nemusime platit??? Vcera som si prezrel zo zaujmu vsetky auta ktore takto parkovali ani jedno nemalo parkovaci listok za prednym sklom. Kedy budu mestski policajti kontrolovat auta na Paleckeho, az od marca a novej parkovacej politiky?

Ako sa tento podnet riešil:

16.12.2016
Zainteresovaná strana
Autor: Erika Ságová, hovorkyňa Trenčína
Dátum reakcie: 16.12.2016 (8 dní a 1 hodina od nahlásenia)

Kontroly na Palackého ulici vykonáva mestská polícia pravidelne. Ak vozidlo stojí na chodníku a nechá voľný priechod 1,5 m, tak sa priestupku nedopúšťa. Bola tam osadená značka zákaz státia, ale tá bola odstránená teraz v rámci preznačovania ulíc v rámci novej parkovacej politiky. Pri platnosti parkovacej politiky by nebolo možné stáť na chodníku, nakoľko tam nie je vyznačené parkovacie miesto. 

Nakoľko poplatok za parkovanie na Palackého ulici je možné uhradiť aj prostredníctvom SMS správy, to, že vo vozidle sa nenachádza lístok z parkovacieho automatu, nemusí znamenať, že vodič nemá uhradený poplatok za parkovanie práve cez SMS.

Ak máte podozrenie, že dochádza k priestupkom proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky, oznámte to bezprostredne na bezplatné tel. číslo 159 (MsP TN), respektíve tel. číslo 158 (PZ SR).

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nastrencin.sk
Neplatiaci ignoranti na Palackeho

Miesto hláseného podnetu