Melčice-Lieskové rozstrieľali Beckov, Vatrt hetrikom zabezpečil body Potvoriciam

Prehľad výsledkov VII.líg.

(Zdroj: MIROSLAV BUŠO)

SEVER

Záblatie – Soblahov 0:0 (0:0)

V 1. polčase sa hral futbal medzi 16tkami s optickou prevahou domácich, ktorí si vypracovali aj príležitosti, no nevyužili ich. V 2. polčase domáci súpera pritlačili, kombinovali, útočil a vypracovali si aj príležitosti, ale zostali nevyužité, a tak sa stretnutie skončilo 0:0. V zápase s prehľadom rozhodoval Dohál.

rozhodca: Dohál, počet divákov: 150.

ZÁBLATIE: Žingor – Minárik, Krištof, Fraňo Andrej, Urban, Bretschneider, Čakloš, Šťastný, Vallo, Fraňo Anton, Kováčik (Agafon, Kopúň)
SOBLAHOV: Drienka – Mrázik, Kačena M., Talian, Šulek, Pleva, Kačena J., Hrnčár, Ďuďák, Rehák, Jantošovič (Lazar, Holúbek, Šipka)

Horňany – Dolné Srnie 1:3 (1:1)

V zápase Horňán a Dolného Srnia išlo o vyrovnaný súboj. Ako prví sa presadili domáci, za ktorých skóroval Brlej. Nasledovali však dva góly Vicenu, ktorý zápas otočil v prospech hostí. Tretí gól pridal Ilenčík. Domácim sa v závere už nepodarilo výsledok zvrátiť a z troch bodov sa tak mohli tešiť hostia.

Góly: Brlej – Vicena 2, Ilenčík rozhodca: Baňár, počet divákov: 100.

HORŇANY: Porubčan – Jurák, Hanus, Kováčik, Filin, Valach, Mladoš, Šmemyh J., Masár, Šmehýl M., Brlej (Korbel, Podhorský, Mičo)
D. SRNIE: Hejbal Róbert – Rehora, Radoš, Ilenčík, Hargaš, Petkov, Vicena, Matlák, Hejbal Róbert – kapitán, Poláček, Mažár (Skovajsa)

Trenčianska Teplá – Drietoma 2:1 (0:0)

Prvý polčas priniesol gólové suchoty. V druhom polčase si strelci svoju chuť, ale nepokazili. Ako prvý sa presadil Holúbek a hostia vyhrávali. O dve minúty už vyrovnal Adamčík. Rozhodujúci gól zápasu strelil Stupinský v 88. minúte.

Góly: Adamčík, Stupinský – Holúbek rozhodca: Ondrušek počet divákov: 150.

TR. TEPLÁ: Čupalka – Ondrejík, Blaho, Frohn, Böhm, Adamčík, Balon, Píža, Beňo, Friendl, Stupinský (Jakúbek, Daniško, Šprocha)

DRIETOMA: Masaryk – Palko, Hrčka, Šišivský, Lacko, Kuzl, Zajac, Novotka, Brandis, Margetín, Hoťko (Holúbek, Kramárik, Vasko)

Bobot - Omšenie 2:2 (1:1)

V krásnom slnečnom počasí sa na bobotskom ihrisku hral hodový zápas. V 6. minúte hostia faulovali v pokutovom území prenikajúceho Erika Antaloviča a rozhodca nariadil pokutový kop. Z bieleho bodu sa nepomýlil Peter Poláček. Hostia odpovedali už v 14. minúte, keď vyrovnanie zabezpečil gólom Kristián Barinka. Hra nemala akoby potrebný náboj, a tak sa skóre do prestávky už nezmenilo. V druhom dejstve prišla 58. minúta, strela Mariána Bajzíka na domácu bránku, nešťastný teč domácej obrany a hostia viedli. Pre Bobot zachránil aspoň bod za remízu svojou gólovou koncovkou Peter Káčer. Ku koncu stretnutia sa obe mužstvá pokúšali o strhnutie víťazstva na svoju stranu, avšak nikomu sa to nepodarilo a zápas skončil deľbou bodov.

Góly: Poláček 2, Káčer – Barinka rozhodca: Svetkovič počet divákov: 100.

BOBOT: Grman – Galko, Antalovič, Hloža, Kňaze, Koreň, Tunega, Sokolík, Labuda, Jonis, Poláček (Džubina, Káčer)

OMŠENIE: Homola D. – Gallovič, Homola B., Marček, Kijačik, Bajzík, Malo, Bielik K., Bielik M., Dorička, Barinka (Ťupek, Meravý)

Melčice-Lieskové – Beckov 8:0 (2:0)

Melčice-Lieskové v zápase úplne sfúkli hostí z Beckova. Najmä v druhom polčase hostí prestrieľali 6:0. Celkovo Domáci vyhrali rozdielom triedy 8:0.

Góly: Minarech, Žiška 4, Pavlík 3 rozhodca: Cibulka, počet divákov: 150.

MEL.-LIESKOVÉ: Kostelanský – Birás, Minarech, Žiška, Luprich, Štefák, Matiaš, Oravec, Habdák, Hanták, Pavlík (Žiška, Špaček, Gabrhel)

BECKOV: Kačarek – Šimko, Bulava, Ondříšek, Breznický J., Breznický A., Kanáloš, Hladký, Jarošiak, Vazovan, Pevný (Pastorek)

Mníchova Lehota – Dolná Poruba 4:2 (1:1)

Išlo o vyrovnaný zápas v ktorom sa ako prví ujali vedenia hostia gólom Antona Suchého. V prvom polčase vyrovnával za domácich Erik Laco. Ten istý hráč v druhom polčase strelil ďalšie tri góly a o víťazovi bolo rozhodnuté. Hostia ešte vďaka Jozefovi Vladovi znížili v 90. minúte.

Góly: Laco E. 4 – Suchý Anton, Vlado rozhodca: Hruda, počet divákov: 100.

M. LEHOTA: Balaj – Laco M., Hrnčár, Kňažek, Honza, Glodič, Laco T., Laco E., Plichta, Krajčo, Dávidek (Hrnčár, Ďurža)

D. PORUBA: Kapko M. – Suchý P., Suchý I., Vlado, Kapko P., Suchý Ján, Suchý Jozef, Šlesarik, Hamaňa, Daško, Suchý A. (Suchý R., Koteš, Ďuriš)

Kľúčové – Neporadza 1:1 (0:1)

Prvý tím tabuľky privítal súpera z tabuľkového stredu. Domácim nevyšiel prvý polčas, keď v závere inkasovali gól z kopačky Martina Richtárecha. Vyrovnať sa domácim podarilo v druhom polčase vďaka Milanovi Patkovi. Neporadza bola pre Kľúčové po celý čas vyrovnaným súperom a body sa spravodlivo rozdelili. Líder súťaže Kľúčové natiahol sériu svojej neporaziteľnosti už na sedem zápasov a naďalej je lídrom 7. ligy sever.

Góly: Patka – Richtárech rozhodca: Ježík M., počet divákov: 100.

KĽÚČOVÉ: Zubo – Machara, Pecháček, Kendera, Petrúšek, Papiernik, Štefánek, Patka, Kostadinov, Vydrnák, Pšenčík (Rajníček, Štefaničák, Kulich)

NEPORADZA: Cmarko – Kyselica, Jánsky, Horváth, Dlábik, Púčik, Richtárech, Cmarko, Rychtárech, Laššo, Jedlička (Uher, Richtárech)

Načítavam video...

Dohrávka 7. kola:

Mel.-Lieskové – Neporadza 5:3 (3:1)

Góly: Matiáš 2, Habdák 2, Pavlík – M. Richtárech, J. Dlábik, Púčik, rozhodoval: Király, 110 divákov.

MEL.-LIESKOVÉ: Kostelanský – Birás, Minarech, Žiška, Luprich, Štefák, Matiáš, Oravec, Habdák, Hanták, Pavlík (Žiška, Hodulík, Špaček)

NEPORADZA: Cmarko – Kyselica, Jánsky, Horváth, J. Dlábik, Púčik, Jo. Richtárech, M. Richtárech, Cmarko, Já. Rychtárech, Uher (M. Richtárech, Jedlička, Laššo)

Turá Lúka – Považany 9:0 (1:0)

Góly: Štermenský 3, Šarudi 2, Ťulák, Gabriš, Bučenec 2. Rozhodoval: Jurčík.

TURÁ LÚKA: Buzay – Zverec, Štermenský, Eliáš, Šarudi, Gabriš, Poláček, Kročian, Holič, Ťulák, Duga

POVAŽANY: Michalka – Bors, Mečiar, J. Kuica, P. Kubica, M. Tulis, Stacho, Kukuča, Mišura, P. Tulis, Halienka

Lúka – Nová Ves 2:3 (1:1)

Susedské derby prinieslo vyrovnaný zápas. Hostia prišli s cieľom zvíťaziť, ale domáci im to sťažili. Prvý gól padol v 15. min, keď sa presadil Ondreička. Domáci svojou bojovnosťou hru vyrovnali a v 28. min vyrovnal Miklovič. V tom čase na ihrisko dorazili aj fanúšikovia z Hrádku, ktorí na súpera z Vrboviec čakali márne. Domácim sa v 55. min podarilo otočiť skóre, keď Jánošík vypichol loptu súperovi a upravil na 2:1. O dve minúty už bolo vyrovnané, keď sa presadil Sika. O osude výborného zápasu rozhodol 15 min pred koncom Jambor. Výborný zápas pred výbornou kulisou napokon vyhrali hostia zaslúžene.

Góly: Miklovič, Jánošík – Ondreička, Sika, Jambor, rozhodoval: Stračiak, 100 divákov.

LÚKA: Kunda – Jánošík, Buška, Hečko, Haluza, Kriško, Miklovič, Kačina, Mladý, Ondris, Štefanec (Žiška, Pánik)

NOVÁ VES: Grznár – Suchý, Gróf, Fačkovec, Gajdošech, Ševčík, Horčičák, Koritina, Ondreička, Sika, Jamor (Nemšák, Uzunyan, Lacko)

St. Turá B – Tr. Bohuslavice 3:1 (2:0)

Domáci nastúpili v kompletnejšom zložení ako v Krajnom, čo sa prejavilo i na hre proti silným Tr. Bohuslaviciam, nad ktorými ešte v 7. lige nezvíťazili. Hlavne v prvom polčase hrali výborne a mali veľa čistých šancí, z ktorých premenili iba dve. Už v 5. min po rohu, ktorý hostia odvrátili sa na pravej strane uvoľnil Maroň, našiel voľného Valenčíka, ktorý v päťke netrafil hlavou loptu. Ďalšia tutovka prišla v 11. min po akcií Bordáka, vysunul Szekfuho, ktorý našiel osamoteného Biháryho. Ten z voleja trafil iba Krajčíka. Ďalšiu veľkú šancu premrhal L. Baran. Sám pred brankárom nachvíľu zaváhal a ten mu loptu odkopol. Domácim to vyšlo v 31. min. Otrubný vysunul Biháryho, ktorý unikol po ľavej strane, prihral Szekfumu a ten v poradí štvrtú šancu premenil. V 39. min vyšla domácim kontra. Biháry si loptu vymenil s Ľ. Barananom a ten nedal Krajčíkovi šancu. O tri minúty si akciu zopakovali. Biháry šiel sám na brankára, ale ten mu šancu nohou zmaril. V závere polčasu mohol zvýšiť i Otrubný, ale vo výbornej pozícií 5 m od brány volej nezvládol. Hostia mali v prvom polčase iba jeden náznak šance. Dvojica Biháry-Baran po polčase aj do tretice zopakovala kombináciu, ale Ľ. Baran čistú šancu nevyužil. Následne domáci stratili loptu a hostia z prvej strely na bránu Pakanom znížili. Hostia mali v 56. min šťastie. Maroň našiel Biháryho a ten z 2 m trafil hlavou brvno. V druhom polčase sa hostia zlepšili a v 72. min Oravec vybehnutím zmaril šancu Pakana. O chvíľu sa vyznamenal i pri troch dorážkach hosťujúcich hráčov. Domáci si už po polčase nevytvárali toľko šancí. Vykúpením bola strela Otrbuného v 87. min do ľavého vinkla z 30 m, ktorá znamenala zaslúžené víťazstvo. Stretnutie s citom pre hru zvládla dvojica Bušo-Cibulka.

Góly: Szekfu, Ľ. Baran, Otrubný – Pakan, rozhodoval: Bušo, 100 divákov.

ST. TURÁ B: Oravec – Maroň, Javor, Jaroš, Valenčík, Beňo, Otrubný, Ľ. Baran, Szekfu, Bordák, Biháry (O. Baran, Gyorog)

TR. BOHUSLAVICE: Krajčík – Hanták, Salic, Vavro, Mitánek, Pakan, Sevald, Kopunec, J. Zámečník, M. Zámečník, Beták

Hrašné – Krajné 1:0 (1:0)

V susedskom derby začali obe mužstvá vo svižnom a bojovnom tempe. V 12. min po centri Sadloňa Ďuriš tesne minul bránu. Hrašné zvyšovalo tlak, čoho výsledkom bola strela J. Kačányho v 28. min, ktorý trafil brvno. Domáci sa gólu dočkali v 40. min, keď Peter Bartek z 25 m trafil presne a bolo 1:0. Do druhého polčasu nastúpili domáci s cieľom potvrdiť víťazstvo, no body chceli aj hostia. Krajné malo v posledných sekundách zápasu, ale Vaváka vychytal dobre chytajúci Perička. Poďakovanie si zaslúžia obe mužstvá za predvedenú hru a aj rozhodcovi Kotianovi, ktorý svojim rozhodovaním prispel ku kvalitnému zápasu.

Gól: Bartek, rozhodoval: Kotian, 140 divákov.

HRAŠNÉ: Perička – Klogner, Zámek, Sadloň, Bartek, Šumák, Babiar, Zmeko, Horniak, Kačáni, Ďuriš (Kočiš, Mička, J. Kačány)

KRAJNÉ: Sedlák – Medveď, Škodáček, Baranovič, Klimek, Osuský, Javro, Tížik, Herák, Koník, Kostelný

Bzince – Potvorice 0:3 (0:1)

Ďalší zo smolných zápasov Bziniec, ktoré museli nastúpiť bez viacerých zranených a chorých hráčov. Tréner mal k dispozícií iba 12 futbalistov a striedať musel už v 23. min po zranení Lužu, ktorého museli z ihriska vyniesť na nosidlách. Zápas zaujal bojovnosťou a zanietením hráčov oboch tímov. Domáci už v 3. min vyslali D. Gulánom ďalekonosnú strelu z 30 m, s ktorou si gólman poradil. V 16. min unikol po krídle Poláček, na tvrdšiu strelu mu už nezostali sily. V 23. min chytil zo zadu obranca hostí Poláčka, za čo však videl iba žltú kartu. V 42. min zostal bez povšimnutia faul na domáceho hráča, k lopte sa dostal Vatrt a strelou z dobrých 30 m trafil vinkel – 0:1. Domáci do druhého polčasu nastúpili so snahou o vyrovnanie, ale ich hra bola nepresná a miestami kŕčovitá. Napriek tomu mali príležitosti. V 54. min nastrelili brvno po hlavičke Lessa, neskôr strela Lukáča preletela tesne nad bránu. V hre oboch tímov bolo veľa snahy, ale aj nepresností. V 69. min ušiel obrane Vatrt a pridal na 0:2. Domáci nezložili zbrane, ale šanca Miškecha šla vedľa brány. V poslednej minúte Vatrt zavŕšil hetrik gólom z bezprostrednej blízkosti po nedorozumení obrany. Domácim sa ani v tomto zápase nepodarilo bodovať, ale ani skórovať.

Góly: M. Vatrt 3, rozhodoval: Fabián, 150 divákov.

BZINCE: Lacko – Kotvan, Miškech, Lukáč, Gulán, Skovajsa, Denk, Poláček, Less, Luža, Haňák (Klimo)

POTVORICE: Kerak – O. Kubán, Vatrt, F. Horváth, M. Kubán, Sedlák, Šimunčík, Moravčík, L. Jamor, Šimko, Drozda (Martiška, M. Tulis)

Kočovce – Polianka 2:1 (0:1)

Domáci začali úvodným tlakom, no nedali góly. Hostia sa ujali vedenia pekným gólom Kovačínyho, keď nožničkami prekvapil všetkých hráčov na ihrisku. Potom mali domáci územnú prevahu, no šance zahodili Horčičák, Roško a Maraz. Do druhého polčasu nastúpili Kočovce tlakom a už v prvej minúte vyrovnal na 1:1 Horčičák. V tých chvíľach mali Kočovce veľkú prevahu, no góly nedali. Hostia ťažili z rýchlych protiútokov, no tie riešil Motola. V 89. min hostia v šestnástke faulovali Hanáčka a penaltu s prehľadom premenil Maraz. Víťazstvo Kočoviec bolo zaslúžené.

Góly: Horčičák, Maraz (11 m) – Kovačíny, rozhodoval: P. Ševčík, 150 divákov.

KOČOVCE: Motola – Sevald, Mihál, Vlna, Trebatický, Hanáček, Feranec, Roško, Masár, Horčičák, Maraz

POLIANKA: Mazíny – Černáček, Kučerák, Kovár, Sládek, Kua, M. Kováčiny, J. Kováčiny, Smolíček, Augustín, Ľ. Svinkásek

Kálnica – Brestovec 4:2 (1:2)

Stretnutie hrané od začiatku vo veľkom nasadení z oboch mužstiev. Škoda, že nervozita z hľadiska sa neskôr preniesla aj na ihrisko. Hostia sa ujali vedenia v 5. min gólom Farbáka. Domáci vyrovnali Janegom v 25. min. Brestovec šiel opäť do vedenia v 43. min po presnom zásahu Gálika. Kálničania v snahe zvrátiť výsledok svojou zvýšenou aktivitou v druhom polčase vyrovnali najskôr gólom Janegu a opäť gólom Janegu v 82. min išli do vedenia na 3:2. O štyri minútu Ivana spečatil konečný stav zápasu na 4:2. Nervózne stretnutie hostia dohrávali bez dvoch vylúčených hráčov.

Góly: Potoček, Janega 2, Ivana – Farbák, Gálik, rozhodoval: Kurnický, 100 divákov.

KÁLNICA: Režný – Mordin, Kunda, Pavlech, Unčík, M. Važan, Košťál, Potoček, Ivana, A. Važan, Janega (Šulej)

BRESTOVEC: Vido – Malečka, Viselka, Farbák, Gálik, Bakoš, J. Nemček, Obuch, Sládeček, Bruško, Mozolák (Augustín, Duga)

1. Nová Ves 8 7 1 0 49:14 22

2. Brestovec 9 7 1 1 32:14 22

3. Kočovce 9 6 1 2 33:13 19

4. Turá Lúka 8 6 0 2 29:14 18

5. Kálnica 9 6 0 3 29:17 18

6. Tr. Bohuslavice 8 5 1 2 20:16 16