Nedeľa, 7. august, 2022 | Meniny má Štefánia

KAM ZA FUTBALOM: St. Turá privíta Tr. Turnú

Pozvánka na futbalový víkend.

Pozvánka na futbalový víkend.

DOSPELÍ

II. liga – 27. kolo – 3.5. o 16.30 h Trnava B – Nové Mesto (Perašín, Jankovič, Vitko, Dohál, Lipták, Likavský).

III. LIGA - 33. kolo - 1. 5. o 16.30 h Nemšová - Vrbové (Marsal, Kasznár, K. Birkus, Juráň), Borčice - Vráble (Kozolka, Ábel, Bojda, Medovič).

III. LIGA - 26. kolo - 3. 5. o 16.30 h Palárikovo - Borčice (Drobec, Hagara, Ferencz, Masár), Nemšová - Neded (Ochotnícky, Obertová, Blaháč, Chalmoviansky).

IV. LIGA SZ - 2. 5. o 16.30 h Bánovce – Tr. Stankovce (Škadra, Lerint, Turba, Mičúch), Partizánske – N. Dubnica (Titurus, Hegedus, Barcík, Grznár), 3. 5. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Modranka (Janus st., Ahmed, Divéky, Jeriga), o 16.30 h Tr. Teplice - Častkovce (Meluš, Mokoš, Čulák, Štrba).

SkryťVypnúť reklamu

V. LIGA SEVER - 3. 5. o 16.30 h Ladce - Podolie (Varga, Mihál, Jakubis, Didek), Stará Turá – Tr. Turná (Šeben, Ágg, Z. Kukan, Jurena), Uhrovec - Myjava B (Rečka, Kasáš, Valko, Poruban). Dohrávky: 1. 5. o 16.00 h Stará Turá - Lehota p/Vt. (Remeň, V. Magdolen, T. Birkus, Vánik), o 16.30 h Streženice – Tr. Turná (Szöllösy, Kišš, Meszáros, Drozd), Uhrovec - Podolie (Opatovský, Pavlačková, Janček, Šulla).

VI. liga – 24. kolo - 2.5. o 16.30 h Brezová – Opatová (Matúš, Mazúch), 3.5. o 16.30 h H. Súča – Pobedim (R. Kubica, D. Kováčik), V. Bierovce/Op. – Ľuborča (R, Ješko), D. Súča – Dubodiel (Szor, Vaňo), Tr. Jastrabie – V. Hradná (R, Holp), Čachtice – Zamarovce (Bušo, Feranec), H. Srnie – Skalka (Király, Ďurech), Bošáca – Očkov (Poruban, Gavenda). Dohrávky: 1.5. o 16.30 h H. Súča – Čachtice (Vitko, Gavenda), H. Srnie – D. Súča (M. Ježík, M. Kačička), Dubodiel – Skalka (Hruda, Zelieska).

SkryťVypnúť reklamu

VII. sever – 20. kolo – 3.5. o 10.30 h D. Poruba – Mn. Lehota (Zelieska, T. Kačička), o 16.30 h Soblahov – Záblatie (Stračiak), D. Srnie – Horňany (Baňár, Hudec), Drietoma – Tr. Teplá (R, M. Kačička), Omšenie – Bobot (Svetkovič, Vido), Beckov – Mel.-Lieskové (Šišovský), Neporadza – Kľúčové (Országh).

VII. sever – 16. kolo – 1.5. o 10.30 h D. Poruba – Horňany (Poruban, Čaja), o 16.30 h Soblahov – Drietoma (Klimčík, Svetkovič), Omšenie – D. Srnie (Matúš, Škultétyová), Beckov – Záblatie (R. Kubica, Kotian), Neporadza – Tr. Teplá (Országh, Malík), Kľúčové – Bobot (Szor, Šimko), Mn. Lehota – Mel.-Lieskové (Király, Ševčivová).

VII. juh – 24. kolo – 3.5. o 16.30 h Vrbovce – Hrádok (Cibulka), Považany – Turá Lúka (Klimčík), Nová Ves – Lúka (Hruda), Tr. Bohuslavice – St. Turá B (Matúš), Krajné – Hrašné (Mazúch, Černáček), Potvorice – Bzince (Valovič), Polianka – Kočovce (Kotian, Kurnický), Brestovec – Kálnica (Švancara). Dohrávky 16. kola: 1.5. o 16.30 h Polianka – Nová Ves (Vido, Hudec), Brestovec – Považany (Bušo, Kurnický), Hrašné – St. Turá B (Cibulka, Feranec).

SkryťVypnúť reklamu

VIII. liga A – 20. kolo – 3.5. o 16.30 h H. Streda – Tr. Stankovce B (Zelieska), Brunovce – Modrová (T. Kačička), N. Bošáca – Z. Podhradie (Stacho), Selec – St. Lehota (Valápka), Mor. Lieskové – Hôrka (Hudcovský), Svinná – Lubina kop. (Malík), Motešice – Lubian (Ševčivová, Škultétyová).

VIII. liga A – 16. kolo – 1.5. o 16.30 h H. Streda – N. Bošáca (Valápka), Selec – Brunovce (Čaja, Vaňo), Mor. Lieskové – Tr. Stankovce B (T. Kačička, Ješko), Svinná – Modrová (Stračiak, Ďurech), Motešice – Z. Podhradie (Šišovský, Holp), Lubina – St. Lehota (Valovič), Lubina kop. – Hôrka (Baňár).

VIII. liga B – 14. kolo – 3.5. o 16.30 h Hrachovište – Jablonka (Mihalko, Rigó), Bukovec – Priepasné (Sloboda), Košariská – Chvojnica (Podmajerský).

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 3. 5. o 10.00 a 12.30 h Myjava - Púchov (Haršány, Benko, Vyskoč, Burza), Dubnica – Dun. Streda (Laco, Miksa, Hodoško, Turčan).

III. LSD a LMD - 2. 5. o 10.00 a 12.30 h Hlohovec - Bánovce (Santa, Matulová, Juhás, Žáčikova), 3. 5. o 10.00 a 12.30 h Nové Mesto – P. Bystrica (Černej, Ondráš, Judiny, Bašnár).

IV. LIGA SZ - 2. 5. o 11.00 h Borčice - Dolná Súča (Tarabus, Fabian), o 14.00 h Nováky - Nemšová (Divéky, Ahmed) o 16:30 h Tr. Stankovce – N. Dubnica (Fabian, Tarabus).

V. LIGA SEVER - 2. 5. o 14.00 h Opatová n/V. - Papradno (Murín, Sokol), o 16.30 h Klát. N. Ves - Bošáca (Janus ml., Varga), Drietoma - Košeca (Eliášek, Vyletelka), Častkovce - Domaniža (Burian, Ševčík), Dubodiel - Stará Turá (Kasala, Cvešper, v Tr. Jastrabí), 3. 5. o 14.00 h Streženice – Tr. Turná (Buranský, Piaček).

VI. liga – 8. kolo – 2.5. o 16.30 h Tr. Teplá – Selec (M. Kačička, Holp), Kálnica – Záblatie (Soldán, Kurnický), 3.5. o 12.00 h Turá Lúka – H. Srnie (Kurnický, Podmajerský), o 14.00 h Krajné – Čachtice (Mihalko, Rigó). Turá Lúka – Kálnica (Švancara, Černáček), Tr. Teplá – Krajné (Zelieska, Hruda), H. Srnie – Čachtice (M. Kačička), Selec – Záblatie (D. Kováčik, Mihalko).

VII. sever – 8. kolo – 2.5. o 16.30 h Svinná/V. Hradná – Tr. Teplice (Orzságh, Malík), 3.5. o 14.00 h H. Súča – Zamarovce (D. Kováčik, R. Kubica), Omšenie – Ľuborča (Vido, Svetkovič).

VII. sever – 4. kolo – 1.5. o 14.00 h H. Súča – Neporadza (Gavenda), Omšenie – Svinná/V. Hradná (Škultétyová, Matúš), Zamarovce – Tr. Teplice (Klimčík, Šišovský).

VII. juh – 8. kolo – 2.5. o 16.30 h Kočovce – Brezová/Polianka (Miškech, Hudec), 3.5. o 14.00 h H. Streda/Lúka – Bzince (Zelieska).

VII. juh – 4. kolo – 1.5. o 14.00 h Kočovce – H. Streda/Lúka (Soldán, Miškdch), Podolie – Bzince (Feranec, Cibulka).

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 1. 5. o 10.00 a 12.00 h Karlova Ves - Myjava (BFZ, BFZ, BFZ), 2. 5. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Púchov (Majcher, Kováčik, Bečka).

I. LMŽZ U13, U12 - 2. 5. o 10.00 a 11.30 h Myjava - Šamorín (Kubica, Markech, v St. Myjave), 3. 5. o 10.00 a 12.15 h Levice - Trenčín (Chlebo, Štrba).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 2. 5. o 10.00 a 12.00 h N. Dubnica - Bánovce (Burian, Ševčík), N. Rudno - Nemšová (Caňo, Floriš), Beluša - Nové Mesto (Janček, Pavlačková), Trenčín B - Papradno (Otiepka, P. Bulko, v Zamarovciach), Dubnica B – D. Vestenice (Černej, Eliášek).

IV. liga st. žiaci – 20. kolo – 3.5. o 10.30 h H. Súča – Záblatie (Ješko), Krajné – Tr. Turná (Kotian), St. Turá – Bobot/Horňany (Miškech), Soblahov – Svinná (Hruda), Tr. Stankovce – Zamarovce (M. Kačička), o 14.00 h Bošáca – Opatová (Ješko, Poruban), o 14.30 h D. Súča – H. Srnie.

IV. liga – 16. kolo – 1.5. o 10.30 h H. Súča – D. Súča (Klimčík), St. Turá – Krajné (R. Kubica), Soblahov – Záblatie (Valápka), Bošáca – Tr. Turná (Kurnický), Tr. Stankovce – H. Srnie (Šišovský), Zamarovce – Bobot/Horňany (Zelieska), Opatová – Svinná (Čaja).

V. liga A – 17. kolo – 3.5: o 10.30 h V. Hradná – Tr. Teplá (Ševčivová), V. Bierovce/Opatovce – Omšenie (Šišovský), Skalka – Selec (Gavenda), o 11.00 h Mn. Lehota – Tr. Teplice/D. Poruba (Szor), Mel.-Lieskové/Ivanovce – Tr. Jastrabie/Dubodiel (Vido), o 14.00 h Chocholná-Vel. – Kľúčové (R).

V. liga A – 13. kolo – 1.5. o 10.30 h Mel.-Lieskové/Ivanovce – Tr. Teplice/D. Poruba (Baňár), Chocholná-Vel. – V. Hradná (Valovič), V. Bierovce/Opatovce – Mn. Lehota (Vido), Skalka – Tr. Teplá (Szor), Selec – Tr. Jastrabie/Dubodiel (Mihalko, D. Kováčik), Omšenie – Kľúčové (Matúš).

V. liga B – 11. kolo – 3.5. o 10.30 h Potvorice – H. Streda (Feranec), o 14.00 h Hrádok/Lúka – Pobedim (Klimčík), Tr. Bohuslavice – D. Srnie/Z. Podhradie (Matúš), Nová Ves – Beckov (Hruda).

V. liga C – 11. kolo – 3.5. o 10.00 h Turá Lúka – Čachtice (Kurnický), o 10.30 h Bzince – Vrbovce (Soldán, Moravčík), o 11.00 h Podolie/Očkov – Častkovce (Cibulka), o 14.00 h Mor. Lieskové – Brezová (Hudcovský).

IV. liga mladší žiaci – 11. kolo – 2.5. o 10.30 h Soblahov – TTS Trenčín (Vaňo), Drietoma – Motešice (Valovič), Chocholná-Vel. – Dolná Súča (Baňár), o 13.30 h Tr. Stankovce – Mel.-Lieskové/Ivanovce (Šišovský).

PRÍPRAVKY

Sever: 2.5. o 9.00 h Tr. Teplice (Poruban, Škultétyová).

Juh: 2.5. o 9.00 h Bošáca (R. Kubica, Hudec), Kálnica (Soldán, Kurnický).

ŽENY

II. liga Ženy sk. B - 3. 5. o 13.00 h Bánovce - Topoľčany (Šandrik), o 15.00 h Trenčín - Myjava (Majerík). Predohrávka: 1. 5. o 9.00 h Topoľčany - Dubnica (Buranský).

RL ŽIAČKY sk. B - 2. 5. o 14.00 h P. Bystrica – Tr. Teplice (Klabník), 3. 5. o 11.00 h Bánovce - Topoľčany (Šandrik), o 13.30 h Trenčín - Myjava (Majerík), o 14.00 h Bojná - Dubnica (Halíček).

Najčítanejšie na My Trenčín

Inzercia - Tlačové správy

  1. Kde vybavíte žiadosť o hypotéku bez návštevy pobočky?
  2. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete
  3. Kde u nás kúpite domácke potraviny
  4. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo
  5. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať
  6. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha
  7. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila
  8. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina
  1. Za vysokou spotrebou sa často skrýva zlá kondícia motora
  2. Ktoré regionálne projekty podporí Nadácia COOP Jednota?
  3. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete
  4. Kde u nás kúpite domácke potraviny
  5. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo
  6. Tetovanie a piercing - aké zdravotné riziká môžu spôsobiť?
  7. Aké sú vízie slovenských vodičov a architektov?
  8. Toto sú vízie slovenských vodičov a architektov
  1. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 9 156
  2. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 6 834
  3. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina 6 221
  4. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila 5 317
  5. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 5 210
  6. Vypnite si reklamu na SME.sk a odomknite všetky články 3 986
  7. Dobrá správa pre pacientov s cukrovkou 2 487
  8. Kde u nás kúpite domácke potraviny 2 443

Blogy SME

  1. Ľudmila Rábelyová : Prečo tá nenávisť?
  2. Viera Spišáková: Trapas technický
  3. Dominika Kislíková: Gazdoráň - nová turistická trasa v NP Poloniny
  4. Otilia Horrocks: Voliči si zaslúžia viac...
  5. Ján Škerko: Kolibríky a ruskí orkovia
  6. Marián Kozák: Festival "Európskeho ľudového remesla" v Kežmarku 2022
  7. Matúš Grznár: Výzva Igorovi Matovičovi k sebareflexii a odstúpeniu.
  8. Štefan Vidlár: Bola jedna rodina
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 54 511
  2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 25 070
  3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 9 698
  4. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 6 124
  5. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 5 913
  6. Jana Žilková: Výchova detí v Mongolsku 4 471
  7. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 4 171
  8. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 3 880
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  2. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  3. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  4. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  5. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  7. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 44. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 2/3 - Skaza lode Karluk, 1913 - 1914
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

FK Turani si body s Veľkými Bierovcami/Opatovcami podelili.

Prehľad výsledkov, komentárov, tabuliek od III. po IX. ligy.


12m
Na snímke autistický chlapec Marcus počas terapie s mačkami v rámci letného workshopu Bezrozdielov v Galérii Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne 6. augusta 2022.

Autistické deti maľovali obrazy počas workshopu Bezrozdielov.


TASR 60m
Basgitarista Andrej Kohout v čase aktívnej hudobnej kariéry.

Kapelu Apoplexy uznávali a stále uznávajú dlhé roky nielen priaznivci slovenskej metalovej hudby.


12 h
Členovia Bučkovanky vymenili kroje počas extrémnych horúčav za biele košele.

Na novomestskom Námestí slobody bolo počas koncertu Bučkovanky o osemnástej hodine presne 38 stupňov Celzia.


12 h

Blogy SME

  1. Ľudmila Rábelyová : Prečo tá nenávisť?
  2. Viera Spišáková: Trapas technický
  3. Dominika Kislíková: Gazdoráň - nová turistická trasa v NP Poloniny
  4. Otilia Horrocks: Voliči si zaslúžia viac...
  5. Ján Škerko: Kolibríky a ruskí orkovia
  6. Marián Kozák: Festival "Európskeho ľudového remesla" v Kežmarku 2022
  7. Matúš Grznár: Výzva Igorovi Matovičovi k sebareflexii a odstúpeniu.
  8. Štefan Vidlár: Bola jedna rodina
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 54 511
  2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 25 070
  3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 9 698
  4. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 6 124
  5. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 5 913
  6. Jana Žilková: Výchova detí v Mongolsku 4 471
  7. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 4 171
  8. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 3 880
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  2. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  3. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  4. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  5. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  7. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 44. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 2/3 - Skaza lode Karluk, 1913 - 1914

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu