Pondelok, 2. august, 2021 | Meniny má GustávKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: St. Turá privíta Tr. Turnú

Pozvánka na futbalový víkend.

Pozvánka na futbalový víkend.

DOSPELÍ

II. liga – 27. kolo – 3.5. o 16.30 h Trnava B – Nové Mesto (Perašín, Jankovič, Vitko, Dohál, Lipták, Likavský).

III. LIGA - 33. kolo - 1. 5. o 16.30 h Nemšová - Vrbové (Marsal, Kasznár, K. Birkus, Juráň), Borčice - Vráble (Kozolka, Ábel, Bojda, Medovič).

III. LIGA - 26. kolo - 3. 5. o 16.30 h Palárikovo - Borčice (Drobec, Hagara, Ferencz, Masár), Nemšová - Neded (Ochotnícky, Obertová, Blaháč, Chalmoviansky).

IV. LIGA SZ - 2. 5. o 16.30 h Bánovce – Tr. Stankovce (Škadra, Lerint, Turba, Mičúch), Partizánske – N. Dubnica (Titurus, Hegedus, Barcík, Grznár), 3. 5. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Modranka (Janus st., Ahmed, Divéky, Jeriga), o 16.30 h Tr. Teplice - Častkovce (Meluš, Mokoš, Čulák, Štrba).

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA SEVER - 3. 5. o 16.30 h Ladce - Podolie (Varga, Mihál, Jakubis, Didek), Stará Turá – Tr. Turná (Šeben, Ágg, Z. Kukan, Jurena), Uhrovec - Myjava B (Rečka, Kasáš, Valko, Poruban). Dohrávky: 1. 5. o 16.00 h Stará Turá - Lehota p/Vt. (Remeň, V. Magdolen, T. Birkus, Vánik), o 16.30 h Streženice – Tr. Turná (Szöllösy, Kišš, Meszáros, Drozd), Uhrovec - Podolie (Opatovský, Pavlačková, Janček, Šulla).

VI. liga – 24. kolo - 2.5. o 16.30 h Brezová – Opatová (Matúš, Mazúch), 3.5. o 16.30 h H. Súča – Pobedim (R. Kubica, D. Kováčik), V. Bierovce/Op. – Ľuborča (R, Ješko), D. Súča – Dubodiel (Szor, Vaňo), Tr. Jastrabie – V. Hradná (R, Holp), Čachtice – Zamarovce (Bušo, Feranec), H. Srnie – Skalka (Király, Ďurech), Bošáca – Očkov (Poruban, Gavenda). Dohrávky: 1.5. o 16.30 h H. Súča – Čachtice (Vitko, Gavenda), H. Srnie – D. Súča (M. Ježík, M. Kačička), Dubodiel – Skalka (Hruda, Zelieska).

Skryť Vypnúť reklamu

VII. sever – 20. kolo – 3.5. o 10.30 h D. Poruba – Mn. Lehota (Zelieska, T. Kačička), o 16.30 h Soblahov – Záblatie (Stračiak), D. Srnie – Horňany (Baňár, Hudec), Drietoma – Tr. Teplá (R, M. Kačička), Omšenie – Bobot (Svetkovič, Vido), Beckov – Mel.-Lieskové (Šišovský), Neporadza – Kľúčové (Országh).

VII. sever – 16. kolo – 1.5. o 10.30 h D. Poruba – Horňany (Poruban, Čaja), o 16.30 h Soblahov – Drietoma (Klimčík, Svetkovič), Omšenie – D. Srnie (Matúš, Škultétyová), Beckov – Záblatie (R. Kubica, Kotian), Neporadza – Tr. Teplá (Országh, Malík), Kľúčové – Bobot (Szor, Šimko), Mn. Lehota – Mel.-Lieskové (Király, Ševčivová).

VII. juh – 24. kolo – 3.5. o 16.30 h Vrbovce – Hrádok (Cibulka), Považany – Turá Lúka (Klimčík), Nová Ves – Lúka (Hruda), Tr. Bohuslavice – St. Turá B (Matúš), Krajné – Hrašné (Mazúch, Černáček), Potvorice – Bzince (Valovič), Polianka – Kočovce (Kotian, Kurnický), Brestovec – Kálnica (Švancara). Dohrávky 16. kola: 1.5. o 16.30 h Polianka – Nová Ves (Vido, Hudec), Brestovec – Považany (Bušo, Kurnický), Hrašné – St. Turá B (Cibulka, Feranec).

Skryť Vypnúť reklamu

VIII. liga A – 20. kolo – 3.5. o 16.30 h H. Streda – Tr. Stankovce B (Zelieska), Brunovce – Modrová (T. Kačička), N. Bošáca – Z. Podhradie (Stacho), Selec – St. Lehota (Valápka), Mor. Lieskové – Hôrka (Hudcovský), Svinná – Lubina kop. (Malík), Motešice – Lubian (Ševčivová, Škultétyová).

VIII. liga A – 16. kolo – 1.5. o 16.30 h H. Streda – N. Bošáca (Valápka), Selec – Brunovce (Čaja, Vaňo), Mor. Lieskové – Tr. Stankovce B (T. Kačička, Ješko), Svinná – Modrová (Stračiak, Ďurech), Motešice – Z. Podhradie (Šišovský, Holp), Lubina – St. Lehota (Valovič), Lubina kop. – Hôrka (Baňár).

VIII. liga B – 14. kolo – 3.5. o 16.30 h Hrachovište – Jablonka (Mihalko, Rigó), Bukovec – Priepasné (Sloboda), Košariská – Chvojnica (Podmajerský).

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 3. 5. o 10.00 a 12.30 h Myjava - Púchov (Haršány, Benko, Vyskoč, Burza), Dubnica – Dun. Streda (Laco, Miksa, Hodoško, Turčan).

III. LSD a LMD - 2. 5. o 10.00 a 12.30 h Hlohovec - Bánovce (Santa, Matulová, Juhás, Žáčikova), 3. 5. o 10.00 a 12.30 h Nové Mesto – P. Bystrica (Černej, Ondráš, Judiny, Bašnár).

IV. LIGA SZ - 2. 5. o 11.00 h Borčice - Dolná Súča (Tarabus, Fabian), o 14.00 h Nováky - Nemšová (Divéky, Ahmed) o 16:30 h Tr. Stankovce – N. Dubnica (Fabian, Tarabus).

V. LIGA SEVER - 2. 5. o 14.00 h Opatová n/V. - Papradno (Murín, Sokol), o 16.30 h Klát. N. Ves - Bošáca (Janus ml., Varga), Drietoma - Košeca (Eliášek, Vyletelka), Častkovce - Domaniža (Burian, Ševčík), Dubodiel - Stará Turá (Kasala, Cvešper, v Tr. Jastrabí), 3. 5. o 14.00 h Streženice – Tr. Turná (Buranský, Piaček).

VI. liga – 8. kolo – 2.5. o 16.30 h Tr. Teplá – Selec (M. Kačička, Holp), Kálnica – Záblatie (Soldán, Kurnický), 3.5. o 12.00 h Turá Lúka – H. Srnie (Kurnický, Podmajerský), o 14.00 h Krajné – Čachtice (Mihalko, Rigó). Turá Lúka – Kálnica (Švancara, Černáček), Tr. Teplá – Krajné (Zelieska, Hruda), H. Srnie – Čachtice (M. Kačička), Selec – Záblatie (D. Kováčik, Mihalko).

VII. sever – 8. kolo – 2.5. o 16.30 h Svinná/V. Hradná – Tr. Teplice (Orzságh, Malík), 3.5. o 14.00 h H. Súča – Zamarovce (D. Kováčik, R. Kubica), Omšenie – Ľuborča (Vido, Svetkovič).

VII. sever – 4. kolo – 1.5. o 14.00 h H. Súča – Neporadza (Gavenda), Omšenie – Svinná/V. Hradná (Škultétyová, Matúš), Zamarovce – Tr. Teplice (Klimčík, Šišovský).

VII. juh – 8. kolo – 2.5. o 16.30 h Kočovce – Brezová/Polianka (Miškech, Hudec), 3.5. o 14.00 h H. Streda/Lúka – Bzince (Zelieska).

VII. juh – 4. kolo – 1.5. o 14.00 h Kočovce – H. Streda/Lúka (Soldán, Miškdch), Podolie – Bzince (Feranec, Cibulka).

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 1. 5. o 10.00 a 12.00 h Karlova Ves - Myjava (BFZ, BFZ, BFZ), 2. 5. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Púchov (Majcher, Kováčik, Bečka).

I. LMŽZ U13, U12 - 2. 5. o 10.00 a 11.30 h Myjava - Šamorín (Kubica, Markech, v St. Myjave), 3. 5. o 10.00 a 12.15 h Levice - Trenčín (Chlebo, Štrba).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 2. 5. o 10.00 a 12.00 h N. Dubnica - Bánovce (Burian, Ševčík), N. Rudno - Nemšová (Caňo, Floriš), Beluša - Nové Mesto (Janček, Pavlačková), Trenčín B - Papradno (Otiepka, P. Bulko, v Zamarovciach), Dubnica B – D. Vestenice (Černej, Eliášek).

IV. liga st. žiaci – 20. kolo – 3.5. o 10.30 h H. Súča – Záblatie (Ješko), Krajné – Tr. Turná (Kotian), St. Turá – Bobot/Horňany (Miškech), Soblahov – Svinná (Hruda), Tr. Stankovce – Zamarovce (M. Kačička), o 14.00 h Bošáca – Opatová (Ješko, Poruban), o 14.30 h D. Súča – H. Srnie.

IV. liga – 16. kolo – 1.5. o 10.30 h H. Súča – D. Súča (Klimčík), St. Turá – Krajné (R. Kubica), Soblahov – Záblatie (Valápka), Bošáca – Tr. Turná (Kurnický), Tr. Stankovce – H. Srnie (Šišovský), Zamarovce – Bobot/Horňany (Zelieska), Opatová – Svinná (Čaja).

V. liga A – 17. kolo – 3.5: o 10.30 h V. Hradná – Tr. Teplá (Ševčivová), V. Bierovce/Opatovce – Omšenie (Šišovský), Skalka – Selec (Gavenda), o 11.00 h Mn. Lehota – Tr. Teplice/D. Poruba (Szor), Mel.-Lieskové/Ivanovce – Tr. Jastrabie/Dubodiel (Vido), o 14.00 h Chocholná-Vel. – Kľúčové (R).

V. liga A – 13. kolo – 1.5. o 10.30 h Mel.-Lieskové/Ivanovce – Tr. Teplice/D. Poruba (Baňár), Chocholná-Vel. – V. Hradná (Valovič), V. Bierovce/Opatovce – Mn. Lehota (Vido), Skalka – Tr. Teplá (Szor), Selec – Tr. Jastrabie/Dubodiel (Mihalko, D. Kováčik), Omšenie – Kľúčové (Matúš).

V. liga B – 11. kolo – 3.5. o 10.30 h Potvorice – H. Streda (Feranec), o 14.00 h Hrádok/Lúka – Pobedim (Klimčík), Tr. Bohuslavice – D. Srnie/Z. Podhradie (Matúš), Nová Ves – Beckov (Hruda).

V. liga C – 11. kolo – 3.5. o 10.00 h Turá Lúka – Čachtice (Kurnický), o 10.30 h Bzince – Vrbovce (Soldán, Moravčík), o 11.00 h Podolie/Očkov – Častkovce (Cibulka), o 14.00 h Mor. Lieskové – Brezová (Hudcovský).

IV. liga mladší žiaci – 11. kolo – 2.5. o 10.30 h Soblahov – TTS Trenčín (Vaňo), Drietoma – Motešice (Valovič), Chocholná-Vel. – Dolná Súča (Baňár), o 13.30 h Tr. Stankovce – Mel.-Lieskové/Ivanovce (Šišovský).

PRÍPRAVKY

Sever: 2.5. o 9.00 h Tr. Teplice (Poruban, Škultétyová).

Juh: 2.5. o 9.00 h Bošáca (R. Kubica, Hudec), Kálnica (Soldán, Kurnický).

ŽENY

II. liga Ženy sk. B - 3. 5. o 13.00 h Bánovce - Topoľčany (Šandrik), o 15.00 h Trenčín - Myjava (Majerík). Predohrávka: 1. 5. o 9.00 h Topoľčany - Dubnica (Buranský).

RL ŽIAČKY sk. B - 2. 5. o 14.00 h P. Bystrica – Tr. Teplice (Klabník), 3. 5. o 11.00 h Bánovce - Topoľčany (Šandrik), o 13.30 h Trenčín - Myjava (Majerík), o 14.00 h Bojná - Dubnica (Halíček).

Najčítanejšie na My Trenčín

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  2. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte
  3. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  4. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  5. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  6. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  7. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  8. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  9. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  10. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  1. Vodného slalomára privítal doma aj jeho hlavný partner BILLA
  2. Autorka prezradila motív novej knihy. Poteší nielen romantičky
  3. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
  4. Diskusia o elektromobiloch nie je „súťaž krásy“
  5. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  6. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  7. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  8. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  9. Košická štvrť je súčasťou odpadového experimentu.
  10. Kúpa vozidla cez inzerát či od malého predajcu je rizikovejšia
  1. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 5 400
  2. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 5 256
  3. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 917
  4. Jeden deň na Bratislavu nestačí 3 771
  5. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké? 3 598
  6. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 3 245
  7. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 245
  8. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova 3 017
  9. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy 2 739
  10. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 2 405
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

ilustračné foto

Prehľad výsledkov VIII. líg.


10 h
V Bobote sa nehralo, ihrisko bolo poriadne podmáčané.

Prehľad výsledkov siedmych líg.


10 h
Momentka z derby zápasu V. Bierovce/Opatovce proti Trenč. Stankovciam.

Prehľad výsledkov VI ligy.


11 h

Následky búrok v Trenčianskom kraji odstraňovalo viac ako 200 hasičov.


TASR 11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Rozsudok nie je právoplatný.


1. aug

Ľudia sa nestihli spamätať a prišla ďalšia povodeň.


11 h

Pozrite si kompletnú tabuľku.


7 h

Po ťažko zraneného Milana priletel záchranársky vrtuľník, zdravotníci bojovali o jeho život viac ako hodinu.


1. aug

Už ste čítali?