Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Deň detí

Kde a kedy ?

3. júna od 13.00 do 18.00 na priestranstve pred Domom armády.

Popis

Deň detí plný prekvapení, zábavy a hier si môžu užiť všetky deti 3. júna od 13.00 do 18.00 na priestranstve pred Domom armády.

Na svojich malých kamarátov sa tešia škriatkovské princezné Fónka a Tónka z Gramofónie so svojou pesničkovou objaviteľskou cestou na Časostroji – gramostroji. Akrobatickú show plnú skvelých kúskov predstavia chalani z Hands up Crew.  Pre všetkých basketbalových a futbalových nadšencov majú títo akrobati s loptou pripravený i workshop, na ktorom deti naučia čarovné kúsky s loptou.

Svoje tanečné choreografie predstavia deti z tanečných skupín Bambula, Slimáčik, Korzo, Campanillas, Džamál, Ameerah, Džamál Junior, ZŠ K. Pádivého, Centra voľného času a Tanečného klubu Dukla. Ani tento rok nebudú chýbať hasičské, záchranárske a policajné vozidlá.

Na trávičke si svoj prechodný domov nájdu domáce zvieratká a ich mláďatká v rámci MiniZOO i sokoliari. Mnoho zábavy prinesú tvorivé dielničky, zaujímavé súťaže za sladkú odmenu, skákací hrad, vodné bubliny alebo maľovanie na tvár. V átriu pod mestskou vežou sú pre deti pripravené adrenalínové aktivity s akčnými disciplínami.

V rámci detského jarmoku sú pripravené stánky s drevenými, látkovými a hačkovanými hračkami a všakovaké dobroty - bretónske palacinky, valašské frgály, fresh výrobky (panini, kanapky), fresh smoothie nápoje, trdelníky, čerstvé lángoše, domáce perníčky, oblátky a iné sladkosti.