Gólové hody v Častkovciach, Tr. Teplice brali bod z Partizánskeho

Prehľad výsledkov IV. ligy severozápad.

Gólman Tr. Teplíc Martin Kopčan inkasoval cez víkend jeden gól.Gólman Tr. Teplíc Martin Kopčan inkasoval cez víkend jeden gól. (Zdroj: MILOŠ ORSZÁGH)

Prehľad výsledkov IV. ligy severozápad.

Partizánske – Tr. Teplice 1:1 (1:0)

Už v 2. minúte musel Kopčan k zemi po Poluchovej štipľavke spoza šestnástky. Na druhej strane v 12. minúte Bariakov center poslal Verchola z ôsmich metrov mimo pravej žrde domácej bránky. O dve minúty sa už skóre menilo. Po ľavej strane až do vnútra šestnástky hostí unikol Kučerka, jeho spätnú prihrávku Křapka sprvej nezakončil, no následne si domáci kapitán urobil priestor a loptu poslal po zemi do ľavého dolného kúta bránky. V 17. minúte Kopčan musel boxovať Poluchov razantný priamy kop z ľavej strany. V 24. minúte zas Zdychavský prikryl loptu pred bránkovou čiarkou po spletitej situácii, ktorej predchádzal roh. V 29. minúte domáci založili rýchlu akciu po osi Sedláček – Kučerka a Beňuška z vnútra veľkého vápna tesne minul ľavý horný kút. Domáci boli pri chuti a v 34. minúte Kopčan s námahou vyškriabal spod brvna Poluchov technický lob. V 44. minúte Poluch z rohu posadil loptu na Kompasovu hlavu a Kopčan na dva razy skrotil loptu až na bránkovej čiare. V 51. minúte sa k odrazenej lopte dostal Křapka, no z pätnástich metrov pálil nepresne. O tri minúty si na Poluchov pas nabehol do šestnástky Chrenko, no jeho gólový pokus Kopčan vyrazil nohou. V 61. minúte Bubenko pálil spoza pokutového územia tesne vedľa ľavej žrde. V 72. minúte Zdychavský vyrazil Jamborov technicky zrealizovaný priamy kop z osemnástich metrov. Tlak hostí rástol a v 79. minúte Suchý krížnou hlavičkou zblízka len o centimetre minul vzdialenejšiu žrď. O dve minúty unikol Kučerka, z mierneho uhlu zoči-voči Kopčanovi volil prihrávku Sedláčekovi, ten sa vzdal ponúknutej šance Křapkovi, ktorý posunul loptu Slivkovi, no ten trafil obrancu hostí. Tí sa následne chopili šance a v 86. minúte Bariak vyrovnal, keď zo skrumáže prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Domáci sa snažili o bleskovú odpoveď, no po Slivkovom rohu Kompasovu hlavičku Kopčan zázračne chytil. V strhujúcom závere sa obe družstvá snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no bez úspechu.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Góly: 14. P. Křapka – 86. Bariak. Rozhodoval Škadra, 200 divákov.

SLOVAN: M. Kopčan – Verchola, Krivda (7. Suchý), Beňo, Losonszký, L. Jambor, Bubenko, Puček (15. M. Fabuš), Bariak, Michalík (90. Michalík), Jančovič.

Iskra Holíč - Sp. Bánovce 0:2 (0:1)

V pochmúrnom dušičkovom počasí sa hral pochmúrny dušičkový futbal. Tak by sa dal v stručnosti charakterizovať zápas Holíča s Bánovcami. Hostia vyťažili z minima maximum a domáci nemali ani to minimum. Už v 9. minúte otvoril skóre kapitán hostí Škultéty, keď po rohu z vnútra šestnásty nekrytý pohodlne skóroval - 0:1. Ďalší rozruch v prvom polčase priniesla až 40. minúta, keď hosťujúci Doknič hlavou tesne minul bránu jej domáceho ochrancu Rýzeka.

Jediná gólom zaváňajúca akcia domáceho mužstva prišla až v 58. minúte, no Uher len o centimetre minul bránu Feriančika. Skóre zápasu uzavrel v 71. minúte Doknič, keď po rohu trafil nechytateľne sieť Rýzkovej svätyne.

SkryťVypnúť reklamu

Góly: 9. R. Škultéty, 71. R. Doknič. Pred 100 divákmi rozhodovali Slovák - Révai, Forró. ŽK 1:3 (60. Studenič - 16. Borcha, 17. Líška, 78. Svatík).

BÁNOVCE: Feriančik - Borcha (78. Halavin), Škultéty, Doknič, Poštrk, Šiko, Líška (54. Svatík), Botka (68. Bogdanovič), Bartoš, Olej, Gajdošík, tréner Miloš Šagát.

FC Baník Horná Nitra - Chocholná-Velčice 7:0 (4:0)

Futbalisti FC Baníka Horná Nitra diktovali tempo hry od úvodu a už v 6. min. po efektnom voleji Beláka viedli 1:0. Hostia sa iba bránili a domáci si vypracovali ďalšie dve čisté šance, no D. Belanec i Viktory iba opečiatkovali žrde Poláčekovej brány. V 22. min. sa však už Baníci dočkali, keď po skvelej prihrávke Turančíka zakončil rutinérsky Belák – 2:0. Hostia sa počas celého zápasu iba bránili, ojedinelé ich protiútoky končili na výbornej domácej obrane či brankárovi Grambličkovi. Jasnú prevahu domácich pečatili ešte do prestávky Oškrovaný a Viktory, a tak rozhodnuté bolo už pred začiatkom druhého polčasu – 4:0. V tom sa obraz hry nezmenil a hralo sa prakticky iba na polovici hostí. V 69. min. zachytil loptu Viktory a ideálne našiel D. Belanca, ktorý už s dorážkou do prázdnej brány problém nemal – 5:0. Päť minút pred koncom zápasu sa šestnástke hostí zorientoval najlepšie Turančík a bolo už 6:0. Posledné slovo v jednoznačnom stretnutí mal Kaman, ktorý po vyšachovaní hosťujúcej obrany pečatil jasné víťazstvo FC Baníka Horná Nitra na 7:0. Futbalisti z Chocolnej-Velčice sa snažili, no na rozbehnutý domáci celok nemali, a tak o zaslúženej výhre FC Baníka určite niet pochýb.

SkryťVypnúť reklamu

GÓLY: 6., 22. Belák, 29. Oškrobaný, 39. Viktory, 69. D. Belanec, 85. Turančík, 90. Kaman. ROZHODOVAL: Miksa, 405 divákov, ŽK: Gvizd, Adamči.

CHOCHOLNÁ: Poláček – Smolík (61. Lukša), Cingel, Bečár (81. Bariš), Gvizd, J. Tuharský, Adamči, Lobík, Cingel, Michalec, Sabadka. Tréner: Ján Kozárec.

Častkovce – Tr. Stankovce 4:4 (3:1)

V derby zápase začali lepšie domáci,keď po centri Ďuriša otvoril skóre ukážkovou hlavičkou kapitán Gono. Prerušiť sériu troch domácich prehier začal napĺňať výborný Ďuriš, keď z hranice šestnástky prestrelil neistého Tretinára. Domáci vyhrávali rozdielom triedy v 31. min,keď po rýchlej akcií Vlada z voleja zvýšil na 3:0 Madro. V závere polčasu prebrali taktovku hry do rúk hostia. Čistú šancu Poleka zneškodnil Korček. Vzápätí nestačil na hlavičku Záhumenského, ktorý znížil na 3:1. Úvod druhej časti vyšiel hosťom. Po dvoch rýchlych akciách vyrovnali Barčiakom a Polekom. V 55. min otočil zápas Polek, keď domáci opäť mali „hluchú“ päťminútovku. V 82. min po individuálnej akcií nedal Tretinárovi šancu Kostelan a vyrovnal. V 84. min zlikvidoval Korček Punovi pokutový kop a o minútu na to delovku Barčiaka vyrazil. Derby sa tak skončilo spravodlivou remízou.

Góly: 15. Gono, 21. Ďuriš, 31. Madro, 82. Kostelan – 37. Záhumenský, 50. Barčiak, 51. a 55. Polek, ŽK: Gajdošk, Končitík, Čechvala, Madro – Puna, rozhodoval: Roman, 150 divákov.

ČASTKOVCE: Korček – Gajdošík (59. Hevier), Končitík, Gono, Osuský, Čechvala, Luštík (67. Ščepko), Ďuriš, Vlado (86. Meliš), Madro, Kostelan. Tréner: P. Kopačka.

TR. STANKOVCE: Tretinár – Ježík, Poruban (26. Turaj), Bulko, Hudec, Barčiak, Polek, Puna, Ďuráči (90. Antošík), Záhumenský, Kvasnica. Tréner: R. Pevný. PETER HALIENKA

N. Dubnica – Domaniža 0:0

Remízový kráľ potvrdil svoje prednosti aj v N. Dubnici. V 15. min Žilka vyriešil únik Sádeckého a v 20. min po Václavom centri Staňo hlavičkoval do bočnej siete. V 26. min Žilku vyskúšal delovkou Rybár a domáci brankár zneškodnil dorážku Sádeckého. Nemastný prvý polčas už ďalšie šance nepriniesol. Aj po prestávke pokračoval medzišestnástkový futbal, v ktorom domáci nič nevymysleli. V 67. min po rohu Rybár z päťky prestrelil domácu bránu. Mičkov center o šesť minút poslal Burdej hlavou do brvna. Po slabom výkone domácich si hostia zaslúžili vyhrať, ale zápas skončil remízou.

Rozhodoval Šandrik, ŽK: Lendvay, P. Kardoš, 100 divákov.

N. DUBNICA: Žilka – Žabár, Štiffel, Bučko, Behan, Maník, Staňo (63. Mičko), Vaško, Václav (50. Švikruha), Lendvay, Pleva (77. Králik).

Ostatné výsledky: Beluša – Kanianka 3:2 (2:2), Modranka – Šimonovany 0:3 (0:1), Jaslovské Bohunice – Boleráz 2:0 (0:0).

1. Bánovce 12 8 2 2 31:12 26 (+8)

2. Horná Nitra 12 7 4 1 27:8 25 (+7)

3. Beluša 12 8 1 3 28:16 25 (+7)

4. Tr. Teplice 12 7 1 4 21:13 22 (+1)

5. Boleráz 12 6 3 3 20:17 21 (0)

6. Modranka 12 6 1 5 10:17 19 (+4)

7. Domaniža 13 4 6 3 15:13 18 (-3)

8. Tr. Stankovce 12 4 4 4 22:23 16 (-2)

9. Partizánske 12 4 4 4 16:19 16 (-2)

10. Častkovce 11 4 2 5 18:19 14 (-1)

11. Holíč 12 4 2 6 16:17 14 (-4)

12. Šimonovany 11 4 2 5 14:15 14 (-1)

13. N. Dubnica 12 4 2 6 15:21 14 (-4)

14. Kanianka 13 3 2 8 19:25 11 (-10)

15. J. Bohunice 12 2 2 8 10:26 8 (-7)

16. Chocholná-Vel. 12 2 0 10 17:38 6 (-12)

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Trenčín

Komerčné články

  1. Zober loptu, nie mobil. Cieľom je prepojiť úspešných športovcov
  2. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto?
  3. Slováci investujú viac, vo fondoch majú už 14 miliárd eur.
  4. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku
  5. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť
  6. Plátené tašky a opakované použitie
  7. Kupujete si dovolenku? Nezabudnite na poistenie storna!
  8. Národný futbalový štadión prináša do ekonomiky milióny
  1. Zober loptu, nie mobil. Cieľom je prepojiť úspešných športovcov
  2. Čo vám hrozí, keď si neliečite alergiu
  3. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto?
  4. Slováci investujú viac, vo fondoch majú už 14 miliárd eur.
  5. Oslava ako v Hollywoode: Kaufland má narodeniny, pozýva aj vás
  6. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť
  7. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku
  8. Sigord – les, kde sa stretáva zodpovedné hospodárenie s turizmom
  1. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku 14 924
  2. Prenájmom bytu môžete zlepšiť životy 5 605
  3. Národný futbalový štadión prináša do ekonomiky milióny 4 959
  4. Ženy nepatria za volant? Majiteľ autoškoly má iný názor 4 530
  5. Vírus HPV môže mať až 80% sexuálne aktívnych ľudí 4 066
  6. Iónske alebo Dodekanské ostrovy? Grécke leto má stovky tvárí 3 629
  7. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť 3 421
  8. Plátené tašky a opakované použitie 3 209
  1. Ján Bilohuščin: Prečo je najodbornejšia a najslušnejšia opozícia vnímaná ako slabá?
  2. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (6. - 12.6.1925)
  3. Rado Surovka: Potrava, alebo otrava ?
  4. Martin Fronk: Básnik s mečom aj perom: Prečo sa renesančný rebel usadil na Modrom Kameni?
  5. Vladimír Hatara: Fico v duchu dobre vie...
  6. Miroslav Ferkl: Kde je mamička?
  7. Dušan Koniar: Hitlerov Kommandobefehl a drony nad Irkutskom
  8. Otilia Horrocks: Samodiskvalifikácia v priamom prenose
  1. Jozef Varga: Dvoje kruhy pod očami, bledý ako stena, aj takto dnes vyzerá Fico... 25 119
  2. Marcel Rebro: Sexuálne násilie Červenej armády pri oslobodzovaní Európy 16 117
  3. Jozef Černek: Sprevádzal som Putinovcov – keď zistili, že ich kamoši z Maďarska chcú obsadiť aj Slovensko, stíchli 11 864
  4. Ivan Čáni: Tibor Gašpar a oni – učebnicový „vzor“ morálky, čestnosti, spravodlivosti. 11 861
  5. Ján Valchár: Ukrajinský darček na ruský deň detí (alebo ako spáliť ruskú flotilu zo záhradného domčeka) 10 858
  6. Rado Surovka: Judáš vstal z mŕtvych a podal ruku Ficovi 10 022
  7. Martin Fronk: Zabudnuté kúpele ožili: Ako dobrovoľníci premenili ruinu na lesný raj 6 561
  8. Rastislav Puchala: Ficov budapeštiansky pride 4 687
  1. Radko Mačuha: Bože, asi preto, že je to vzácne?
  2. Věra Tepličková: Keď Eštok nevie, čí je, Danko chce mať pokoj na ceste za stolicou a Fico hrá vabank...
  3. Radko Mačuha: Demilitarizácia Ruska cez joystick.
  4. Radko Mačuha: Veď na východe nič nieje.
  5. Yevhen Hessen: Ukrajinská komunita na Slovensku a dejiny kultúrnych väzieb
  6. Marcel Rebro: Deň detí bez otcov a s ruskými dronmi nad hlavou
  7. Věra Tepličková: Šok v Bratislave (voľné pokračovanie Šoku v Levoči)
  8. Marcel Rebro: Fico a jeho banda si kupujú za naše peniaze haciendy, Slováci posielajú drony obrancom Ukrajiny
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Radi by ste si „štrngli“ s priateľmi na oslave, no alkohol nie je vaša ideálna voľba?


Už o pár dní začne Myjava opäť po roku ožívať ľudovými tradíciami, hudbou, tancom, spevom, remeslami a dobrou náladou.


Nový výťah uľahčil pohyb klientom a prácu ošetrovateľom.

Vylepšili i prístup do kúpeľní.


Trenčiansky hrad z Mierového námestia.

Hrady premenia na jednotlivé levely tejto hry.


SITA
  1. Ján Bilohuščin: Prečo je najodbornejšia a najslušnejšia opozícia vnímaná ako slabá?
  2. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (6. - 12.6.1925)
  3. Rado Surovka: Potrava, alebo otrava ?
  4. Martin Fronk: Básnik s mečom aj perom: Prečo sa renesančný rebel usadil na Modrom Kameni?
  5. Vladimír Hatara: Fico v duchu dobre vie...
  6. Miroslav Ferkl: Kde je mamička?
  7. Dušan Koniar: Hitlerov Kommandobefehl a drony nad Irkutskom
  8. Otilia Horrocks: Samodiskvalifikácia v priamom prenose
  1. Jozef Varga: Dvoje kruhy pod očami, bledý ako stena, aj takto dnes vyzerá Fico... 25 119
  2. Marcel Rebro: Sexuálne násilie Červenej armády pri oslobodzovaní Európy 16 117
  3. Jozef Černek: Sprevádzal som Putinovcov – keď zistili, že ich kamoši z Maďarska chcú obsadiť aj Slovensko, stíchli 11 864
  4. Ivan Čáni: Tibor Gašpar a oni – učebnicový „vzor“ morálky, čestnosti, spravodlivosti. 11 861
  5. Ján Valchár: Ukrajinský darček na ruský deň detí (alebo ako spáliť ruskú flotilu zo záhradného domčeka) 10 858
  6. Rado Surovka: Judáš vstal z mŕtvych a podal ruku Ficovi 10 022
  7. Martin Fronk: Zabudnuté kúpele ožili: Ako dobrovoľníci premenili ruinu na lesný raj 6 561
  8. Rastislav Puchala: Ficov budapeštiansky pride 4 687
  1. Radko Mačuha: Bože, asi preto, že je to vzácne?
  2. Věra Tepličková: Keď Eštok nevie, čí je, Danko chce mať pokoj na ceste za stolicou a Fico hrá vabank...
  3. Radko Mačuha: Demilitarizácia Ruska cez joystick.
  4. Radko Mačuha: Veď na východe nič nieje.
  5. Yevhen Hessen: Ukrajinská komunita na Slovensku a dejiny kultúrnych väzieb
  6. Marcel Rebro: Deň detí bez otcov a s ruskými dronmi nad hlavou
  7. Věra Tepličková: Šok v Bratislave (voľné pokračovanie Šoku v Levoči)
  8. Marcel Rebro: Fico a jeho banda si kupujú za naše peniaze haciendy, Slováci posielajú drony obrancom Ukrajiny

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu