Sobota, 23. marec, 2019 | Meniny má Adrián

Tr. Stankovce porazili Galantu a v tabuľke stúpli

Prehľad výsledkov MRZ.

Bánovce - V. Ludince 1:2 (0:0)

V úvodných dvadsiatich minútach mali prevahu hostia, ale potom prevzali iniciatívu domáce Bánovce, ktoré sa však do šancí nedokázali dostať a prvý polčas tak skončil nerozhodne 0:0. V druhom polčase domáci futbalisti získali prevahu a po krásnej akcii otvoril skóre zápasu Šiko - 1:0. Už o šesť minút ale prišlo nedorozumenie obranu Bánoviec s brankárom a následne za faul bol vylúčený domáci Škultéty. Hostia ihneď vyrovnali a prevzali iniciatívu. Kalich horkosti domáci vypili až do dna, keď hostia využili presilovku o jedného hráča a v poslednej minúte strelili víťazný gól. Bánovce tak po hrúbke brankára prehrali domáci zápas.

Góly:60. Šiko - 67. a 89. A. Kosák. R Santa, ŽK: Borcha, Doknič, Bogdanovič, Svatík - Kosák, Sásik, ČK: 66. Škultéty (B), 100 divákov.

SPARTAK: Feriančík - Borcha, Chocina (76. Olej), Škultéty, Doknič, Poštrk (39. Halás), Šiko, Líška, Bogdanovič, Svatík, Gajdošík. Tréner O. Šmelko.

TJ: Benkó - Flídr, Števko, Hlaváčik, Horniak (48. Herceg), Mikula (27. Sásik), Kanyicska, A. Kosák, Soboňa (90. Polák), M. Kosák, Varga. Tréner I. Kasana. (MK)

Tr. Stankovce – Galanta 2:0 (1:0)

Zápas sa hral na ťažkom teréne za neustáleho dažďa. Od začiatku sa hralo v rýchlom tempe a útoky sa striedali na oboch stranách. V 8. min ďalekonosnú bombu Majeríka vyrazil s námahou Gruszka. O tri minúty Ježíkov trestný kop vytlačil na roh. Lavínovité útoky Stankoviec pokračovali a hralo sa prakticky na jednu bránu. V 22. min sa prvýkrát dostali do šance hostia, ale Vígh hlavičkoval vedľa. V 43. min po nevinnej akcií poslal loptu na súperovu bránu Puna a mäkký center na prekvapenie skončil v sieti. Tlak domácich pokračoval aj po prestávke. V 47. min Sedláčkovi chýbali iba centimetre, aby sám pred brankárom dočiahol na loptu. V 55. min sa k odrazenej lopte dostal Ježík, ale strieľal iba do náručia gólmana. V 60. min vnikol do šestnástky Puna a nikým neatakovaný rozvlnil sieť - 2:0. Víťazstvo Tr. Stankoviec je plne zaslúžené a hostí od výraznejšej prehry zachránil Gruszka.

Góly: 43. a 60. Puna. R Španka, ŽK: Majerík – Modrovič, Masár, 200 divákov.

OŠK: Tretinár – Ježík, Koprivňanský, Bulko, Hudec, Barčiak, Sedláček, Puna, Mikušinec, Majerík, Kvasnica. Tréner: R. Pevný. ŠTEFAN ŠMATLÁK

Ostatné výsledky: Komárno - Nitra jun. 3:0 (1:0), Topoľníky - Horná Nitra 2:4 (2:4), Beluša – J. Bohunice 3:2 (1:1), Veľký Meder – Domaniža 4:0 (2:0), Neded – Gabčíkovo 2:2 (1:0), Palárikovo – Led. Rovne 3:2 (2:0).

12. Topoľníky 25 6 5 14 24:59 23 (-16)

13. T. Stankovce 25 5 3 17 22:48 18 (-21)

5. Investment Advisory Guide for Slovakia
  6. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  3. Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky
  4. Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?
  10. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali 6 057

Štadiónu v Neapole vládnu špina a odpadky. Môžu za to fanúšikovia i hviezdni hráči (+FOTO)

Futbalový stánok San Paolo pôsobí majestátne, no za útroby štadióna by sa hanbil aj dedinský futbalový tím.

Futbalový štadión SSC Neapol sa dá prirovnať k Pasienkom či Tehelnému polu.
Koreanistka Nina Špitálniková

TOP 5 vecí, ktoré dedinský futbalista z duše neznáša!

Futbalisti dedinských mužstiev majú rozhodne iné problémy, ako hráči špičkových klubov. My vám prinášame päť najčastejších.

Problémovej droždiarni v Trenčíne končí dočasný súhlas

Obyvatelia mesta založili občiansku iniciatívu proti smradu v Zámostí, zvažujú podanie žaloby.

Droždiareň Old Herold Hefe.

Na zápis do školy by malo prísť 168 Bánovčanov

Zápisu do prvého ročníka základných škôl (ZŠ) v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Bánovce nad Bebravou by sa malo zúčastniť 168 malých Bánovčanov. Predpokladá to miestna radnica.