Posledná Horná Streda nadelila Hrádku päť gólov

Prehľad výsledkov II. tried.

JUH

Brezová – Krajné 6:0 (3:0)
Už pred úvodným hvizdom odovzdal podpredseda ObFZ Ján Obeda odovzdal pohár pre víťaza II. triedy juh domácim hráčom. Už v 4. min po rohu Tománka nebezpečne ohrozil hosťujúceho brankára Vladimír Bzdúšek hlavou, no ten jeho strelu reflexívne vyrazil. V 18. min po prihrávke Langa sa Milčík prekľučoval obranou a otvoril skóre stretnutia – 1:0. v 29. min sa do šance dostal Lang, ktorý na dvakrát prestrelil brankára a bolo 2:0. V 37. min sa po rohu Tománka v súboji pred bránou presadil Šlahor a stanovi skóre prvého polčasu na 3:0. Po prestávke sa na gól dlho nečakalo a v 56. min ho dal po strele k tyči z 25 m Milčík. Ten istý hráč mal na kopačke hetrik, ale Libor Javro vykopol loptu z bránkovej čiary. Ján Milčík sa hetriku dočkal, keď prudkou strelou zo šestnástky strelil svoj tretí gól v zápase. V 88. min zavŕšil Potúček po nezištnej prihrávke Bzdúška výsledok zápasu na 6:0. Zápas sa hral prevažne na jednu bránu, hostia pohrozili iba raz z rohového kopu, ale pozorný Maliarik bol na svojom mieste. Diváci mohli vidieť zaujímavý zápas s množstvom šancí.
Góly: Milčík 3, Lang, Šlahor, Potúček, rozhodoval: Podmajerský, 170 divákov.

Polianka – Brestovec 3:3 (3:0)
V prvom polčase Polianka dominovala, najmä po chybách hosťujúcej obrany. Druhý gól za domácich strelil kapitán Svinkásek. Hostia na druhý polčas nastúpili s cieľom otočiť a vyrovnať. To sa im napokon podarilo, keď v 89. minúte uzavreli na konečných 3:3.
Góly: Sládek, Svinkásek, Ďuriš - Sládeček, Farbák 2, rozhodoval: Kurnický, počet divákov: 80

Vrbovce – Nová Ves 1:4 (0:2)
Od úvodu boli hostia lepším tímom. Vypracovali si viacero šancí a mnohé z nich ešte nepremenili. Za stavu 0:3 bolo prakticky po zápase a tempo hry sa zo strany hostí zvoľnilo.
Góly: Oravec - Ondreička 3, Lacko, rozhodoval: Švančara, počet divákov: 80

Horná Streda – Hrádok 5:0 (2:0)
Po kvalitnom výkone zaslúžene zvíťazili domáci. V druhom polčase hostia fyzicky na domácich nestačili, čo viedlo k ďalším inkasovaným gólom.
Góly: Čaňo 2, Hulínek 2, Veselin, rozhodoval: Svetkovič, počet divákov: 150

Bzince – Tr. Bohuslavice 1:4 (0:3)
V prvom polčase domáci po slabom nasadení inkasovali 3 góly a fakticky bolo po zápase. Hostia zaslúžene zvíťazili a zo Bziniec si odnášajú všetky tri body.
Góly: Miškech – Fraňo 2, Bližňák, Hanták, rozhodoval: Murín, počet divákov:120

Kočovce – Lúka 1:2 (0:2)
Domáci nastúpili s náhradníkmi, hostia boli po víťazstve v predchádzajúcom kole rozbehnutí a v prvom polčase jednoznačne dominovali. Dvakrát svoje šance aj premenili a zaslúžene viedli. V druhom polčase domáci zvýšili aktivitu, hostí dostali pod tlak a 10 minút pred koncom z priameho kopu znížili. Záverečné minúty boli napínavé, ale hostia si vedenie ustrážili. Pre Lúku je toto víťazstvo prvým jarným na súperovej pôde.
Góly: Hanáček - Miklovič, Ondiek, rozhodoval: Valovič, počet divákov: 50

Považany – Turá Lúka 4:1 (0:1)
Góly: Husár, Mečiar 2, vlastný gól – Holič, rozhodoval: Sokol, počet divákov: 105

Kálnica – Stará Turá B 1:0 (1:0)
Za enormnej horúčavy to bol zápas len priemernej úrovne. V 3. minúte sa domáci ujali vedenia potom čo jeho nie príliš silnú strelu najskôr minul obranca a brankár už nestihol zabrániť tomu, aby sa lopta nedostala do brány. V ďalšej časti zápasu mali domáci väčšiu prevahu, čo vyústilo do nastrelenia 2 žrdí.
Góly: Janega, rozhodoval: Sokol ml., počet divákov 100

1. Brezová 29 25 2 2 91:27 77

2. Tr. Bohuslavice 29 20 3 6 80:41 63

3. Nová Ves 29 19 2 8 77:45 59

4. Brestovec 29 18 4 7 94:57 58

5. Turá Lúka 29 16 5 8 85:33 53

6. Kočovce 29 14 9 6 65:43 51

7. Kálnica 29 11 7 11 53:52 40