Štvrtok, 5. august, 2021 | Meniny má HortenziaKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Nemšová proti Dubnici v nedeľu doobeda

Pozvánka na futbalový víkend.

(Zdroj: FK HORNÁ SÚČA)

DOSPELÍ

III. LIGA ZÁPAD - 13. 9. o 10.30 h Nemšová - Dubnica (Drobec, Ábel, Štrba, Matejčík).

IV. LIGA SZ - 12. 9. o 16.00 h Partizánske - Častkovce (Černej, Oselský, Hrenák, Marci), Bánovce – N. Dubnica (Volf, Pati-Nagy, Mlinkovics, Maštalír), 13. 9. o 16.00 h Tr. Teplice - Beluša (Mokoš, Šlosár, Piaček, Rosipal), Tr. Stankovce - Šimonovany (R. Farkaš, Bogár, Kollárovič, Turčan).

V. LIGA SEVER - 13. 9. o 11.00 h Chocholná-Velčice – M. Hradná (Pivarček, Kasáš, Šeben, Moncman), o 16.00 h Podolie - Brvnište (P. Kollár, Pa. Šamko, Blažek, Kasaš), Streženice - Tr. Turná (Barczi, Jeremias, Z. Kukan, Košík), Myjava - Stará Turá (Patka, Sládek, Petránek, Kálmán).

Skryť Vypnúť reklamu

VI. liga – 6. kolo – 13.9. o 16.00 h Tr. Jastrabie – H. Srnie (Szor, Šimko), V. Hradná – Očkov (Hruda, Vaňo), V. Bierovce/Op. – Kľúčové (Cibulka, Mihalko), Kočovce – H. Súča (D. Kováčik, Hudec), Opatová – Ľuborča (Baňár, T. Kačička), Dolná Súča – Nová Ves (Király, Ďurech), Čachtice – Zamarovce (Kahún, Rigó), Bošáca – Dubodiel (Mazúch, Jurek).

VII. sever – 13.9. o 10.30 h Dol. Poruba – Mn. Lehota (Čaja, Gago), o 16.00 h Tr. Teplá – Neporadza (R, Škultétyová), Mel.-Lieskové – Záblatie (R, Zelieska), Svinná – Drietoma (Orzságh), Horňany – Skalka (Malík, Ševčivová).

VII. juh – 6. kolo – 12.9. o 16.00 h Brezová – Bzince (Švancara, Podmajerský), 13.9. o 16.00 h Pobedim – Potorice (R, Kurnický), D. Srnie – Hrádok (R), Tr. Bohuslavice – Lúka (R, J. Bušo), Krajné – Brestovec (R, Kotian), St. Turá – Kálnica (R, Černáček), Turá Lúka – Polianka (Valovič, Valápka).

Skryť Vypnúť reklamu

VIII. liga TN – 4. kolo – 12.9. o 16.00 h Tr. Stankovce – Bobot (Baňár, T. Kačička), 13.9. o 16.00 h Omšenie – Selec (Svetkovič), Soblahov – Motešice (Šišovský st., Šišovský ml.).

VIII. liga NM – 6. kolo – 12.9. o 16.00 h Beckov – H. Streda (Jurek, Mazúch), 13.9.o 16.00 h Mor. Lieskové – Zem. Podhradie (Čaja, Gago), Brunovce – Lubina (Klimčík, Kelemen), N. Bošáca – Hôrka (M. Kačička), Lubina kop. – Modrová (Vido), St. Lehota – Hrachovište (Stračiak).

VIII. liga MY – 4. kolo – 13.9. o 16.00 h Hrašné – Košariská (Podmajerský), Chvojnica – Priepasné (Švancara), Vrbovce – Jablonka (Sloboda).

DORAST

I. LMD U17, U16 - 12. 9. o 11.00 a 13.15 h Senec - Trenčín (BFZ, BFZ, BFZ).

II. LSDZ a LMDZ - 12. 9. o 10.00 a 12.30 h Myjava - Inter (Maráz, Hulínek, Prelec, Schmidt), Dubnica - Horná Nitra (Fabian, Murín, Tarabus, Jaška).

Skryť Vypnúť reklamu

III. LSD a LMD - 12. 9. o 10.00 a 12.30 h Nové Mesto - Hlohovec (Bečka, Burian, Sokol, Masár), 13. 9. o 10.00 a 12.30 h J. Bohunice - Bánovce (Šima, Pecek, Jančok, Očkovský).

IV. LIGA SZ - 12. 9. o 16.00 h V. Kostoľany – N. Dubnica (Hužovič, Kalčík), 13. 9. o 10.30 h Borčice - Tr. Stankovce (Maráz, Hulínek), o 13.30 h Papradno - Nemšová (Oselský, Hrenák), Dolná Súča - Beluša (Judiny, Ondráš).

V. LIGA SEVER - 12. 9. o 13.30 h Opatová n/V. - Streženice (Eliášek, Ševčík), o 16.00 h Selec - Drietoma (Kováčik, Kubica), Častkovce - Tr. Turná (Révay, Sládek), 13. 9. o 13.30 h Stará Turá – Klát. N. Ves (P. Bulko, J. Bulko), Košeca - Bošáca (Hromádka, Pavlačková).

VI. sever – 4. kolo – 12.9. o 16.00 h Tr. Teplá – Ľuborča (Klimčík, Kelemen), H. Srnie – Mel.-Lieskové/Ivanovce (Ješko, Gavenda), Dubodiel/Tr. Jastrabie – Tr. Teplice/D. Poruba (Škultétyová, Myšák), 13.9. o 13.00 h Veľká Hradná – Omšenie (Vaňo, Hruda), o 13.30 h Neporadza/Bobot – H. Súča (Malík, Orzságh), Soblahov – Zamarovce (Šišovský ml., Šišovský st.).

VI. juh – 4. kolo – 13.9. o 13.00 h Kočovce – Krajné (Jurek, Mazúch), o 13.30 h Mor. Lieksové – Turá Lúka/Brestovec (Gago, Čaja), Brezová/Polianka – H. Streda (Valovič, Valápka).

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 13. 9. o 10.00 a 12.00 h Púchov - Myjava (Papuča, Kvaššay, Klabník), Trnava - Trenčín (Bartko, Benko, M. Krivošík).

I. LMŽZ U13, U12 - 12. 9. o 10.00 a 12.00 h Trenčín – FC Nitra (Otiepka, Poruban), 13. 9. o 10.00 a 12.00 h Myjava - Karlova Ves (Petránek, Sládek, v St. Myjave).

II. LSŽ a LMŽ - 13. 9. o 10.00 a 12.00 h Dubnica - Skalica (Černej, Bečka), Lok. Trnava - Trenčín B (Košťál, Pavlovič).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 12. 9. o 10.00 a 12.00 h Nemšová - Led. Rovne (Janček, Briestenský), Soblahov - Kanianka (Kubica, Kováčik), N. Pravno – N. Dubnica (Gašparovič, Uhlár), Nováky - Bánovce (Páleník, Pa. Šamko), o 15.00 a 17.00 h Dubnica B - Nové Mesto (P. Bulko, Poruban).

IV. liga st. žiaci – 4. kolo – 12.9. o 14.00 h H. Srnie – Skalka (Gavenda, Ješko), 13.9. o 10.00 h D. Súča – Záblatie (Hruda), o 10.30 h Svinná – Tr. Turná (Stračiak), Opatová – St. Turá (Vaňo), Krajné – Zamarovce (Mihalko), o 13.30 h Čachtice – Bobot/Motešice (Rigó).

V. liga A – 3. kolo – 12.9. o 11.00 h Mn. Lehota – Dubodiel/Tr. Jastrabie (Myšák), 13.9. o 11.00 h Omšenie – Ľuborča (Myšák), Mel.-Lieskové/Ivanovce – Selec (Valovič), Tr. Teplá – Drietoma (Šimko), o 14.00 h Chocholná-Vel. – V. Bierovce/Opatovce (Zelieska).

V. liga B – 4. kolo – 13.9. o 10.30 h Pobedim – Podolie/Očkov (Kurnický), Bzince – Hrádok/Lúka (Kotian), Tr. Bohuslavice – Horná Streda (J. Bušo), Potvorice – Modrová (Cibulka), Mor. Lieskové – Brezová (Vido), o 13.30 h Beckov – Nová Ves (Stračiak), Bošáca/Z. Podhradie – Turá Lúka (Jurek, Mazúch).

IV. liga ml. žiaci – 3. kolo – 12.9. o 10.30 h TTS Trenčín – Častkovce (Vaňo), CHocholná-Vel. – H. Súča (Baňár), D. Srnie/Mor. Lieskové – Kálnica (Moravčík), 13.9. o 10.30 h Tr. Stankovce – Mel.-Lieskové/Ivanovce (Šišovský ml.), o 11.00 h Považany – Bobot/Motešice (R).

PRÍPRAVKY

SEVER I: AFC Trenčín. Hrať sa bude na ihrisku Záblatia 12.9. od 9.00 h (Ješko, Gavenda).

SEVER II: H. Súča – 12.9. od 9.00 h (Čaja, Gago).

JUH I: Považany – 12.9. od 9.00 h (Hudec, Cibulka).

JUH II: Krajné – 12.9. od 9.00 h (Mazúch, Jurek).

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 12. 9. o 13.00 a 15.00 h FC Nitra - Tr. Teplice (Darnadi, Drobec). 13. 9. o 13.30 a 15.30 h Myjava – Slovan (Martinovský, Černek).

II. liga Ženy sk. B - 12. 9. o 15.00 h Bánovce – L. Mikuláš (Buranský), Beluša - Dubnica (Janček), 13. 9. o 14.00 h Trenčín – P. Bystrica (Otiepka).

I. liga Žiačky sk. B - 12. 9. o 13.00 h Beluša - Dubnica (Janček), 13. 9. o 16.00 h Trenčín – P. Bystrica (Otiepka).

Najčítanejšie na My Trenčín

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  2. Poznáte horúci trend interiérového dizajnu?
  3. Podnikáte? Otvorte si účet online a ušetrite
  4. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise
  5. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci
  6. Odomknite si SME.sk na viacerých zariadeniach
  7. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor
  8. Slovensko v tieni tureckého polmesiaca
  9. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  10. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  1. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  2. Zázračné účinky Arónie na zdravie
  3. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  4. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  5. Poznáte horúci trend interiérového dizajnu?
  6. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise
  7. Dekarbonizácia má byť súčasťou moderných dodávateľských vzťahov
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
  10. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci
  1. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise 6 050
  2. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 5 794
  3. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova 5 124
  4. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy 5 123
  5. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci 4 177
  6. Jeden deň na Bratislavu nestačí 3 393
  7. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 172
  8. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor 3 030
  9. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 3 011
  10. Slovensko v tieni tureckého polmesiaca 2 833
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Dážď potrápi celé Slovensko.

Pre niektoré lokality vydali výstrahu prvého, inde až druhého stupňa.


(pd) 39m

Ako to na olympiáde vyzeralo? Lukáš Giertl, vedúci výpravy vodných slalomárov, prezradil viac aj o výkonoch Slovákov.


4 h

V Dubnici nad Váhom osadili sedem nových knižných búdok.


4. aug
Očkovanie proti Covid-19.

Na trenčianskom výstavisku sa očkovalo 1. augusta.


TASR 19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

K vyhliadkovej veži vedie nový náučný chodník.


TASR 3. aug

Stavebné povolenie nikto nenapadol. Susedia hovoria, že sa o ňom dozvedeli, až keď bolo právoplatné.


3. aug

Rodina chalupárov v obci Čavoj sa už takmer rok trápi so zosunom pôdy. Najnovšie spadla ďalšia časť svahu a majitelia chaty sa boja, čo príde ďalej.


4. aug

Trnavský kraj je v nových prípadoch na špici.


SITA 23 h

Už ste čítali?