Pondelok, 25. marec, 2019 | Meniny má Marián

Nová Dubnica rozhodla po prestávke, Tr. Teplice u súpera bodovali naplno

Prehľad výsledkov IV. ligy severozápad.

Tr. Teplice vonku zbierajú víťazstvá.Tr. Teplice vonku zbierajú víťazstvá.(Zdroj: MILOŠ ORSZÁGH)

Kanianka – Bánovce 2:2 (1:1)

V Kanianke sa predstavilo tretie mužstvo štvrtej ligy, ale na ihrisku to vôbec nebolo vidieť. V 10. min. pohrozili domáci kapitánom Kurbelom, no ten dorážal slabo. O minútu už domáci otvorili skóre, keď sa presadil Baláž – 1:0. Vzápätí mohol vyrovnať Olej, ale jeho pätička išla tesne veľa brány. V 35. min. mohli domáci po peknej akcii svoje vedenie zvýšiť, avšak Richter na loptu nedotiahol. Hostia v 43. min. vyrovnali po peknom zakončení Botku, a tak do kabín išli mužstvá zmierlivo. V 48. min. striedajúci Babašta prestrelil hosťujúcu bránu. V 52. min. sa hostia ujali vedenia po hlavičke Oleja – 1:2. V 54. min. mohli domáci vyrovnať, avšak Balážovi lopta nesadla. V 71. min. nevyužili domáci chytenú malú domov gólmana hostí. O päť minút neskôr po strele Bartoša trafili hostia žrď. Od 80-tej minúty domáci pritlačili súpera, čím sa otvárali šance pre hostí, ktorí útočili do otvorenej obrany. Hostia však zakončovali neúspešne, čo sa im v 89. min. vypomstilo, keď hlavou vyrovnal striedajúci Khadir – 2:2. Hostia v Kanianke svojím výkonom neoslnili, domáci pri troche šťastia mohli získať všetky tri body.

GÓLY: 11. Baláž, 89. Khadir – 43. Botka, 52. Olej. ROZHODOVAL: Maraz, 200 divákov

BÁNOVCE: Feriančik – Borcha, Škultéty, Doknič, Poštrk (45. Bogdanovič), Šiko, Botka, Bartoš, Olej, Svatík, Gajdošík

Jaslovské Bohunice – Trenčianske Teplice 0:1 (0:1).

Domáci chceli potvrdiť víťazstvo z Chocholnej, ale súper im svojou umnou taktikou nič nedovolil a akcie kazil už v zárodku. Naopak, sami udreli v po návrate z kabín, keď centrovanú loptu odhlavičkovali domáci iba k Bubenkovi a ten nekompromisne zavesil – 0:1. Domáci sa snažili vytvoriť si šance a vyrovnať, ale hostia umne držali loptu a nedovolili domácim si vypracovať žiadaný tlak. Vezú si tak zaslúžené tri body.

Gól: 9. Bubenko. R. Farkaš, ŽK: 32. Jánoš – 82. Bariak, 100 divákov.

T. TEPLICE: Žák – Krivda, Beňo, Losonszký, Jambor, Bubenko (48. Fabuš), Haško, Puček (88. Hamaňa), Suchý, Bariak, Michalík.

Holíč - Tr. Stankovce 0:1 (0:1)

Výsledky posledných zápasov viseli nad domácim Holíčom ako Damoklov meč. Bolo to vidno aj v tomto zápase. Nervozita a nepresnosť v tomto priemernom zápase uberali na ľahkosti v hre a presnosti v koncovke. V prvom polčase stoja za zmienku len šance Tomáša Slovíka v 5. minúte a Uhera v 40. minúte. Naopak, hosťom nedovolil skórovať v 8. a 23. minúty výbornými zákrokmi brankár Hynek Fučík.

Druhý polčas nebol v hre ničím iným oproti tomu prvému. Nepresnosti v hre sa kopili takmer do konca zápasu. Samozrejmý trest tak prišiel v 85. minúte, keď hostia skórovali Záhumenským a domácim tak ostala len trpkosť na jazyku.

Gól: 85. Zahumenský. Pred 200 divákmi rozhodovali Haršány - Bartko, Benko. ŽK 2:1 (65. Vaclavik, 90. Uher - 44. Ježík).

TR. STANKOVCE: Huňa - Ježík, Koprivňanský (42. Ďuráči), Bulko (55. Antošík), Hudec, Barčiak, Polek, Puna, Mikušinec (34. Turaj), Záhumenský, Kvasnica, tréner Roman Pevný.

Častkovce – Boleráz 2:3 (0:3)

Domáci začali náporom a už v 5. min Ďurišov priamy kop skončil na žrdi. V 25. min unikol Kolony, ale Kukučka sa vyznamenal. V 30. min sa Boleráz ujal vedenia, keď center zužitkoval hlavou Koštrna. V 32.min po skrumáži zvýšil kapitán Mackovčin na 0:2. O dve minúty hluchú päťminútovku domácich využil Koštrna, keď z hranice šestnástky pridal na 0:3. V druhej časti sa domácim podarilo znížiť, keď Vlado prestrelil striedajúceho Miškoviča v bráne hostí. V 62. min bol vylúčený Rusnák, ale Častkovce po bojovnom výkone znížili krížnou strelou Kostelana a zdramatizovať zápas. V závere siahali domáci po remíze, ale gól sa im nepodarilo streliť, a tak si hostia odviezli tri cenné body.

Góly: 51. Vlado, 68. Kostelan - 30. a 34 Koštrna, 32. Mackovič, ŽK: 4:4, ČK: 62. Rusnák (po 2. ŽK) (Č), rozhodoval: Černej 150 divákov.

ČASTKOVCE: Kukučka – Rusnák, Končitík, Gono, Osuský, Čechvala, Pollák (17. Hevier), Ďuriš, Vlado, Luštík (32. Gajdošík), Kostelan. Tréner: P. Kopačka. PETER HALIENKA

N. Dubnica – Chocholná-Velčice 4:0 (0:0)

Hostia prišli s úmyslom brániť a uhrať dobrý výsledok, keď ich najlepší strelec Ján Tuhársky hral stopéra. Taktika vydržala iba prvý polčas, ktorý skončil bez gólov. V 7. min ďalekonosná strela Behana skončila nad a Mičko v 8. min trafil žrď. Ďalšia Mičkova strela v 16. min sa obtrela o žrď a strelu Smolku brankár vyrazil na roh, po ktorom Maníkovu hlavičku z päťky kryl Drgo. V 42. min Barišovu strelu zlikvidoval domáci L. Rekem. Po prestávke nastúpili domáci s veľkým odhodlaním a po Marušincovej prihrávke v 47. min Burdejovu strelu zastavilo brvno. V 51. min Lendvayov center odkopol na roh pred Vaškom Cingel. V 58. min Vaško našiel Švikruhu, ktorý po chvíli na ihrisku skóroval – 1:0. Hostia strieľali iba zdiaľky Barišom a Lukšom. V 62. min po Mičkovom rohu signál zakončil pohodne Žabár – 2:0. V 72. min Švikruha presným center našiel Smolkovu hlavu – 3:0. Domáci ovládli ihrisko a súperovi nepožičali loptu. Vaško po Burdejovej prihrávke v 77. min zakončil sólo strelou povedľa Drga. V 82. min priamy kop Michalca kryl L. Rekem aNová Dubnica po dobrom výkone vysoko zvíťazila.

Góly: 58. Švikruha, 62. Žabár, 72. Smolka, 77. Vaško. Rozhodoval Černek, bez ŽK, 50 divákov.

N. DUBNICA: L. Rekem – Burdej, Žabár, Behan (54. Švikruha), Mičko (69. Bučko), Králik, Maník, Smolka, Marušinec (77. Staňo), Vaško, Lendvay.

CHOCHOLNÁ: Drgo – Cvizd – Cingel, Bariš, Lukša (77. Smolík), Bečár, Ján Tuhársky, Adamčí (59.Juraj Tuhársky), Lobík, Sabadka, Michalec. PETER ŠVEC

Ostatné výsledky: Modranka – Domaniža 1:0 (0:0), Beluša – Šimonovany 1:1 (0:0), Partizánske - Horná Nitra 1:1 (1:0).

10. N. Dubnica 10 4 1 5 14:18 13 (-2)

11. Tr. Stankovce 10 3 3 4 14:16 12 (-3)

12. Holíč 10 3 2 5 14:14 11 (-4)

13. Šimonovany 10 3 2 5 11:15 11 (-4)

14. Kanianka 10 3 1 6 15:19 10 (-5)

15. J. Bohunice 10 1 1 8 7:25 4 (-8)

16. Chocholná-Vel. 10 1 0 9 12:30 3 (-12)

7. Investment Advisory Guide for Slovakia
  8. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  9. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  10. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
  3. Vaše umenie bude hýbať Tatrami. Zapojte sa do súťaže ZSSK
  4. Tipy, kam ísť na dovolenku počas Veľkej Noci
  5. Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky
  6. Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?
  10. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019 4 400

REGIONÁLNY FUTBAL: Divoký zápas v Ľuborči, krásne gesto fair play Šlahora ocenili aj diváci

Podrobný prehľad futbalového diania od III. po VIII. futbalové ligy.

Nové Mesto (v zelenom) hralo na pôde Šale.

Tip na aukciu: 15 objektov, kde sa dá rozbehnúť biznis

Spoločnosti Stredoslovenská energetika Holding, a. s., a Stredoslovenská distribučná, a. s., predávajú na strednom Slovensku niekoľko zaujímavých nehnuteľností.