Štvrtok, 18. október, 2018 | Meniny má Lukáš

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Žákovic open 2017

Kde a kedy ?

21.7. – 22.7.2017, od 16.00

Popis


Už po sedemnásty raz sa v malebnom prostredí Bošáckej doliny uskutoční festival Žákovic Open. Fanúšikovia najobľúbenejšieho rodinného festivalu sa v Trenčianskych Bohuslaviciach stretnú 21. a 22. júla. Znieť bude punk, rock i pop.

Po rokoch opäť vystúpi česká skupina Tata Bojs a vrátia sa aj Le Payaco. Fanúšikovia sa môžu tešiť na Katarziu, na skupiny Billy Barman, Lavagance, Čad a samozrejme na domovskú kapelu Hex. K tradične úžasnej atmosfére v Trenčianskych Bohuslaviciach aj tento rok prispejú atrakcie ako stanová dedinka umiestnená hneď vedľa pódia, chillout zóna či futbalový turnaj hudobníkov s návštevníkmi.

Program aktuálneho ročníka Žákovic Open sa ešte stále tvorí a ako Yxo povedal, ďalšie mená zverejnia priebežne.  "Veľmi sa teším, že po rokoch znova príde kapela Tata Bojs, ktorí sú fantastickí šoumeni a hrajú naozaj dobrú muzičku. Teším sa na Čad, na Billyho Barmana, Lavagance, na kapelu Le Payaco, ktorá asi dva roky na festivale nehrala a znovu zahrá. Každá kapela tam má svoje miesto a som hrdý, že sme aj kamaráti," dodáva.

Na Žákovic Open samozrejme nebude chýbať kapela Hex, ktorá predvedie výnimočný program. Jej fanúšikovia sa môžu tešiť na novinky z pripravovaného albumu aj na aktuálny nový singel Ľahký song.

K dokonalej zábave na festivale aj tento rok prispejú osvedčené atrakcie. "Minulý rok sa nám ujala stanová dedinka Extra, ktorá je umiestnená hneď vedľa pódia, takže fanúšikovia sú priamo v centre diania a nič im neutečie. Ponúka benefity ako napríklad sedenie so slnečníkmi, chladničky či veselý bazénik. Nebude chýbať chillout zóna, kde si návštevníci môžu oddýchnuť a tešíme sa aj na futbal muzikantov s fanúšikmi, ktorý má stále viac priaznivcov," uzatvára s úsmevom Yxo.