Nedeľa, 20. október, 2019 | Meniny má Vendelín

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Navždy alebo Nikdy

Kde a kedy ?

Miesto: Kino Hviezda

Kedy: 17.06.2017     

Čas: 19:00

Vstupné: 15-16 €

Predpredaj: Ticketportal     KIC Trenčín

Organizátor: Umelecká agentúra Dramatica   

Popis

Úspešná komédia uvádzaná v repertoári divadla La Komika z pera dvorného režiséra divadla Gunagu, Karola Vosátka, autora kultových hier English is Easy, Csaba is Dead - Modelky - Telenovela - Sex, mobil, rock and roll ... prichádza konečne v lokálnej premiére aj do Trenčína!

V centre príbehu je trojica/ trojuholník: manžel (Marcel Nemec), manželka (Elena Podzámska) a milenka (Zuzana Vačková). Manžel na prosbu milenky zabije svoju manželku. S novou partnerkou začína žiť nový život. Jedného dňa sa zjaví duch mŕtvej manželky (vidí ju len ex-manžel) a začne s nimi spoločne fungovať v jednej domácnosti.. Keďže sa ex-manžel nedokáže zbaviť vidiny mŕtvej manželky, ktorá mu ničí život a vzťah s novou ženou, má pekne našliapnuté na blázinec... Za všetkým však hľadaj ženu....

Ak máte radi pravý nefalšovaný, čierny a ironický humor „Made in Karol Vosátko“ a nebojíte sa pozrieť sa do nemilosrdného zrkadla, ktorá táto komédia nastavuje každému z nás, tak veríme, že sa uvidíme 17. Júna v kine Hviezda. Tešíme sa na Vás!

Predstavenie obsahuje expresívne výrazy a nie je vhodné pre divákov mladších ako 15 rokov!

Hrajú: Zuzana Vačková, Marcel Nemec a Elena Podzámska

Autor a réžia: Karol Vosátko

Domovské divadlo: La Komika (Bratislava)