Pondelok, 19. október, 2020 | Meniny má KristiánKrížovkyKrížovky

Trenčianske Teplice v priamom súboji o druhé miesto nestačili na Kanianku

Prehľad výsledkov IV. ligy severozápad.

Trenčianske Teplice v Kanianke prehrali o dva góly.Trenčianske Teplice v Kanianke prehrali o dva góly. (Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTO: MILOŠ OSRZÁGH)

H. Obdokovce – Borčice 0:3 (0:2)

Súper bol vo všetkom lepší, dominoval vo vzduchu i v hre po zemi. Domáci v tomto zápase podali katastrofálny výkon. Hostia ukázali, že zaslúžene im patrí vedúca priečka a v Horných Obdokovciach vyhrali rozdielom triedy. Domácim viazla kombinácia, obrana bola veľmi dezorientovaná. Hostia zaslúžene vyhrali, dobrý výkon odviedla aj rozhodcovská trojica. Góly: 16. Senko, 35. Púček, 66. Ďurica. Rozhodoval Černák, 150 divákov.

BORČICE: Zaťko – Kočka, Decký (71. Vanák), Masárik (83. Suchý), Ďurica, Púček, Senko, Tomko (71. Gorelka), A. Plavšic, Živčic, M. Plavšic.

N. Dubnica – D. Vestenice 1:0 (0:0)

Hostia prišli s defenzívnou taktikou. V 10. min Burdejov center Bučko minul a v 13. min Králikovu strelu chytil Jurenka. V 21. min Marušincova strela sa obtrela o brvno, na druhej strane sa v 36. min sa do šance dostal Papranec, ale mieril nepresne, rovnako ako v 42. min.

Po prestávke Behan nedal a v 56. min sa presadil rýchlonohý Králik, ktorého center premenil hlavou Marušinec na jediný gól. V 62. min Ďuriš z 30 metrov trafil brvno, o desať minút L. Rekema neprekvapil Papranec. Dve minúty pred koncom po Civáňovej nebezpečnej strele podržal N. Dubnicu L. Rekem.

Gól: 56. Marušinec. Rozhodoval Mokoš, ŽK: Floro, Kohút, 150 divákov.

N. DUBNICA: L. Rekem – Burdej, Smolka, Smolík (Švikruha), Bučko, Behan, Marušinec, Králik (Kosiba), Maník, Ďuriš, Lukáč (Štiffel). (PŠ)

Kanianka – Tr. Teplice 2:0 (2:0)

Za ideálneho futbalového počasia sa v Kanianke hral kvalitný a korektný štvrtoligový zápas. V 12. min. sa dopustil chyby Khadir, no Bubenka vychytal domáci gólman Pipiška. V 18. min. tečovaná strela Ančica lízala brvno domácej brány. Domáci začali od tohto momentu stupňovať svoj tlak, ktorý pretavili na prvý gól, keď po Kurbelovej prihrávke prekonal Žáka Ma. Petráš. Už o 3 minúty po centri Kamdema, ktorý mal v Kannaike premiéru, zvýšil Babašta volejom na 2:0. V druhom polčase tempo hry neupadlo, hostia mali miernu prevahu, avšak domáci výborne bránili a vyrážali do brejkov. Diváci boli stále v napätí a futbal ich bavil. V 90. min. vypili hostia kalich horkosti do dna, keď Bubenkov pokutový kop zlikvidoval Pipiška. Víťazstvo domácich je zaslúžené.

Góly: 40. Ma. Petráš, 43. Babašta. rozhodoval: Florro, 270 divákov

TR. TEPLICE: Žák – Beňo, Loszonský (68. Fabuš), Krivda (50. Michalik), Bernát, Lendvay, Jančovič, Ančic, Bubenko, Jambor, Puček (46. Suchý)

Častkovce – Prečín 2:0 (1:0)

Už v 2. min vyrazil Bartek Ďurišovu delovku na roh. V 27. min Hybben samostatný nájazd na Korčeka nepremenil. V 36. min Madro z hranice šestnástky technickou strelou otvoril skóre zápasu. Ukážkový prienik Ďuriša v závere polčasu Madro nezužitkoval. V druhej časti po hlavičke Rusnáka vykopol z bránkoviska čistý gól kapitán hostí Vrábel. V 71. min zo skrumáže Madro nezakončil a v 80. min delovka Čechvalu skončila tesne nad. V 82. min Madro poistil víťazstvo domácich druhým gólom, keď ukážkovo preloboval gólmana Prečína.

Góly: 36. a 82. Madro, ŽK: Rusnák, Čechvala - Vrábel, Michalec, rozhodoval: Janus, 150 divákov.

ČASTKOVCE: Korček – Rusnák, Hikel (79. Ostrovský), Gono, Končitík, Čechvala, Ďuriš, Osuský, Ondrejka (61. Gajdošík), Madro, Kostelan (71. Luštík). Tréner: P. Kopačka. PETER HALIENKA

Ostatné výsledky: Bošany - Šimonovany 2:1 (1:0), Križovany – Solčany 2:2 (1:1), Holíč - Partizánske 2:0 (0:0), Lehota p/Vt. – Modranka 3:2 (1:0).

11. Modranka 19 7 4 8 23:28 25 (-2)

12. Lehota p/Vt. 19 6 3 10 29:42 21 (-9)

13. Bošany 19 5 5 9 22:37 20 (-10)

14. Križovany 19 5 3 11 21:40 18 (-12)

15. Prečín 19 5 1 13 23:38 16 (-11)

16. D. Vestenice 19 3 3 13 14:52 12 (-15)

1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Čím môže Slovensko pomôcť vo svete? Ukážkovou nemocnicou
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  7. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  8. Záujem o akcie Pilulky prekonal naše očakávania
  9. Prieskum: Prázdnu peňaženku už zažilo sedem z desiatich Slovákov
  10. Stretne sa minister, bankár a analytik. Zhodnú sa na niečom?
  1. Úpravy automobilov pre ZŤP
  2. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  3. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  4. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  6. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.

Punč na námestí tento rok nebude. Trenčín zrušil Vianočné trhy

Na Mierovom námestí však bude svietiť vianočný strom a výzdobu centra mesta doplnia nové prvky.

Megainvestícia v Novom Meste nad Váhom. Ako bude vyzerať nové kúpalisko a plaváreň?

Novomestská radnica predstavila víťazný návrh z architektonickej súťaže na vybudovanie mestskej plavárne, kúpaliska a wellness za asi 12 miliónov eur.