Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

EDMANIA

Kde a kedy ?

Po úspešnej premiére v halách EXPO CENTRA minulý rok, prichádza druhé pokračovanie najväčšieho halového festivalu tanečnej hudby na Slovensku, už v piatok 9. decembra. Opäť láka nielen kvalitným hudobným obsadením, ale aj špičkovou audiovizuálnou show doplnenou vysokým štandardom služieb pre návštevníkov.

Popis

EDMANIA festival má za sebou úspešný prvý ročník v hale, ale aj pod holým nebom. Za necelý rok fungovania si podmanila srdcia mnohých fanúšikov nielen zo Slovenska, ale aj z okolitých krajín.

Na druhé indoor pokračovanie, ktoré sa bude konať v piatok 9. decembra budú vypravené partybusy z Čiech i Poľska. Všetky cesty partychtivých ľudí budú mieriť do Trenčína, kde sa predstaví na dvoch stageoch viac ako 20 DJov z celého sveta.

V spolupráci s vydavateľstvom Armada Music je pripravený stage zasvätený trance hudbe, kde sa predstavia stálice scény: Alexander Popov, David Gravell, Husman, Jochen Miller, Jerome Isma-Ae, Jorn Van Deynhoven, Omnia a Protoculture. Slovensko zastúpi v špeciálnom b2b sete dvojica ReOrder & Driftmoon a mladé talenty - Martin Michniak a Soul Mirror.

Vydavateľstvo Doorn Records si vzalo pod svoje krídla druhý stage, na ktorom bude dominovať mainstream EDM a house music.

Predstaví sa aj samotný šéf vydavateľstva Sander Van Doorn, ktorého doplnia Firebeatz, Matisse & Sadko, Curbi, Julian Jordan a Redondo. Domácu scénu budú reprezentovať Drahosh, Manene, Lady A a Nick Hardin.

Vstupenky na festival EDMANIA aktuálne v predaji za cenu 25,99€ v sieti Ticketportal. Na mieste budú vstupenky dostupné za cenu 29,99€.

Všetky potrebné informácie návštevníci nájdu na facebookovej stránke EDMANIA alebo na www.edmania.eu

LINEUP:

ARMADA STAGE:

ALEXANDER POPOV /RU/, DAVID GRAVELL /NL/, HUSMAN /NL/, JOCHEN MILLER /NL/, JEROME ISMA-AE /DE/, JORN VAN DEYNHOVEN /DE/, OMNIA /UA/, PROTOCULTURE /ZA/, DRIFTMOON /SK/, REORDER /SK/, MARTIN MICHNIAK /SK/, SOUL MIRROR /SK/,

DOORN STAGE:

SANDER VAN DOORN /NL/, FIREBEATZ /NL/, MATISSE & SADKO /RU/, CURBI /UK/, JULIAN JORDAN /NL/, REDONDO /NL/, DRAHOSH /SK/, MANENE /CZ/, LADY A /CZ/, NICK HARDIN /CZ/