Sobota, 24. február, 2018 | Meniny má Matej

KAM ZA FUTBALOM: Derby v Borčiciach, privítajú Nemšovú

Pozvánka na futbalový víkend.

DOSPELÍ

II. liga – 25.4. o 16.00 h Nové Mesto – Dubnica (Smolák, Borsányi, Barenčík, Cvengroš, Benedikovič, Bartoš).

III. LIGA - 25. kolo - 25. 4. o 16.00 h Borčice - Nemšová (Gašparovič, Halíček, Zifčák).

IV. LIGA SZ - 25. 4. o 16.00 h N. Dubnica - Bánovce (Černek, Martinovský, Otrubčák), 26. 4. o 16.00 h Častkovce - Chocholná-Velčice (Fabian, Tarabus, Šamaj), Beluša – Tr. Teplice (Bartoš, Benko, Haršány), Tr. Stankovce - Šimonovany (Matulová, Bartko, Pintér).

V. LIGA SEVER - 26. 4. o 16.00 h Myjava B - Streženice (J. Kováč, Debnár, Rajtár, v St. Myjave), Tr. Turná - Malá Čausa (Hrudík, Krč-Konečný, Hybský), Podolie - Stará Turá (Frič, M. Chudý, Lauko).

Článok pokračuje pod video reklamou

VI. liga – 23. kolo – 25.4. o 16.00 h Pobedim – V. Bierovce/Op. (Valovič, Vaňo), 26.4. o 16.00 h Očkov – H. Súča (Šišovský, Ševčivová), Skalka – Bošáca (Király, Gavenda), Opatová – H. Srnie (Hruda, Holp), Zamarovce – Brezová (Poruban, Ješko), V. Hradná – Čachtice (Szor, Škultétyová), Dubodiel – Tr. Jastrabie (R, Baňár), Ľuborča – D. Súča (R, Valápka).

VII. sever – 19. kolo – 26.4. o 16.00 h Kľúčové – Soblahov (Klimčík), Mn. Lehota – Neporadza (Vido, Ďurech), Mel.-Lieskové – D. Poruba (M. Kačička, T. Kačička), Bobot - Beckov (Matúš), Tr. Teplá – Omšenie (R, Valovič), Horňany – Drietoma (Országh, Stračiak), Záblatie – D. Srnie (Svetkovič).

VII. juh – 23. kolo – 25.4. o 16.00 h St. Turá B – Krajné (Podmajerský, Černáček), 26.4. o 16.00 h Kálnica – Vrbovce (Zelieska, Šimko), Kočovce – Brestovec (R, Kotian), Bzince – Polianka (Cibulka), Hrašné – Potvorice (Švancara), Lúka – Tr. Bohuslavice (Országh), Turá Lúka – Nová Ves (R. Kubica, Bušo), Hrádok – Považany (Malík).

VIII. sk. A – 19. kolo – 25.4. o 16.00 h Tr. Stankovce B – Brunovce (T. Kačička, M. Kačička), 26.4. o 16.00 h Lubina – H. Streda (Čaja), Lubina kop. – Motešice (Hudcovský), Hôrka – Svinná (Kurnický), St. Lehota – Mor. Lieskové (Feranec, Rigó), Z. Podhradie – Selec (Stacho), Modrová – N. Bošáca (Mihalko, D. Kováčik).

VIII. sk. B – 13. kolo – 26.4. o 16.00 h Košariská – Hrachovište (Podmajerský), Chvojnica – Priepasné (Černáček), Bukovec – Jablonka (Sloboda).

DORAST

I. LMD U17, U16 – 25. 4. o 11.00 a 13.00 h Trenčín - Michalovce (Obeda, Murín, Klabník).

II. LSDZ a LMDZ –25. 4. o 10.00 a 12.30 h Horná Nitra - Myjava (Divéky, Krištín, Ahmed), Púchov - Dubnica (Tarabus, Fabián, Papuča, v Nosiciach).

III. LSD a LMD – 25. 4. o 10.00 a 12.30 h Bánovce - Šamorín (Patrovič, Kotrec, Šlosár), Led. Rovne - Nové Mesto (Otiepka, Janček, Miakiš).

IV. LIGA SZ – 25. 4. o 10.30 h Dolná Súča – Tr. Stankovce (Majerík, ObFZ), 26. 4. o 10.00 h Nemšová - Boleráz (Černej, Oselský), o13.30 h N. Dubnica – D. Vestenice (Judiny, ObFZ), Plevník/Drieňové - Borčice (Oselský, Černej).

V. LIGA SEVER – 25. 4. o 12.30 h Prečín - Dubodiel (Opatovský, Furik), o 13.30 h Papradno - Drietoma (J. Bulko, Majcher), o 16.00 h Tr. Turná – Klát. N. Ves (Murín, Bečka), Košeca - Častkovce (Sokol, Kováčik), Bošáca - Šimonovany (Janček, Miakiš), 26. 4. o 13.30 h Stará Turá - Streženice (Vyletelka, ObFZ), Kanianka - Opatová n/V. (Meluš, Čulák).

VI. liga – 7. kolo – 25.4. o 16.00 h Kálnica – Selec – (Miškech, Soldán), Tr. Teplá – H. Srnie (Zelieska, Holp), 26.4. o 13.30 h Čachtice – Turá Lúka (Mihalko, Feranec), Krajné – Záblatie (Černáček, Podmajerský). Dohrávka: 24.4. o 16.30 h Krajné – Kálnica (Soldán, Miškech).

VII. sever – 7. kolo – 26.4. o 10.00 h Tr. Teplice, H. Súča (Ševčivová, Škultétyová), o 13.00 h Neporadza – Ľuborča (Matúš), o 13.30 h Omšenie – Zamarovce (Baňár).

VII. juh – 7. kolo – 26.4. o 13.30 h Hrašné/Brestovec – Bzince (Švancara), Podolie – H. Streda/Lúka (D. Kováčik, Rigó).

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 – 22. 4. o 14.00 a 16.00 h Myjava - Trenčín (Obeda, Kubica, Hulínek).

I. LMŽZ U13, U12 – 25. 4. o 12.00 a 14.00 h Karlova Ves - Myjava (BFZ, BFZ, MŽ), 26. 4. o 13.00 a 14.30 h Trenčín - Púchov (Tarabus, Fabian).

III. LSŽ a LMŽ SEVER – 24. 4. o 15.00 a 17.00 h Bánovce – N. Rudno (Kasala, Hanek, v H. Ozorovciach), 25. 4. o 10.00 a 12.00 h Nemšová - Beluša (Ševčík, ObFZ), Kanianka – N. Dubnica (Bezák, Sedlák), Papradno - Dubnica B (Brieštenský, Hrenák), 26. 4. o 10.00 a 12.00 h Nové Mesto - Trenčín B (Markech, Opatovský).

IV. liga – 19. kolo – 24.4. o 16.30 h Zamarovce – H. Súča (Zelieska), 26.4. o 10.30 h Opatová – Tr. Stankovce (Holp), Svinná – Bošáca (Malík), H. Srnie – St. Turá (Hudcovský), Tr. Turná – D. S/ča (Valápka), Záblatie – Krajné (Šimko), o 11.00 h Bobot/Horňany – Sobahov (Országh).

V. liga A – 16. kolo – 25.4. o 10.00 h Tr. Teplice /D. Poruba – Selec (Klimčík), 26.4. o 10.30 h Kľúčové – V. Bierovce/Op. (Baňár), Tr. Teplá – Mel.-Lieskové/Ivanovce (Klimčík), o 11.00 h Omšenie – Skalka (Baňár), Mn. Lehota – V. Hradná (Vido).

V. liga B – 10. kolo – 26.4. o 10.30 h Pobedim – H. Streda (D. Kováčik), D. Srnie/Z. Podhradie – Nová Ves (Stacho), o 13.30 h Beckov – Potvorice (Országh), Hrádok/Lúka – Tr. Bohuslavice (Malík).

V. liga C – 10. kolo – 25.4. o 10.30 h Brezová – Bzince (Podmajerský), 26.4. o 10.30 h Častkovce – Vrbovce (Mihalko, Moravčík), Čachtice – Mor. Lieskové (Feranec), o 11.00 h Podolie/Očkov – Turá Lúka (Rigó).

IV. liga mladší žiaci – 10. kolo – 23.4. o 15.30 h TTS Trenčín – Mel.-Lieskové (Šimko), 25.4. o 10.30 h Motešice – Chocholná-Ve. (Matúš), Soblahov – Drietoma (Gavenda), o 12.30 h D. Súča – Tr. Stankovce (Ješko).

ŽENY

II. liga Ženy sk. B - 25. 4. o 11.30 h Dubnica - Bánovce (Burian), o 15.00 h Beluša - Trenčín (Judiny).

RL žiačky sk. B - 25. 4. o 10.00 h Dubnica - Bánovce (Burian), o 13.00 h Beluša - Trenčín (Judiny), 26. 4. o 13.00 h Tr. Teplice - Topoľčany (Ondráš), o 13.30 h Myjava - Bojná (Pavlačková).


  1. Ku knižnici v centre Trenčína postavia výťah Foto 1 006
  2. Jaroslav nahlásil bombu v hoteli Javorina. Hrozí mu až päť rokov 218
  3. Novomešťan Erik Tupý je najmladším rozhodcom 196
  4. Začali práce na obnove mestského parku v Trenčíne Foto 150
  5. Prázdniny končia, zima ešte nie Foto 135
  6. Na súťaži vyhľadávali firmy technicky nadaných žiakov Foto 82
  7. Cesta cez Nozdrkovce je hlučná a prašná, situáciu chce vyriešiť mesto Foto 81
  8. Na mestskom úrade vznikol nový útvar investícií 78
  9. FOTO: Auto skončilo po nehode v potoku Foto 56
  10. V priehrade si zaplávalo takmer sto ľadových medveďov Foto 55

Najčítanejšie správy

Trenčín

Ku knižnici v centre Trenčína postavia výťah

Tento rok vybudujú na severozápadnej strane knižnice výťah s kapacitou osem ľudí. Vo dvore navyše pribudne zeleň a mobiliár. Pozrite si vizualizácie, ako to bude vyzerať.

Jaroslav nahlásil bombu v hoteli Javorina. Hrozí mu až päť rokov

Policajti z Nového Mesta nad Váhom obvinili Jaroslava z Brezovej pod Bradlom zo šírenia poplašnej správy.

Novomešťan Erik Tupý je najmladším rozhodcom

Novomešťan Erik Tupý je od konca januára slovenskou futbalovou raritou. V súčasnosti nebehá so zástavkou v ruke popri autovej čiare na slovenských futbalových ihriskách žiaden mladší rozhodca.

Začali práce na obnove mestského parku v Trenčíne

Park bude farebne oživený kvitnúcimi drevinami, kvetinovými plochami a čiastočnou regeneráciou trávnikových plôch. Projekt počíta aj s protihlukovou stenou od železnice a cestnej komunikácie.

Prázdniny končia, zima ešte nie

Vďaka ochladeniu sa lyžuje aj v najnižšie položenom lyžiarskom stredisku v Kálnici.

Blízke regióny

Trasa z Bratislavy do Trnavy je preťažená, prospela by tretia koľaj

Už v marci a v júni pribudnú nové vlakové spoje medzi Trnavou a Bratislavou. Modernizácia železníc priťahuje viac cestujúcich.

Partizánske: V nemocnici zomrelo dieťa na meningitídu

V partizánskej nemocnici zomrel minulý týždeň na meningitídu malý chlapec.

V okolí Bojníc sa pohybuje medveď

V uplynulých dňoch poľovníci zaznamenali nad chatovou oblasťou výskyt medvedej rodinky.

Vrahovi z Vrbového pridali ďalšie dva roky za lúpež

K pôvodnému trestu odňatia slobody na 19 rokov pribudli Róbertovi Reškovi dva roky za lúpež fotoaparátu.

Všetky správy

Nemci šokovali aj Kanadu a stali sa finalistami hokejového turnaja

O titul si zahrajú Nemci s Olympijskými športovcami z Ruska.

Rusko je prvým finalistom hokejového turnaja, Česko mu nedalo ani gól

Českí hokejisti si zahrajú iba o bronzové medaily.

Nebuď buzerant, zmláť manželku

Vy to viete, vy muži z Tvrdošína, čo pochodujete a zneužívate vieru, aby ste ľudí vydesili.

Slováci spoznali súpera v tímovej súťaži, Kantorová sa vážne zranila

Širšiu slovenskú zostavu tvoria Adam a Andreas Žampovci, Falat, Velez-Zuzulová, Vlhová a Moravčíková.

Slovensko bolo po prvom úseku druhé, napokon však štafetu ani nedokončilo

Šimon Bartko pokazil svoju streľbu, organizátori ho z pretekov stiahli.