DOSPELÍ
III. LIGA - 5. 10. o 14.30 h Nemšová - V. Ludince (Sárai, Zemko, V. Kukan, Benovič), Led. Rovne - Borčice (Španka, Hagara, Hodoško, Mičúch).
IV. LIGA SZ - 4. 10. o 14.30 h Bánovce - Partizánske (Krištín, Ahmed, Barta, Rosa), Horná Nitra - N. Dubnica (Bartoš, Juhás, Benko, Kysel), 5. 10. o 11.00 h Chocholná-Velčice - J. Bohunice (Laco, Miksa, Janus st., Košík), o 14.30 h Tr. Teplice - Modranka (Turba, Kotrec, Kollárik, Kubica), Domaniža - Častkovce (Slovák, Černák, K. Birkus, Révay), Tr. Stankovce - Kanianka (Šlosár, Obeda, Mokoš, Gábor).
V. LIGA SEVER - 4. 10. o 14.30 h Z. Kostoľany - Myjava B (Hafrovič, Krivošík, Boledovič, Ballay), 5. 10. o 14.30 h Stará Turá - Horovce (Berec, Hybský, Szalai, Kuchara), Ladce - Tr. Turná (P. Kollár, Páleník, Mihál, Koníček), Lehota p/Vt. - Podolie (Piaček, Buranský, L. Grznár, Štrba).
VI. liga – 10. kolo – 5.10. o 14.30 h H. Súča – Bošáca (Szor, Holp), H. Srnie – Očkov (Hruda, Klimčík), Brezová – Skalka (R. Kubica, D. Kováčik), Čachtice – Opatová (Koník, Mihlako), Tr. Jastrabie – Zamarovce (R, Ševčivová), D. Súča –V. Hradná (Šišovský, Chupáč), V. Bierovce/Op. – Dubodiel (R, Šimko), Pobedim – Ľuborča (Jurčík, Feranec). Dohrávka 7. kola: 3.10. o 16.00 h Zamarovce – H. Srnie (Klimčík, Matúš, Ondrušek).
VII. sever – 8. kolo – 5.10 o 10.30 h D. Poruba – Kľúčové (Klimčík, Uhrín), o 14.30 h Soblahov – Neporadza (Ondrušek, Vaňo), Beckov – Mn. Lehota (Baňár), Mel.-Lieskové – Omšenie (T. Kačička), Drietoma – Bobot (R), D. Srnie – Tr. Teplá (R), Záblatie – Horňany (R).
VII. juh – 10. kolo – 5.10. o 14.30 h Vrbovce – Brestovec (Švancara), Polianka – Kálnica (Poruban), Potvorice – Kočovce (M. Kačička, Soldán), Krajné – Bzince (Bušo), Tr. Bohuslavice – Hrašné (Vido), Nová Ves – St. Turá B (Cibulka), Považany – Lúka (Svetkovič), Hrádok – T. Lúka (Valovič). Dohrávka 7. kola: 3.10. o 16.00 h Hrašné – Polianka (Kurnický, Kotian).
VIII. liga A – 4.10 o 14.30 h Tr. Stankovce B – Modrová (Hruda, Škultétyová), 4.10. o 14.30 h H. Streda – Motešice (Király), Svinná – Lubina (Zelieska), Mor. Lieskové – Lubina kop. (Kurnický), Selec – Hôrka (Stacho), N. Bošáca – St. Lehota (Matúš), Brunovce – Z. Podhradie (Ďurech).
VIII. liga B – 5.10. o 14.30 h Bukovec – Hrachovište (Podmajerský), Chvojnica – Jablonka (Sloboda), Košariská – Priepasné (Kotian).
DORAST
I. LMD U17, U16 - 3. 10. o 13.00 a 15.00 h Trenčín - Ružomberok (Tarabus, Fabian, Majerík).
II. LSDZ a LMDZ - 4. 10. o 10.00 a 12.30 Myjava - Dun. Streda (Černek, Martinovský, Obeda, Maštalír), 5. 10. o 10.00 a 12.30 h Dubnica - Lok. Trnava (Oselský, Kvaššay, Majerík, Vánik).
III. LSD a LMD - 5. 10. o 10.00 a 12.30 h Nové Mesto - Štúrovo (A. Gádoši, M. Krivošík, Belanský, Šálek), Šaľa - Bánovce (Sékely, Štrbo, Vyskoč, Javor).
IV. LIGA SZ - 4. 10. o 10.00 h Vrbové - Dolná Súča (Jančok, Vajíček), o 12.00 h D. Vestenice - Tr. Stankovce (Mihál, Janus ml.), 5. 10. o 12.00 h Borčice - N. Dubnica (Fabian, Tarabus), Bošany - Nemšová (Meluš, Čulák).
V. LIGA SEVER - 4. 10. o 14.30 h Dubodiel - Tr. Turná (P. Bulko, J. Bulko), Chynorany - Stará Turá (Varga, Záhumenský), Častkovce - Prečín (Kubica, Dendis), Drietoma - Domaniža (Burian, Ševčík), 5. 10. o 10.30 h Bošáca - Kanianka (Maráz, ObFZ), o 12.00 h Opatová n/V. - Košeca (Sokol, ObFZ).
VI. sever – 8. kolo – 4.10. o 12.00 h Záblatie – Tr. Teplá (Hruda, Škultétyová), 5.10. o 12.00 h H. Súča – Neporadza (Holp, Szor), H. Srnie – Selec (Klimčík, Hruda), Zamarovce – ľuborča (Valápka), Omšenie – Tr. Teplice (Zelieska).
VI. juh – 8. kolo – 4.10 o 12.00 h Bzince – Brezová/Polianka (Kotian), o 14.30 h Kálnica – Hrašné/Brestovec (Soldán, Kurnický), 5.10. o 11.30 h Považany – Krané (Svetkovič), o 12.00 h Čachtice – H. Streda (Mihalko, Koník), T. Lúka – Podolie (D. Kováčik, R. Kubica).
ŽIACI
I. LSŽZ U15, U14 - 5. 10. o 10.00 a 12.00 h Myjava - Karlova Ves (Hybský, Szalai, Berec), o 10.00 a 12.15 h Púchov - Trenčín (Miakiš, Murín, Janček).
I. LMŽZ U13, U12 - 5. 10. o 10.00 a 12.00 h Šamorín - Myjava (Z. Fehér, Forró), o 10.00 a 12.15 h Trenčín - Levice (Kotrec, Kollárik).
III. LSŽ a LMŽ SEVER - 4. 10. o 10.00 a 12.00 h Trenčín B - D. Vestenice (Révay, Hulínek, v Zamarovciach), N. Rudno - Nové Mesto (Caňo, Bódi), N. Dubnica - Nemšová (Fabian, Majerík), Kanianka - Bánovce (Jakubis, Maňuch), o 14.00 a 16.00 h Dubnica B - Led. Rovne (Klabník, Eliášek).
IV. liga – 8. kolo – 5.10. o 9.30 h H. Súča – Tr. Stankovce (Szor, Čaja), Soblahov – Opatová (Holp), Krajné – H. Srnie (Podmajerský), o 10.00 h St. Turá – Svinná (Kurnický), o 10.30 h Záblatie – Tr. Turná (Šimko), o 12.30 h D. Súča – Bobot/Horňany (Chupáč), o 13.00 h Bošáca – Zamarovce (Matúš).
IV. liga – 12. kolo – 3.10. o 16.00 h H. Súča – Soblahov (Vaňo), St. Turá – Bošáca (Soldán), D. Súča – Tr. Stankovce (Gago, Čaja), Krajné – Zamarovce (Bušo), Záblatie – Opatová (Holp), Tr. Turná – Svinná (Baňár), H. Srnie – Bobot/Horňany (Gavenda).
V. liga A – 7. kolo – 4.10. o 11.00 h V. Bierovce/Op. – Selec (Vido), 5.10. o 9.30 h Mn. Lehota – Tr. Teplá (Ďurech), o 10.30 h V. Hradná – Tr. Jastrabie/Dub. (Király), Skalka – Tr. Teplice/D. Por. (Ondrušek), o 11.00 h Melčice/Ivanovce – Kľúčové (Valovič), o 14.00 h Chocholná-Vel. – Omšenie (R).
V. liga A – 11. kolo – 3.10. o 16.00 h Chocholná-Vel. – Tr. Teplice (Vido), Mel./Ivanovce – V. Bierovce/Opat. (Valovič), V. Hradná – Skalka (Király), Mn. Lehota – Selec (Ďurech), Tr. Teplá – Omšenie (Matúš), Tr. Jastrabie/Dub. – Kľúčové (Šišovský).
V. liga B – 5. kolo – 5.10. o 9.30 h Potvorice – Pobedim (Mihalko), o 12.00 h Nová Ves – H. Streda (Cibulka), Tr. Bohuslavice – Beckov (Vido), Hrádok/Lúka – D. Srnie/Z. Podhradie (Valovič).
V. liga C – 5. kolo – 5.10. o 9.30 h Bzince – Častkovce (D. Kováčik), T. úka – Brezová (Švancara), o 11.00 h Podolie/Očkov – Čachtice (Feranec), o 12.00 h Mor. Lieskové – Vrbovce (Kurnický).
IV. liga MŽ – 5. kolo – 1.10. o 17.00 h Chocholná-Vel. – Melčice/Ivanovce (Vido), 4.10. o 10.30 h Drietoma – D. Súča (Chupáč), Soblahov – Motešice (Vaňo), o 12.00 h Tr. Stankovce – TTS Trenčín (Baňár).
ŽENY
I. LIGA ŽENY (juniorky) - 5. 10. o 15.00 a 17.00 h Šaľa - Tr. Teplice (Drobec, Jančok).
II. LIGA ŽENY sk. B - 5. 10. o 16.45 h Dubnica - Beluša (Majerík).
II. LIGA ŽIAČKY sk. B - 3. 10. o 16.00 h Bánovce - Horná Nitra (Hanek, v Miezgovciach), 4. 10. o 15.00 h Tr. Teplice - Myjava (ObFZ), 5. 10. o 14.00 h Bojná - Trenčín (Halíček), o 15.00 h Dubnica - Beluša (Majerík).