Štvrtok, 29. júl, 2021 | Meniny má MartaKrížovkyKrížovky

Dukla na úvod prípravy víťazne

Zverenci trénerského dua Kobezda-Hanzal začali prípravu úspešne. Výber Francúzska do 23 rokov porazili o tri góly.

Dukla Trenčín - Francúzsko U23 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Trenčín nastúpil do prvého prípravného zápasu s mladými hráčmi a od úvodu boli lepším tímom. V 13. min hostia chyboval v rozohrávke a po spolupráci legionárov prekonal neistého Ylonena Bonnel. Na ďalší gól čakali diváci až do polovice zápasu, keď strelu Von Haugwitza tečoval do siete Zlocha. O štyri minúty bol rozdiel už trojgólový. V presilovej hre sa Holenda neulakomil na zakončenie, prihral Hatalovi, ktorý strelu umiestnil k žŕdke – 3:0. V záverečnej tretine pridal štvrtý úspech Dukly prudkou delovkou Jakúbek. O čestný úspech Francúzov sa postaral v 49. min Briand.

Góly: 13. Bonnel (Bylina), 33. Zlocha (Haugwitz, Hochel), 37. Hatala (Holenda, Koyš), 44. Jakúbek (Holenda) – 49. Briand (Valier). Rozhodovali: Krist – Nosek, Krajčík, 1000 divákov

TRENČIN: E.Kompas – Holenda, Hochel, Von Haugwitz, Hatala, Palovič, Trška – Koyš, J.Zlocha ml., Hlinka - Jakúbek, Bylina, Bonnel - Pardavý ml., Toman, F.Šedivý

FRANCÚZSKO 23: Ylonen – Faure, Chakiachvili, Crinon, Llorca, Guillemain, Baazzi, Bourgeois, Dusseau - Briand, Valier, Rech - Metais,Thillet, Lamboley – Bouvet, Gutierrez, Kazarine - Chapuis, Abramov, Ville