Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

FOTO: Otvorili prvý úsek Vážskej cyklotrasy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Aby sa to nezvrhlo

Treba hlavne zo strany polície zabezpečiť pravidelnú kontrolu tejto cyklotrasy, aby si ju domáci nezvykli používať pre autá a štvorkolky ako skratku. Slováci sú toho schopní a ľahko vy odtrhli krajnicu novej cesty a ohrozovali cyklistov tak, ako je tomu permanentne na hrádzi v Zamarovciach pri Kačabare, kde si niektorí urobili pre svoje autá parkoviská zozadu pri záhradách a jazdia k nim po hrádzi. A policajti nikde. A Povodiu Váhu taktiež neprekážajú stavebné úpravy ich hrádze.
 

Cyklotrasu z Horného Sŕnia do Brumova

môžu motoristi dokonca využívať oficiálne ako cestu pre svoje autá, žiadny zákaz, dokonca sú tam osadené značky pre autá, hoci paralelne s ňou ide cesta 1.triedy. Len neviem, prečo sa to volá cyklotrasa? Postavená z Eurofondov, takže predpokladám, že keď sa to dozvedia v EU, budú žiadať vrátiť peniaze..
 
Hodnoť

fíha?

to, čo je v civilizovanej EU štandardom je pre ficovoliča luxus............ ako hlboko sme klesli pod vedením týchto komunistov zo SMERu
 

 

Pod tým luxusom je myslené, že cesta je dimenzovaná aj pre nákladné auta
 

Super, ked onoho času otvorili prvú

Super, ked onoho času otvorili prvú asfaltovú cyklotrasu, hádzali ten asfalt ručne lopatami a tľapkali, že je to horšie, ako keď idete po šotoline. Taká je cyklo Ružomberok Korytnica...
Toto je fakt aj pre ťažšie váhy, vyzerá to dobre!
 
Hodnoť

umlčiavanie slušných ľudí a

názorov, ruská hybridná vojna, sa prejavuje už aj v SME! Pod týmto článkom https://svet.sme.sk/c/20838974... je zakázaná diskusia! My, slušní ľudia ,vedomí si prejavu pána bútoru, ktorý predniesol pán kiska o hroznom útlaku lgbt menšiny na Sk, nemôžeme vyjadriť snúbencovi podporu a poukázať na múdrosť pána bútoru, ktorý vie, že slovač je homofóbna, neznáša migrantov, je málo ateistická a internacionalistická, a, áno, naši dedovia vyviezli židov zo Sk do koncentrákov tak, že dnes u nás už žiadni nei sú, ako nám oznámil slušný človek pán havran. Moderní, slušní ľudia vyjadrujú podporu snúbencovi dánskeho ministra! A toto nám SME, ako súčasť hybridnej, putlerovej vojny proti transatlantickým hodnotám zakázaním diskusie znemožnilo!
 

 

Ja podporu snúbencovi dánskeho ministra nevyjadrujem. Keď mu slovenský homofób kupoval drinky, tak neprotestoval, ale keď dostal po papuli, tak mu zrazu začala homofóbia vadiť.
 
Hodnoť

A CO CESTY ? KEDY BUDE RYCHLOSTNA ?

Banovce Trencin-dialnica ? ved ta cesta je od trencina po dialnicu doslova tankodrom ? a cela cesta banovce trencin je brutalne pretazena ? kedyt kedy kedy ? ***** cyklotrasy, zbytocnosti, na to by vas bolo, ale nieco POTREBNE, DOLEZITE, to nie. ku. vy. y e bane.
 

 

Choď vlakom a busom. Cyklocesty sú práve preto dôležité, aby aktívny ľudia so zdravým životným štýlom mohli aj do práce jazdiť na bicykli a nemuseli si brať za dobrého počasia auto a upchávať ním cesty a mestá. Potom sa uľaví aj hnilobám voziacim si svoje mastné lenivé rite v plechovkách aj do 800m vzdialeného obchodu. A stojí to zlomok ceny tej diaľnice. Niekde sa to nedá urobiť. Ale tam, kde to ide je cesta k odbremeneniu dopravného zaťaženia. Ale to ty evidentne nechápeš. Vo tvojom valale v krčme sa o tom nehovorí .....
 
Hodnoť

 

Vážený pán autor článku, vami spomínaná cyklocesta slúži roky rokúce miestnym obyvateľom na vyvážanie stavebného odpadu do prírody, je ho tam priamo vedľa cyklocesty habadej. Napriek dopravným značkám sa tadiaľ veselo premávajú enduro motorky, štvorkolky... no a samozrejme rybári na dodávkach. Táto cyklocesta je tam desiatky rokov a postavili ju zlí komunisti. Teraz dostala nový asfaltový povrch, ale ten bordel vedľa cesty už akosi nemal kto odpratať.
 
Hodnoť

Standard a nie luxus

Zasa sa niekto vyblaznil nadpisom.
Tato cyklocesta je standart a nie luxux. Samozrejme, ze ked ma byt pouzivana ako obsluzna komunikacia, tak potom bude zodpovedat patricnym parametrom tak, ako je np. Dunajska cyklocesta, Spisska Bela - Kotlina, Trstnena - Pl, ...
Ale samozrejme sa treba tesit z kazdeho odovzdaneho kilometra, zazelat vsetkym vela najazdenych kilometrov bez nehod.
 
Hodnoť

 

Korculiari nemaju na cykloceste predsa co robit.
 

 

A kde by mali akože byť? V pešej zóne? Na chodníkoch? Alebo nebodaj na ceste? Práve že toto je aj pre nich.
 

 

Korculiari su podla zakona chodci.
 

 

ale to nie je cyklocesta, ale cyklotrasa... cyklotrasa moze byt prakticky pre vsetkych, cyklocesta len pre cyklistov
 

 

Aha, chapem. Dik.
 
Hodnoť

 

Baška a jeho zaujatosť... vraj je to dlh obyvateľom TN kraja. Hlavne že on a jeho banda lajdácka už dlhuje TN kraju niekoľko ľudských životov, pretože tí smradi nevedia urobiť pre ochranu zdravia a ľudských životov ani len cesto z TN do PD. To ich netrápi, lebo na PD tí papaláši moc nechodia. Ach, za gule do prievanu.
 


Už ste čítali?