DOSPELÍ
III. LIGA - 18. 10. o 14.00 h Piešťany - Nemšová (Kozolka, V. Kukan, Vajíček, Kútny), Vrbové - Borčice (Šima, Štrba, Ábel, Benovič).
IV. LIGA SZ - 18. 10. o 14.00 h Bánovce - Horná Nitra (Mlinkovics, R. Farkaš, Volf, Hracho), 19. 10. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Partizánske (Bartko, Benko, Bogár, Šmidovič), o 14.00 h Tr. Teplice - N. Dubnica (Obeda, Línet, Maráz, Mikušovič), Šimonovany - Častkovce (Juhás, Vyskoč, Bartoš, Kovačic), Tr. Stankovce - Beluša (Darnadi, Božik, Studený, Franek).
V. LIGA SEVER - 19. 10. o 14.00 h Stará Turá - Myjava B (Urbanovič, Pavlovič, Jurkas, Kováč), Cígeľ - Tr. Turná (Szöllösy, Mészáros, Kišš, Pacher), V. Uherce - Podolie (L. Kováč, Barczi, Kubovič, Mišún).
VI. liga – 12. kolo – 18.10. o 14.00 h V. Bierovce/Op. – Zamarovce (Bušo, Cibulka), 19.10. o 14.00 h H. Súča – H. Srnie (Poruban, Vaňo), Brezová – Bošáca (M. Kubica, Feranec), Čachtice – Očkov (R, D. Kováčik), Tr. Jastrabie – Skalka (Matúš, Škultétyová), D. Súča – Opatová (R, Holp), Pobedim – V. Hradná (Jurčík, Mihalko), Ľuborča – Dubodiel (Király, Gago),
VII. sever – 10. kolo – 19.10. o 14.00 h Soblahov – D. Poruba (R, Ďurech), Beckov – Neporadza (Kotian), Omšenie – Kľúčové (Hruda), Drietoma – Mn. Lehota (R, Uhrín), D. Srnie – Mel.-Lieskové (R, Soldán), Záblatie – Bobot (Szor, Gavenda), Horňany – Tr. Teplá (Šišovský, Ševčivová).
VII. juh – 12. kolo – 19.10. o 14.00 h Vrbovce – Polianak (Chupáč), Potvorice – Brestovec (Ondrušek), Krajné – Kálnica (Baňár), Tr. Bohuslavice – Kočovce (Cibulka), Nová Ves – Bzince (Svetkovič), Považany – Hrašné (Švancara), Hrádok – St. Turá B (Hudcovský), Turá Lúka – Lúka (Valovič).
VIII. sk. A – 10. kolo – 18.10. o 14.00 h Tr. Stankovce B – St. Lehota (Baňár, Vido), 19.10. o 14.00 h H. Streda – Svinná (Miškech), Mor. Lieskové – Motešice (Kurnický, Rigó), Selec – Lubina (Stračiak, N. Bošáca – Lubina kop. (Vido), Brunovce – Hôrka (Hudec), Modrová – Z. Podhradie (Klimčík).
VIII. sk. B – 9. kolo – 19.10. o 14.00 h Jablonka – Hrachovište (Sloboda), Bukovec – Priepasné (R), Chvojnica – Košariská (Podmajerský).
DORAST
II. LSDZ a LMDZ - 18. 10. o 10.00 a 12.30 h Myjava - Topoľčany (Maráz, Majcher, Kováčik, Medovič), 19. 10. o 10.00 a 12.30 h Dubnica - J. Bohunice (Judiny, Šamaj, Opatovský, Turčan).
III. LSD a LMD - 19. 10. o 10.00 a 12.30 h Nové Mesto - Partizánske (Otiepka, Majerík, Cvešper, Masár), P. Bystrica - Bánovce (Kvaššay, Klabník, Hrenák, Jurena).
IV. LIGA SZ - 18. 10. o 10.00 h Vrbové - Tr. Stankovce (Benko, Bartoš), o 11.30 h D. Vestenice - Borčice (Fúrik, Briestenský), o 14.00 h N. Rudno - N. Dubnica (Bezák, Barta), V. Kostoľany - Dolná Súča (Vyskoč, Juhás), 19. 10. o 10.00 h Nemšová - Holíč (Fabian, Tarabus).
V. LIGA SEVER - 18. 10. o 11.30 h Klát. N. Ves - Dubodiel (Feranec, M. Magdolen), Častkovce - Tr. Turná (Markech, Dendis), Drietoma - Stará Turá (Hulínek, ObFZ), 19. 10. o 10.30 h Bošáca - Košeca (Burian, ObFZ), o 11.30 h Opatová n/V. - Prečín (Briestenský, ObFZ).
VI. sever – 10. kolo: 15.10. o 15.30 h Tr. Teplá – H. Srnie (Klimčík, R), 18.10. o 11.30 h Záblatie – Ľuborča (Király, Šimko), o 14.00 h Tr. Teplá – Tr. Teplice (Stračiak, Ďurech), o 14.30 h Zamarovce – Svinná/V. Hradná (Holp, Vaňo), 19.10. o 11.30 h H. Srnie – Neporadza (Gago, Király), Omšneie – Selec (Hruda).
VI. juh – 10. kolo – 18.10. o 11.30 h Bzince – Podolie (Kurnický, Hudec), o 14.00 h Kálnica – Brezová/Polianka (Cibulka, Soldán), 19.10. o 11.00 h Považany – Kočovce (Švancara), o 11.30 h Čachtice – T. Lúka.
ŽIACI
I. LSŽZ U15, U14 - 19. 10. o 10.00 a 12.00 h Myjava - Dun. Streda (Jurkas, Pavlovič, Urbanovič), o 10.00 a 12.15 h Trenčín - Karlova Ves (Šandrik, Hodoško, Obertová).
I. LMŽZ U13, U12 - 19. 10. o 10.00 a 12.00 h Šamorín - Trenčín (Kica, Fenes), o 10.00 a 12.15 h Dun. Streda - Myjava (Frič, M. Chudý, v Jurovej).
III. LSŽ a LMŽ SEVER - 18. 10. o 10.00 a 12.00 h N. Pravno - Dubnica B (Maňuch, Sedlák), Trenčín B - Z. Kostoľany (P. Bulko, J. Bulko, v Zamarovciach), N. Dubnica - Papradno (Sokol, Bečka), Kanianka - Nové Mesto (Sliepka, Jakubis), 19. 10. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - Nemšová (Patrovič, Cabaj, v H. Ozorovciach).
IV. st. žiaci – 10. kolo – 19.10. o 9.0 h H. Súča – Bošáca (Ondrušek), Krajné – Svinná (Miškech), Tr. Turná – H. Srnie (Vaňo), o 10.00 h St. Turá – Zamarovce (Hudec), o 10.30 h Soblahov – Tr. Stankovce (Poruban), Záblatie – Bobot/Horňany (Šišovský), o 12.00 h D. S/ča – Opatová (Holp, R).
V. liga A – 9. kolo – 18.10. o 11.00 h V. Bierovce/Op. – Tr. Teplice/D. Poruba (Vido), 19.10. o 9.00 h Mn. Lehota – Kľúčové (Ševčivová), o 10.30 h V. Hradná – Omšenie (Stračiak), Tr. Teplá – Tr. Jastrabie/Dubodiel (Klimčík), o 11.00 h Mel.-Lieskové/Ivanovce – Selec (Poruban), o 14.00 h Chocholná-Vel. – Skalka (R).
V. liga B – 7. kolo – 19.10. o 9.00 h Nová Ves – Pobedim (Bušo), D. Srnie/Z. Podhradie – Beckov (Stacho), o 11.30 h Tr. Bohuslavice – Potvorice (D. Kováčik), Hrádok/Lúka – H. Streda (Hudcovský).
V. liga C – 7. kolo – 19.10. o 9.00 h Tr. Turná – Bzince (R), Čachtice – Brezová (Mihlako, Rigó), o 11.00 h Podolie/Očkov – Vrbovce (Feranec), o 11.30 h Mor. Lieksové – Častkovce (Kurnický, Rigó).
IV. liga ml. žiaci – 7. kolo – 18.10. o 10.30 h Chocholná-Vel. – TTS Trenčín (Valovič), Drietoma – Tr. Stankovce (Čaja), Soblahov – Mel.-Lieskové (Holp), Motešice – D. Súča (Matúš).
PRÍPRAVKY
Turnaj juh sa hrá 18.10. od 9.00 h v Bošáci. Rozhoduje dvojica Bušo-Stacho.
ŽENY
I. liga ženy (juniorky) - 18. 10. o 13.00 (15.00) h Tr. Teplice - Selce (Judiny, Burian).
II. liga Ženy sk. B - 18. 10. o 15.00 h Bánovce - Beluša (Murín, ObFZ, v Miezgovciach), 19. 10. o 12.00 h Topoľčany - Myjava (Buranský, ObFZ).
RL žiačky sk. B - 18. 10. o 13.00 h Bánovce - Beluša (Murín), 19. 10. o 10.00 h Tr. Teplice - Dubnica (ObFZ), Topoľčany - Myjava (Buranský), o 14.00 h Trenčín - Horná Nitra (ObFZ).