Piatok, 18. január, 2019 | Meniny má Bohdana

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Benefičný beh PRO AUTIS - 4. ročník

Kde a kedy ?

Popis

Toto podujatie sa koná v športovo - rodinnom duchu. Každého po behu čaká odmena. Deti dostanú medailu a dospelí bežci výborný guláš s pivečkom. 
Už teraz by sme sa chceli poďakovať tým, ktorí nás prišli podporiť minulé ročníky a aj tým, ktorí prídu opäť, na už štvrtý ročník. Stretávame sa tu ako s vrcholovými bežcami, tak aj s rekreačnými a dokonca aj s takými, čo nebehajú a predsa prídu podporiť už len svojou účasťou.
Ďakujeme všetkým za podporu.

Disciplíny:

 5 km
10 km (9,56km prevýšenie 69m)
detské behy - 800mŠtart a cieľ:Soblahov – bývalá horáreňČas štartu:
 10:00 Detské behy 
11:30 5km a 10km – hromadný štart
Odprúčam prísť skôr na registráciu. Pri väčšom počte pretekárov je problém s parkovaním. Vyhodnotenie:12:30Trať:asfalt a povrch (beží sa lesnými cestami)  Kategórie:

Muži 5km – bez rozdielu veku
Ženy 5 km – bez rozdielu veku
Muži 10km - bez rozdielu veku
Ženy 10km - bez rozdielu veku
Dievčatá 800 m 2005 a mladší 
Chlapci 800 m 2005 a mladší
Dievčatá 800 m 2000 a mladší 
Chlapci 800 m 2000 a mladší  Registrácia:online – www.trencianskypolmaraton.skŠtartovné:


 do 14.4.2016 (20:00) 6,- eur
na štarte  8,- eur
deti neplatia
celé štartovné bude venované trenčianskemu autistickému centru PRO AUTISBankové spojenie:SK9202000000003031055358  Prezentácia:v deň preteku v bývalej horárni (poprosím pretekárov, aby si to nenechávali na poslednú chvíľu)Ohlásenie neúčasti pretekára:Zaplatené štartovné sa späť nevracia. V prípade, že pretekár nemôže štartovať zo zdravotných dôvodov bude mu umožnené si štartovné preniesť do ďalšieho ročníka.  Štartovné zahŕňa:pitný režim a guláš . Všetky deti dostanú účastnicku medailu. Po preteku sa bude losovať tombola.  guláš sa podáva od 12:00 

 Všetci účastníci sú povinní zabezpečiť si individuálne poistenie. Organizátor nepreberá zodpovednosť za škody na majetku alebo zdraví súvisiace s účasťou na pretekoch alebo cestou a pobytom v mieste ich konania. Všetci účastníci podujatia sú povinní mať pri sebe preukaz poistenca.Šatne a úschovne:v areáli podujatia – info bude upresnené pri prezentáciíŠtartovné čísla:Štartovné číslo si bežec umiestni na hrudi. Akákoľvek úprava a zásah do štartového čísla pred a počas pretekov je zakázaná. Pretekár, ktorý poruší toto pravidlo sa vystavuje nebezpečenstvu diskvalifikácie. Štartovné čísla sa po preteku vracajú.  Občerstvenie:bude na otočke 2,5 km a v cieli  Lekárska pomoc:organizátorom je zabezpečená počas celého preteku na štarte čiže aj v cieli