Góly: 65. Zaťovič, rozhodoval: Valovič, 10 divákov.

VRBOVCE: Dolník – P. Mareček, Chrenka, Bukovský, Tvrdý, Filka, Patinka, Mareček-Kolibiský, Kolenčík, Mišík, Ľ. Hyža (Odráška, Sabota, Skok)

TR. BOHUSLAVICE: Krajčík – Trebatický, Mitánek, Dendis, Hanták, T. Sevald, Janeček, Marták, Zaťovič, P. Vavro, Ľ. Vavro (Kopunec)

Krajné – Nová Ves 3:1 (1:0)

Úvod stretnutia bol vyrovnaný s pozornými obranami na oboch stranách. Prvú šancu mali hostia, keď sa odrazená lopta útočníkovi dostala na nohu a trafil žrď brány. Potom prišli chvíle domácich, ktorí po peknej akcií Kostelného s Osuským skórovali Baranovičom a dostali sa do vedenia. Ďalšie dva góly domácich prišli po prestávke, keď útočiaci hostia zabúdali na protiútoky domácich a dvakrát sa presadil Tížik. Hostia korigovali skóre z pokutového kopu, no domáci si bojovným výkonom víťazstvo nenechali ujsť a porazili v prekvapení kola lídra tabuľky.

Góly: 31. Baranovič, 48. a 60. Tížik – 74. Sika (11 m), rozhodoval: Baňár, 120 divákov.

KRAJNÉ: Moravec – Tížik, Javro, Klimek, Osuský, Kostelný, Vavák, Baranovič, Dobrovodský, Lacho, Otrubčák (Macúch, Elíz, Stratil)

NOVÁ VES: Grznár – Vrablic, Lacko, Fačkovec, Gajdošech, Ševčík, Horčičák, Hujík, Ondreička, Sika, Gróf (Šimončič)

Potvorice – Považany 1:0 (0:0)

V susedskom derby vyhrali domáci. O všetkom rozhodol v úvode druhého polčasu striedajúci Kaniščák.

Góly: 58. Kaniščák, rozhodoval: Vitko, 150 divákov.

POTVORICE: Kerak – L. Jambor, Moravčík, O. Kubán, Malo, J. Jambor, Vatrt, Drozda, Sedlák, Šimko, Tulis (Kaniščák, Suchý)

POVAŽANY: Michalka – Tulis, Kubica, Olbert, Udržal, Skaličan, Michalík, Bahorec, Husár, P. Dudášik, Michalík (Hlatký, R. Dudášik, Rehák)

Polianka – Hrádok 3:0 (2:0)

Domáci vyhrali zaslúžene, keď svoje šance dokázali premeniť. Hostia z Hrádku sa snažili a posledných 20 min boli lepším mužstvom, ale streliť aspoň čestný úspech sa im nepodarilo.

Góly: 12. Kuba, 42. Chňupa, 80. Ľ. Svinkásek, rozhodoval: Vido, 50 divákov.

POLIANKA: Černák – Černáček, Kučerák, Kuba, M. Kováčiny, Augustín, Chňupa, Gajdošík, Ľ. Svinkásek, Šimko, J. Kováčiný (Šimko, R. Kováčiny, Adámek)

HRÁDOK: Floriš – Majerník, J. Sevald, Štekel, Opet, Tekula, M. Sevald, Šagát, Tomka, Jurák, Steinecker (Ocet)

Brestovec – Turá Lúka 3:1 (2:1)

V šlágri kola sa začalo pomerne zhurta. Už v 4. min sa po prihrávke Šlahora dostal k lopte Mozolák, ktorý prihral pred prázdnu bránu Farbákovi – 1:0. V 13. min zahrával z pravej strany priamy kop Filip Bruško, center zakončil do šestnástky a loptu si nešťastne zrazili hostia do brány. O minútu po akcií hostí sa zoči-voči Vidovi ocitol bývalý hráč Brestovca Kročian a znížil na 2:1. V druhom polčase mali hostia platonickú prevahu, boli to však domáci, ktorí v 72. min Obuchom zvýšili na 3:1. Päť minút pred úvodným polčasom sa nešťastne zrazil Gálik s Buzayom. Hosťujúci gólman sa zranil.

Góly: 4. Farbák, 13. Bruško, 72. Obuch – 14. Kročian, rozhodoval: Švancara, 150 divákov.

BRESTOVEC: Vido – Malečka, Bruško, Obuch, Farbák, Gálik, Bakoš, J. Nemček, Šlahor, Sládeček, Mozolák (Viselka, Augustín, Čmela)

TURÁ LÚKA: Buzay – Buček, Štermenský, Eliáš, Šarudi, Gabriš, Vavák, Poláček, Kročian, Ťulák, Duga (Mareček, Fako, Nečas)

Lúka – Kálnica 2:4 (0:3)

Domácim nevyšiel zápas a herne dosť zaostávali. Hostia to využili na strelenie troch gólov v prvom polčase. Po prestávke tam bola snaha o zlepšenie výsledku. V 58. min Miklovič znížil na 1:3. V závere padli ešte dva góly a Kálnica si odviezla zaslúžene tri body.

Góly: 58. Miklovič, 90. Kačina – 39. Potoček, 43. a 81. Janega, 45. Unčík (11 m), rozhodoval: Matúš, 80 divákov.

LÚKA: Kunda – Jánošík, Buška, Hoško, Haluza, Hečko, Miklovič, Kačina, Kriško, Ondris, Štefanec (Tlstovič, Šupka)

KÁLNICA: Dovina – Dedík, Mordin, Kunda, Unčík, Potoček, Košťál, Ivana, A. Važan, Janega (Hladký, Kukučka)

Kočovce – St. Turá B 1:0 (0:0)

Zápas sa hral za chladného počasia a silného vetra. Prvý polčas bol vyrovnaný, obe mužstvá si nevypracovali žiadnu gólovú šancu. V druhom polčase hrali domáci lepšie proti vetru, lepšie kombinovali po zemi a ujali sa vedenia v 69. min tvrdou prízemnou strelou Juriša. Hostia mali jednu vyloženú šancu Baranom, ktorú perfektne zneškodnil Ondreička. Zaslúžené víťazstvo domácich.

Góly: 69. Juriš, rozhodoval: Poruban, 50 divákov.

KOČOVCE: Ondreička – Z. Sevald, Greguš, Briška, Juriš, Hanáček, Feranec, Masár, Roško, Madara, Maraz (Toráč, Zemaník)

ST. TURÁ B: Oravec – Javor, Gyorog, Baranovič, Beňo, Otrubný, Bartek, Baran, Kolárik, Bordák, Straka (Filip, Zámečník)

Bzince – Hrašné 2:0 (0:0)

Bzinčania sa dočkali prvého jarného víťazstva. Po prvom polčase, ktorému chýbali góly, sa po prestávke presadil v 59. min Miškech. Istotu troch bodov zabezpečil tri minúty pred koncom zápasu Stacho.

Góly: 59. Miškech, 87. Stacho, rozhodoval: Kurnický, 120 divákov.

BZINCE: Madara – Kotvan, zamec, Lukáč, Horák, Denk, Stahco, Skovajsa, Mazáň, Andel, Miškech (Gulán, Poláček)

HRAŠNÉ: Perička – Mateják, Zámek, Herák, J. Kačány, Herák, Polák, Babiar, Zmeko, Herák, Drahoš (D. Kačány, Ferianec)

16. Bzince p/J. 18 2 1 15 16:58 7

1. Čachtičanka poslala svadobný darček pre Harryho a Meghan, ich odpoveď ju prekvapila Foto 5 384
  2. SÚŤAŽ: Hlasujte a vyberte hráča víkendu 1 624
  3. Šesť gólov v Trenčíne, domáci pokračujú v baráži 1 221
  4. Minúta po minúte: Diskusia na tému Trenčín moderné mesto Foto 908
  5. Dopravné nehody v našom kraji si tento rok vyžiadali už desať ľudských životov 511