Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

SUPERfeel

Kde a kedy ?

KEDY: 11.2.2017

KDE: Hotel MAGNUS, Trenčín

Začiatok: registrácia od 11-12h, 12:00 oficiálny začiatok

Popis

Volám sa Ivana Kičikoleva a som organizátorkou tohto krásneho projektu. Mnohí ma poznajú skôr ako modelku, avšak od roku 2012 až dodnes som prešla turbulentnú životnú cestu, a ešte sa neskončila, naopak, práve začala.

Modelingovú kariéru radikálne stopli moje zdravotné problémy. Počas dvoch rokov liečenia som vyskúšala rôzne alternatívne terapie, stretávala inšpiratívnych ľudí z diametrálne odlišnej sféry ako bola moja predošlá. Najprv som kládla odpor a nevedela som, prečo mi to život robí, ale dnes sa snažím byť uvoľnená a rozširovať svoje vedomosti o všetko, čo mi prichádza do cesty a môže ma to uzdraviť, obohatiť alebo pozdvihnúť na duchu.

Výsledkom je projekt SUPERfeel. Je to moje dieťa a preto verím, že narastie a bude tu veľmi dlho :).

Mix tém na konferencii SUPERfeel je mojim osobným výberom zo srdca a na základe vlastných skúseností s prednášajúcimi, lebo zastávam názor, že to čo pomohlo mne, môže pomôcť aj iným. Sebarozvoj, online svet a jeho nástrahy, meditácia, vonkajšia krása či život bez jedla sú pripravené práve pre vás.

I ja žijem trendom sociálnych sietí a čerpania inšpirácií z nich. Je neuveriteľné, že na svete vznikajú denne nové tipy, triky, trendy či skrášľovacie metódy. Všetko sa však deje tak rýchlo a človek, alebo teda aspoň ja, má čo robiť, aby si užíval prítomný moment. V tomto duchu som pre Vás priniesla SUPERfeel, jednodňový event zložený z prednášok, seminárov, live shows či workshopov v jednom. Zámerom SUPERfeelu je, aby ste prišli, áno Vy, a cítili sa jednoducho super.

Viac o programe sa môžete dozvedieť na www.superfeel.sk

Klasická vstupenka: 39 eur - zahŕňa vstup na všetky prednášky, coffee break, účasť v tombole, darčeková taška

VIP vstupenka: 69 eur - zahŕňa vstup na všetky prednášky, coffee break, welcome drink, vip sedenie, občerstvenie, účasť v tombole, vip darčekovú tašku, možnosť výberu osobnej konzultácie s jedným prednášajúcim.

Vstupenky sú dostupné na zakúpenie telefonicky na 0907 710 217 alebo 0908 404 444

  • Otázka do súťaže: Ktorý z prednášajúcich vydal knihu?
  • Výhra: Vstupenka v hodnote 39 eur
  • Súťaž vyhodnotíme: 7.2.2017