Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Trenčianske Teplice v priamom súboji o druhé miesto nestačili na Kanianku

Prehľad výsledkov IV. ligy severozápad.

Trenčianske Teplice v Kanianke prehrali o dva góly.Trenčianske Teplice v Kanianke prehrali o dva góly. (Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTO: MILOŠ OSRZÁGH)

H. Obdokovce – Borčice 0:3 (0:2)

Súper bol vo všetkom lepší, dominoval vo vzduchu i v hre po zemi. Domáci v tomto zápase podali katastrofálny výkon. Hostia ukázali, že zaslúžene im patrí vedúca priečka a v Horných Obdokovciach vyhrali rozdielom triedy. Domácim viazla kombinácia, obrana bola veľmi dezorientovaná. Hostia zaslúžene vyhrali, dobrý výkon odviedla aj rozhodcovská trojica. Góly: 16. Senko, 35. Púček, 66. Ďurica. Rozhodoval Černák, 150 divákov.

BORČICE: Zaťko – Kočka, Decký (71. Vanák), Masárik (83. Suchý), Ďurica, Púček, Senko, Tomko (71. Gorelka), A. Plavšic, Živčic, M. Plavšic.

N. Dubnica – D. Vestenice 1:0 (0:0)

Hostia prišli s defenzívnou taktikou. V 10. min Burdejov center Bučko minul a v 13. min Králikovu strelu chytil Jurenka. V 21. min Marušincova strela sa obtrela o brvno, na druhej strane sa v 36. min sa do šance dostal Papranec, ale mieril nepresne, rovnako ako v 42. min.

Po prestávke Behan nedal a v 56. min sa presadil rýchlonohý Králik, ktorého center premenil hlavou Marušinec na jediný gól. V 62. min Ďuriš z 30 metrov trafil brvno, o desať minút L. Rekema neprekvapil Papranec. Dve minúty pred koncom po Civáňovej nebezpečnej strele podržal N. Dubnicu L. Rekem.

Gól: 56. Marušinec. Rozhodoval Mokoš, ŽK: Floro, Kohút, 150 divákov.

N. DUBNICA: L. Rekem – Burdej, Smolka, Smolík (Švikruha), Bučko, Behan, Marušinec, Králik (Kosiba), Maník, Ďuriš, Lukáč (Štiffel). (PŠ)

Kanianka – Tr. Teplice 2:0 (2:0)

Za ideálneho futbalového počasia sa v Kanianke hral kvalitný a korektný štvrtoligový zápas. V 12. min. sa dopustil chyby Khadir, no Bubenka vychytal domáci gólman Pipiška. V 18. min. tečovaná strela Ančica lízala brvno domácej brány. Domáci začali od tohto momentu stupňovať svoj tlak, ktorý pretavili na prvý gól, keď po Kurbelovej prihrávke prekonal Žáka Ma. Petráš. Už o 3 minúty po centri Kamdema, ktorý mal v Kannaike premiéru, zvýšil Babašta volejom na 2:0. V druhom polčase tempo hry neupadlo, hostia mali miernu prevahu, avšak domáci výborne bránili a vyrážali do brejkov. Diváci boli stále v napätí a futbal ich bavil. V 90. min. vypili hostia kalich horkosti do dna, keď Bubenkov pokutový kop zlikvidoval Pipiška. Víťazstvo domácich je zaslúžené.

Góly: 40. Ma. Petráš, 43. Babašta. rozhodoval: Florro, 270 divákov

TR. TEPLICE: Žák – Beňo, Loszonský (68. Fabuš), Krivda (50. Michalik), Bernát, Lendvay, Jančovič, Ančic, Bubenko, Jambor, Puček (46. Suchý)

Častkovce – Prečín 2:0 (1:0)

Už v 2. min vyrazil Bartek Ďurišovu delovku na roh. V 27. min Hybben samostatný nájazd na Korčeka nepremenil. V 36. min Madro z hranice šestnástky technickou strelou otvoril skóre zápasu. Ukážkový prienik Ďuriša v závere polčasu Madro nezužitkoval. V druhej časti po hlavičke Rusnáka vykopol z bránkoviska čistý gól kapitán hostí Vrábel. V 71. min zo skrumáže Madro nezakončil a v 80. min delovka Čechvalu skončila tesne nad. V 82. min Madro poistil víťazstvo domácich druhým gólom, keď ukážkovo preloboval gólmana Prečína.

Góly: 36. a 82. Madro, ŽK: Rusnák, Čechvala - Vrábel, Michalec, rozhodoval: Janus, 150 divákov.

ČASTKOVCE: Korček – Rusnák, Hikel (79. Ostrovský), Gono, Končitík, Čechvala, Ďuriš, Osuský, Ondrejka (61. Gajdošík), Madro, Kostelan (71. Luštík). Tréner: P. Kopačka. PETER HALIENKA

Ostatné výsledky: Bošany - Šimonovany 2:1 (1:0), Križovany – Solčany 2:2 (1:1), Holíč - Partizánske 2:0 (0:0), Lehota p/Vt. – Modranka 3:2 (1:0).

1. Borčice 19 14 3 2 49:19 45 (+18)

2. Kanianka 19 12 3 4 40:26 39 (+9)

3. Tr. Teplice 19 12 2 5 50:24 38 (+11)

4. Šimonovany 19 10 1 8 36:22 31 (+4)

5. Partizánske 19 9 4 6 33:23 31 (+4)

6. H. Obdokovce 19 8 4 7 30:25 28 (-2)

7. Holíč 19 8 4 7 29:25 28 (-2)

8. N. Dubnica 19 7 6 6 33:30 27 (-3)