DOSPELÍ
III. LIGA - 5. 9. o 16.00 h Dubnica - Horná Nitra (Šima, V. Kukan, K. Birkus, Kyselica), Galanta - Nemšová (Ilon, Cabaj, Žiak, Franek).
IV. LIGA SZ - 6. 9. o 16.00 h Častkovce - Prečín (Szalai, Škadra, Pucher, Schmidt), Kanianka – N. Dubnica (Kollárovič, Bogár, Šmátrala, Burza), Šimonovany - Tr. Teplice (Studený, Darnadi, Božik, Lukács), Domaniža - Tr. Stankovce (Bartoš, Bartko, Košťál, Žáčiková), Boleráz - Bánovce (Ferenczi, Toběrný, Dolník, Didek).
V. LIGA SEVER - 5. 9. o 16.00 h Stará Turá - Horovce (Páleník, M. Magdolen, Záhumenský, Žigo), 6. 9. o 16.00 h Uhrovec - Myjava (J. Kováč, Rajtár, Debnár, Farkaš), Tr. Turná - Podolie (Husár, Voros, Ďurčovič, Podhradský), Brvnište – M. Hradná (Kubica, Majcher, Révay, Takács), Cigeľ - Chocholná-Velčice (Gašparíková, Fúrik, Kvaššay, Boršányi).
VI. liga – 5. kolo – 6.9. o 16.00 h Bošáca – Tr. Jastrabie (Hudcovský, Gavenda), Dubodiel – Čachtice (Čaja, Gago), Zamarovce – Dolná Súča (Hruda, Ješko), Nová Ves – Opatová (J. Bušo, Valápka), Ľuborča – Kočovce (Šišovský st., Ševčivová), Horná Súča – V. Bierovce/OP. (R, Vaňo), Kľúčové – V. Hradná (Valovič, Škultétyová), Očkov – Horné Srnie (Cibulka, Moravčík).
VII. sever – 5. kolo – 6.9. o 16.00 h Horňany – Trenč. Teplá (Malík), Skalka – Svinná (Szor, Šimko), Drietoma – Dolná Poruba (Klimčík, Kelemen), Mn. Lehota – Mel.-Lieskové (Stračiak, Ďurech), Záblatie – Neporadza (R).
VII. juh – 5. kolo – 6.9. o 16.00 h Turá Lúka – Pobedim (Mazúch), Polianka – St. Turá B (Švancara), Kálnica – Krajné (R), Brestovec – Tr. Bohuslavice (Černáček), Lúka – Brezová (Vido, Šišovský ml.), Bzince – Dolné Srnie (R), Hrádok – Potvorice (Hudec).
VIII. liga TN – 3. kolo – 6.9. o 13.30 h Soblahov – Tr. Stankovce B (Svetkovič), o 16.00 h Motešice – Selec (Orzságh), Omšenie – Bobot (Király).
VIII. liga NM – 5. kolo – 6.9. o 16.00 h St. Lehota – Mor. Lieskové (T. Kačička), Hrachovište – Lubina kop. (Kotian), Modrová – N. Bošáca (Baňár), Hôrka – Považany (M. Kačička), Horná Streda – Brunovce (Zelieska), Lubina – Zem. Podhradie (Kurnický).
VIII. liga MY – 3. kolo – 6.9. o 16.00 h Jablonka – Chvojnica (Sloboda), Priepasné – Hrašné (Podmajerský), Košariská – Bukovec (Jurek).
DORAST
1. LMD U17, U16 - 5. 9. o 11.00 a 13.15 h Trenčín – Slovan (Otiepka, Ondráš, Judiny).
II. LSDZ a LMDZ - 5. 9. o 10.00 a 12.30 h Myjava - Malacky (Španka, Blažek, Patka, Juráň), Lok. Trnava - Dubnica (A. Gádoši, Matulová, M. Krivošík, Matejčík).
III. LSD a LMD - 5. 9. o 10.00 a 12.30 h Brvnište - Nové Mesto (Šamaj, Hromádka, Ďurčo, Mišún), Bánovce - Sereď (Miksa, Laco, Ahmed, Hromník).
IV. LIGA SZ - 5. 9. o 16.00 h Tr. Stankovce – N. Dubnica (Obeda, Maráz), 6. 9. o 10.00 h Nemšová – N. Rudno (Hulínek, Fabian), o 13.30 h Kúty - Dolná Súča (Martinovský, Černek), Bošany - Borčice (Piaček, Šlosár).
V. LIGA SEVER - 5. 9. o 16.00 h Drietoma - Stará Turá (Kubica, Révay), Tr. Turná - Selec (Sokol, Burian), 6. 9. o 13.30 h Streženice - Častkovce (Miakiš, Janček), Ladce - Bošáca (Tellechea, Opatovský).
VI. liga sever – 3. kolo – 5.9. o 10.30 h Tr. Teplice/D. Poruba – Tr. Teplá (Király), o 14.30 h Zamarovce – H. Srnie (Ješko, Hruda), o 15.00 h Mel.-Lieskové/Ivanovce – Neporadza/Bobot (D. Kováčik, Rigó), 6.9. o 13.00 h Ľuborča – Omšenie (Ševčivová, Šišovský st.), o 13.30 h Tr. Teplice/D. Poruba – Tr. Teplá (Király), o 16.00 h Soblahov – V. Hradná (Svetkovič).
VI. liga juh – 3. kolo – 5.9. o 16.00 h Bzince – Turá Lúka/Brestovec (Feranec, Mihalko), 6.9. o 13.30 h Podolie – Mor. Lieskové (CIbulka), Horná Streda – Kočovce (Zelieska).
ŽIACI
I. LSŽZ U15, U14 - 6. 9. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Karlova Ves (Otiepka, Šamaj, Matúš), Myjava – Dun. Streda (Španka, Otrubčák, Maráz, v T. Lúke).
I. LMŽZ U13, U12 - 6. 9. o 10.00 a 12.00 h Dun. Streda - Trenčín (Frič, Jančovič, v Jurovej), Púchov - Myjava (Hrenák, Oselský).
II. LSŽ a LMŽ - 5. 9. o 10.00 a 12.00 h Trenčín B - Piešťany (Majcher, Poruban, v Zamarovciach), 6. 9. o 10.00 a 12.00 h ČFK Nitra - Dubnica (Šima, Berec).
III. LSŽ a LMŽ SEVER - 5. 9. o 10.00 a 12.00 h N. Rudno - Nemšová (Caňo, Floriš), 6. 9. o 10.00 a 12.00 h Soblahov – N. Pravno (Tarabus, Černej), Nové Mesto – N. Dubnica (Eliášek, Vyletelka), Bánovce - Dubnica B (Hagara, Matuška, v H. Ozorovciach).
IV. liga st. žiaci – 3. kolo – 6.9. o 10.30 h Bobot/Motešice – H. Srnie (Ševčivová), Skalka – Krajné (Gago), Zamarovce – Opatová (Šimko), St. Turá – Tr. Stankovce (Cibulka), Tr. Turná – Záblatie (M. Kačička), o 13.30 h Čachtice – D. Súča (Moravčík).
V. liga A – 2. kolo – 5.9. o 10.00 h V. Bierovce/Opatovce – Tr. Teplá (Baňár), o 13.30 h Selec – Mn. Lehota (Ševčivová), o 14.00 h Ľuborča – Chocholná-Vel. (Hudcovský), 6.9. o 10.30 Drietoma – Mel.-Lieskové/Ivanovce (Valovič), Dubodiel/Tr. Jastrabie – Omšenie (Myšák).
V. liga B – 3. kolo – 6.9. o 10.30 h Bošáca/Z. Podhradie – Pobedim (Kurnický), Turá Lúka – Mor. Lieskové (Švancara), Horná Streda – Bzince (J. Bušo), o 13.30 h Nová Ves – Potvorice (J. Bušo), Modrová – Tr. Bohuslavice (Baňár), Hrádok/Lúka – Podolie/Očkov (Hudec).
ŽENY
I. liga ženy (juniorky) - 5. 9. o 13.00 a 15.00 h Slovan – Tr. Teplice (BFZ).
I. LIGA ŽENY (juniorky) - 6. 9. o 13.00 a 15.30 h Tr. Teplice – K. Lieskovec (Tarabus).
II. LIGA ŽENY sk. B - 6. 9. o 12.00 h Dubnica - Topoľčany (Papuča), o 14.30 h Trenčín – Bánovce (Otiepka).
I. LIGA ŽIAČKY sk. B - 6. 9. o 10.00 h Dubnica - Topoľčany (Papuča), o 15.00 h Horná Nitra – Tr. Teplice (Bezák), o 16.30 h Trenčín – Bánovce (Otiepka).