Štvrtok, 22. február, 2018 | Meniny má Etela

KAM ZA FUTBALOM: Nové Mesto so snahou predĺžiť úspešnú sériu

Pozvánka na futbalový víkend.

(Zdroj: FB FK HORNÁ SÚČA)

DOSPELÍ

II. liga – 11.4. o 15.30 h Nové Mesto – Šamorín (R. Weiss, E. Weiss, Ličko, Kozolka, Bóc, Likavský).

III. LIGA - 11. 4. o 15.30 h Borčice – V. Ludince (Ilon Cabaj, Hodoško), Veľký Meder - Nemšová (Šima, Bojda, Vajíček).

IV. LIGA SZ - 11. 4. o 15.30 h J. Bohunice - Bánovce (Volf, Farkaš, Mlinkovics), 12. 4. o 15.30 h Častkovce - Partizánske (Ondráš, Šmátrala, Ilon), Holíč - Chocholná-Velčice (Matulová, Benko, Bartko), Modranka – N. Dubnica (Bezák, Barta, Krištín), Kanianka – Tr. Teplice (Juhás, Haršány, Bartoš), Tr. Stankovce - Domaniža (Chlebo, Černák, Ferenczi).

Článok pokračuje pod video reklamou

V. LIGA SEVER - 11. 4. o 15.30 h Myjava B – D. Vestenice (T. Birkus, Strečko, Provodovský), 12. 4. o 15.30 h Podolie – Z. Kostoľany (Lévai, Bazsó, Mogyorosi), Tr. Turná - Uhrovec (Berec, Hybský, Szalai), Cígeľ - Stará Turá (Kišš, Meszáros, Szollosy).

VI. liga – 21. kolo – 12.4. o 15.30 h Skalka – H. Súča (R, Škultétyová), Opatová – Očkov (Hudcovský, Ješko), Zamarovce – Bošáca (Király, Gago), V. Hradná – H. Srnie (Szor, Šimko), Dubodiel – Brezová (Poruban, Vaňo), Ľuborča – Čachtice (R, Holp), Pobedim – Tr. Jastrabie (Bušo, Hudec), V. Bierovce/Opatovce – D. Súča (Cibulka, Gavenda).

VII. liga sever – 17. kolo – 12.4. o 15.30 h Mn. Lehota – Soblahov (Klimčík), Mel.-Lieskové – Kľúčové (R, Ďurech), Bobot – Neporadza (Svetkovič), Tr. Teplá – D. Poruba (R, Zelieska), Horňany – Beckov (T. Kačička), Záblatie – Omšenie (R), D. Srnie – Drietoma (Švancara).

VII. liga juh – 21. kolo – 11.4. o 15.30 h St. Turá B – Polianka (Mazúch, Černáček), 12.4. o 15.30 h Kočovce – Vrbovce (Podmajerský), Bzince – Kálnica (Valovič), Hrašné – Brestovec (Šišovský, Ševčivová), Lúka – Potvorice (Malík), Turá Lúka – Krajné (Mazúch, Kotian), Hrádok – Tr. Bohuslavice (Országh), Považany – Nová Ves (Matúš).

VIII.liga sk. A – 17. kolo – 11.4. o 15.30 h Tr. Stankovce B – Selec (Hruda, Zelieska), 12.4. o 15.30 h Lubina kop. – H. Streda (Hruda), Hôrka – Lubina (Baňár), St. Lehota – Motešice (Vido), Z. Podhradie – Svinná (Kurnický, Stacho), Modrová – Mor. Lieskové (Ďurech), Brunovce – N. Bošáca (Valápka).

VIII. liga sk. B – 11. kolo – 12.4. o 15.30 h Priepasné – Hrachovište (Černáček), Košariská – Jablonka (Podmajerský), Chvojnica – Bukovec (Sloboda).

DORAST

I. LMD U17, U16 – 11. 4. o 13.00 a 15.15 h Trenčín - Žilina (Fabian, Kvaššay, Majerík).

II. LSDZ a LMDZ –10. 4. o 14.00 a 16.30 h Skalica - Dubnica (Otrubčák, Španka, Patka), 11. 4. o 10.00 a 12.30 h ČFK Nitra - Myjava (Božík, Chlebo, Kotrec).

III. LSD a LMD – 11. 4. o 10.00 a 12.30 h Komárno – N. Mesto n/V. (Valko, Pati-Nagy, Bircsák), Bánovce n/B. - Partizánske (Mihál, Hagara, M. Grolmus).

IV. LIGA SZ – 11. 4. o 10.00 h Beluša - Borčice (Oselský, Papuča), o 10.30 h Dolná Súča – D. Vestenice (Tarabus, ObFZ), o 13.00 h Ilava – Tr. Stankovce (Černej, ObFZ), 12. 4. o 10.00 h Nemšová – N. Rudno (Ondráš, Judíny), o 13.00 h Plevník/Drieňové – N. Dubnica (Papuča, ObFZ). Dohrávka: 8. 4. o 16.00 h N. Dubnica – Tr. Stankovce (Tarabus, Majerík).

V. LIGA SEVER – 11. 4. o 15.30 h Košeca - Dubodiel (Vyletelka, Pavlačková), Bošáca - Drietoma (Majcher, P. Bulko), 12. 4. o 10.00 h Šimonovany - Opatová n/V. (Páleník, P. Kollár), o 13.00 h Stará Turá – Klát. N. Ves (Burian, Kováčik), Prečín – Tr. Turná (Pavlovič, Jurkas), Kanianka - Častkovce (Haršány, Bartoš). Dohrávka: 7. 4. o 15.00 h Dubodiel - Opatová (Hanek, Kasala, v Tr. Jastrabí).

VI. liga – 5. kolo – 11.4. o 13.00 h Záblatie – Turá Lúka (Valovič, Baňár), o 15.30 h Kálnica – Tr. Tpelá (D. Kováčik, Mihalko), 12.4.o 13.00 h Čachtice – Selec (Kurnický), Krajné – H. Srnie (Mazúch, Kotian).

VII. sever – 5. kolo - 11.4. o 15.30 h Svinná/V. Hradná – Zamarovce (Šišovský, Holp), 12.4. o 10.00 h Tr. Teplice – Ľuborča (Klimčík), o 12.30 h Neporadza – Omšnie (T. Kačička).

VII. juh – 5. kolo – 11.4. o 13.00 h Bzince – Kočovce (Feranec, Rigó), 12.4. o 13.00 h Hrašné/Brestovec – Brezová/Polianka (Ševčivová, Šišovský).

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 –12. 4. o 10.00 a 12.00 h Myjava - Šamorín (Majcher, Hulínek, P. Bulko, v Brezovej), 29. 4. o 14.30 a 16.30 h Slovan - Trenčín (BFZ, BFZ, BFZ).

I. LMŽZ U13, U12 – 11. 4. o 10.00 a 12.00 h Púchov - Myjava (Pavlačková, Vyletelka), 12. 4. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Inter (Otiepka, Ševčík).

III. LSŽ a LMŽ SEVER – 11. 4. o 10.00 a 12.00 h N. Dubnica – N. Rudno (Révay, Dendis), Nemšová - Dubnica B (P. Bulko, Majcher), 12. 4. o 10.00 a 12.00 h Nové Mesto – Z. Kostoľany (Kahún, Kubica), Bánovce - Trenčín B (Kasala, Hanek).

IV. liga – 17. kolo – 12.4. o 10.30 h Opatová – H. Súča (Šimko), Svinná – Zamarovce (Škultétyová), H. Srnie – Bošáca (Čaja), Tr. Turná – Soblahov (Valovič), Záblatie – St. Turá (Baňár), Krajné – D. Súča (Kotian), o 11.00 h Bobot/Horňany – Tr. Stankovce (Matúš).

V. skupina A – 14. kolo – 11.4. o 10.00 h Tr. Teplice/D. Poruba – Omšenie (Škultétyová), 12.4. o 10.30 h Kľúčové – Selec (Gago), Tr. Jastrabie/Dubodiel – Skalka (Ševčivová), Tr. Teplá – V. Bierovce/Opatovce (Vaňo), V. Hradná – Mel.-Lieskové/Ivanovce (Hruda), o 11.00 h Mn. Lehota – Chocholná-Vel. (Šišovský).

V. skupina B – 8. kolo – 12.4. o 10.30 h Pobedim – Beckov (Miškech), D. Srnie/Z. Podhradie – H. Streda (Kurnický), o 13.00 h Mn. Lehota – Potovirce (Országh), Tr. Bohuslavice – Nová Ves (Krunický).

V. skupina C – 8. kolo – 12.4. o 10.00 h Turá Lúka – Mor. Lieskové (Mazúch), o 10.30 h Častkovce – Brezová (Bušo), Čachtice – Vrbovce (Soldán), o 11.00 h Podolie/Očkov – Bzince (Hudec).

IV. liga mladší žiaci – 8. kolo – 11.4. o 10.30 h TTS Trenčín – D. Súča (Holp), Motešice – Melčice-Lieskové/Ivanovce (Matúš), Soblahov – Tr. Stankovce (Ješko), Drietoma – Chocholná-Vel. (Gavenda).

ŽENY

II. liga Ženy sk. B - 11. 4. o 15.00 h Beluša – Bánovce (Briestenský), 12. 4. o 15.30 h Myjava - Topoľčany (Fabian).

RL ŽIAČKY sk. B - 8. 4. o 16.00 h Horná Nitra - Trenčín (Caňo), 11. 4. o 13.00 h Beluša – Bánovce (Briestenský), 12. 4. o 10.00 h Dubnica – Tr. Teplice (Opatovský), o 13.30 h Myjava - Topoľčany (Fabian).


  1. Jaroslav nahlásil bombu v hoteli Javorina. Hrozí mu až päť rokov 1 526
  2. Začali práce na obnove mestského parku v Trenčíne Foto 502
  3. Cesta cez Nozdrkovce je hlučná a prašná, situáciu chce vyriešiť mesto Foto 325
  4. Novomešťan Erik Tupý je najmladším rozhodcom 285
  5. FOTO: Auto skončilo po nehode v potoku Foto 173
  6. FOTO: Šaolínskí mnísi odštartovali v Trenčíne osemdňové turné po Slovensku Foto 132
  7. FOTO: Novorodenci z trenčianskej a myjavskej pôrodnice Foto 114
  8. Trenčiansky kraj má najmenej nehôd. Mŕtvych však pribudlo Foto 111
  9. Pamätník v kasárňach pripomína obete krvavo potlačenej vzbury v Kragujevci Foto 86
  10. Nezodpovedný vodič jazdil s viac ako dvoma promile 68

Najčítanejšie správy

Trenčín

Jaroslav nahlásil bombu v hoteli Javorina. Hrozí mu až päť rokov

Policajti z Nového Mesta nad Váhom obvinili Jaroslava z Brezovej pod Bradlom zo šírenia poplašnej správy.

Začali práce na obnove mestského parku v Trenčíne

Park bude farebne oživený kvitnúcimi drevinami, kvetinovými plochami a čiastočnou regeneráciou trávnikových plôch. Projekt počíta aj s protihlukovou stenou od železnice a cestnej komunikácie.

Cesta cez Nozdrkovce je hlučná a prašná, situáciu chce vyriešiť mesto

Obyvatelia Nozdrkoviec sa sťažujú na preťaženú a prašnú cestu, ktorá je podľa nich nebezpečná, mesto na podnety reaguje.

Novomešťan Erik Tupý je najmladším rozhodcom

Novomešťan Erik Tupý je od konca januára slovenskou futbalovou raritou. V súčasnosti nebehá so zástavkou v ruke popri autovej čiare na slovenských futbalových ihriskách žiaden mladší rozhodca.

FOTO: Auto skončilo po nehode v potoku

Hasiči zachraňovali vodiča. Po nebezpečne vyzerajúcej nehode zostal v havarovanom aute v potoku.

Blízke regióny

V okolí Bojníc sa pohybuje medveď

V uplynulých dňoch poľovníci zaznamenali nad chatovou oblasťou výskyt medvedej rodinky.

Rybníček v mestskom parku zrevitalizujú

Jazierko v parku je mestské, o život v ňom sa starajú rybári. Po jeho vyčistení bude slúžiť najmä deťom.

Podporu ťažby domáceho uhlia nezrušili

Krajský poslanec kritizoval primátorku Prievidze, lebo v parlamente nepodporila návrh na ukončenie podpory ťažby uhlia.

Ocenili najúspešnejších a jubilujúcich nositeľov kultúry v regióne (+FOTO)

V Dome kultúry v Prievidzi si ceny prevzalo 37 kolektívnou a jednotlivcov.

Roman Kontšek: Pri troche šťastia sme mohli už pri premiére na zimnej olympiáde siahať na medailu

Roman Kontšek, bývalý žilinský i reprezentačný hokejista, porozprával pre náš web svoj hokejový príbeh.

Všetky správy

Vlhová dosiahla životný úspech v kombinácii, skončila piata

Zlato si vyjazdila Švajčiarka Michelle Gisinová.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 22.2.2018 (deň 13)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 22. február 2018.

Slovenskí oligarchovia chceli pomôcť, cesta nakoniec končí v poli

Nedokončený nadjazd na kraji Bratislavy neplánujú dostavať.

Auto narazilo do skupiny detí, zranených je dvanásť školákov

Nehoda sa stala pri Spišskom Bystrom v okrese Poprad.