Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Vo Veľkej Hradnej sa nedohralo

I. TRIEDA: Prehľad výsledkov I. triedy Oblastného futbalového zväzu Trenčín.

Soblahov - Dolná Súča 3:0 (2:0)

Góly: Ďuďák, Kyselica 2 z 11m, ŽK: 2:4, ČK: 0:1, rozhodoval: Valovič, počet divákov: 120.

SOBLAHOV: J. Hrnčár – Pleva, Kačena, Kyselica, Fabo, M. Hrnčár, Šlesár, Talian, Ďuďák, Jambor, Huszlicska (Jantošovič, Mrázik, Hájek).

DOLNÁ SÚČA: Valaštín – M. Gajdošík, A. Gajdošík, R. Pleva, A. Pleva, Vendžúr, Trúnek, Mrázik, Sirotný, Šiveň, Vasko (Hlávek).

Očkov - Horné Srnie 4:0 (3:0)

Od úvodu zápasu domáci súpera zatlačili, výsledkom čoho bol gól R. Bobockého v 7. min. Následne v 12. min po peknom centri z voleja zakončil T. Gono. V 35. min po faule na Gaža menovaný premenil pokutový kop. Polčas mohol skončiť aj vyšším rozdielom, nakoľko domáci zahodili mnoho šancí. V druhom polčase domáci troška poľavili z aktivity, odzrkadlilo sa to nepresnými prihrávkami, ale napriek tomu nepustili hostí k vážnejšej šanci. Gól padol po viacerých šanciach až v 82. min, keď nájazd od polovice ihriska premenil Machara. Hostia sa prejavili celkom slušnou hrou a boli zdatným súperom domácim.

Góly: R. Bobocký, T. Gono, Gažo 11 m, Machara, ŽK: 1:2, rozhodoval: Šišovský, počet divákov: 100.

OČKOV: I. Bobocký – Jurčo, D. Čechvala st., D. Čechvala ml., Ostrenka, Gažo, P. Čechvala, Fačkovec, Gono, Machara, R. Bobocký (Kostolanský, Bartek, Valo).

HORNÉ SRNIE: Horný – Húserka, Naňák, Kebísek, Blaško, Kubíček, Kumančík, Fabuš, Šimko, Sekula, Belka.

MILAN ŠČEPKO

Skalka nad Váhom - Pobedim 2:1 (2:1)

Domáci vstúpili do zápasu aktívnejšie a už v 2. min sa mohli ujať vedenia, avšak Malec trafil iba brvno hosťujúcej brány. Domáci boli naďalej aktívnejší a po góloch Maleca viedli 2:0. Hostia pred prestávkou z ojedinelej šance strelou spoza šestnástky znížili na 2:1. Po zmene strán sa obraz hry zmenil, hostia pridali na obrátkach a postupne hru vyrovnali. Tým dávali priestor domácim do rýchlych protiútokov, ktorí však svoje šance trestuhodne zahadzovali. Blízko k vyrovnaniu boli blízko pred koncom zápasu, avšak z priameho kopu trafili iba žrď. Vo výbornom zápase tak domáci zaslúžene vyhrali aj vďaka prvému polčasu.

Góly: Malec 2 (1 z 11m) – Krajčovič, ŽK: 1:2, rozhodoval: Sokol ml., počet divákov: 100.

SKALKA NAD VÁHOM: Vavruš – Klačman, Országh, Bagin, Sabadka, M. Cíbik, Dúžek, Vykopal, B. Cíbik, Guga, Malec (Kričfaluši, Ješko, Trška).

POBEDIM: Fuksa – Zervan, Bondra, Dadík, Herák, Pomajbo, Mikláš, Krajčovič, Šiška, M. Gono, Uváčik (Ľ. Gono, Kyselica).

MARTIN KLAČMAN

Čachtice - Zamarovce 1:0 (0:0)

Od začiatku zápasu mali domáci územnú prevahu, no nevyťažili z nej žiadny gól. V druhom polčase sa ujali v 51. min vedenia po peknej strele Imrišku, ktorý dal na 1:0. Domáci mali stále hru v rukách, no nevyužili v závere zápasu dve vyložené šance. Domáci si zaslúžili výhru, hostia sklamali v útočnej fáze.

Góly: Imriška, ŽK: 3:2, rozhodoval: Hulínek, počet divákov: 200.

ČACHTICE: Druxa – Ďuriš, Herák, Mi. Trebatický, Sameš, M. Trebatický, M. Trebatický, Peterka, Imriška, Maraz, O. Trebatický (Straka, Vido)

ZAMAROVCE: Mikloš – B. Drienka, Dragula, Dávid Jančovič, Daniel Jančovič, Fraňo, T. Drienka, Chochlík, Myslivec, Poruban, Minárik (Korl, Hudec).

ĽUBOŠ ČAVOJSKÝ

Myjava B - Horná Súča 3:0 (2:0)

Na ťažkom teréne sa hral v celku dobrý futbal. Domáci mali viacej z hry, vypracovali si viac gólových šancí. Z toho Augustím premenil dve – v 34. a 45. min. Druhý polčas sa hralo väčšinou medzi šestnástkami, kde boli znova aktívnejší domáci, vypracovali si viacero šancí no využili iba jednu v 79. min gólom Palkoviča na 3:0.

Góly: Augustín 2, Palkovič, ŽK: 0:1, rozhodoval: P. Ševčík, počet divákov: 100.

MYJAVA B: Szekély – Palkovič, Kvasnica, Vrábel, Augustín, Horeš, Oríšek, Šimek, Tomič, Bruško, Vavák (Pekník, Gaža, Čmela).

HORNÁ SÚČA: Seriš – Zemanovič, Machara, Panák, Častulín, Bartek, Jo. Dohnan, P. Dohnan, Blaho, Pečeňanský, Kučerák (Ja. Dohnan, Repa, Machara).

VLADIMÍR STANČÍK

Veľká Hradná - Ľuborča 2:0 (2:0) nedohrané

V peknom jesennom počasí sa stretli mužstvá z popredia tabuľky a do 35. min tomu zodpovedala predvedená hra oboch mužstiev. V 3. min z diaľky vyskúšal brankára hostí M. Ševčík a o dve minúty neuspel sám zoči – voči brankárovi ani Judiny. Potom si náznaky šancí vypracovali aj hostia po štandardných situáciách, no bez gólového efektu. V 20. min sa ujala strela Jandáka, ktorú jemne tečoval P. Kováč a od žrde otvoril skóre na 1:0. V 22 . min opäť sám voči brankárovi hostí neuspel Judiny. V 35. min vystihol M. Ševčík rozohrávku obrany, krásne prihral Judinymu a ten sa už tretí krát sám voči brankárovi nepomýlil a zvýšil na 2:0. Hostia to psychicky nezvládli a uchýlili sa k nešportovej hre, za čo v priebehu 40. min uvideli 3 červené karty za hrubé nešportové správanie. Následne bola iba otázka času, kedy sa hosťom zrania ešte dvaja hráči a rozhodca zápas predčasne ukončí pre nedostatočný počet hráčov na ihrisku. To sa stalo v 65. min.

Góly: P. Kováč, Judiny, ŽK: 4:3, ČK: 0:3, rozhodoval: Hruda, počet divákov: 100.

VEĽKÁ HRADNÁ: I. Ježík – Masár, P. Ježík, Petrík, R. Ševčík, Baláž, Jandák, Kyjac, M. Ševčík, Judiny, Kováč (M. Kováč, J. Ježík, Mi. Kováč).

ĽUBORČA: Husár – M. Belko, Zváč, Lubina, Vavrúš, Machara, Koníček, Mihalik, J. Belko, Naňák, Korienek

JOZEF KYJAC

Trenčianske Jastrabie - Dubodiel 1:0 (0:0)

V susedskom derby obidve mužstvá poznačené zraneniami kľúčových hráčov predviedli zápas priemernej úrovne. Šťastena sa priklonila na stranu domácich, čoho výsledkom bol krásny gól Žáka z dvadsiatich metrov v 78. min.

Góly: Žák, ŽK: 2:1, rozhodoval: Šugra, počet divákov: 220.

TRENČIANSKE JASTRABIE: Lobotka – Koreň, Doktor, Melicher, Valko, Glasa, Žák, Mikula, T. Fodrek, M. Fodrek, Piláthy (D. Fodrek).

DUBODIEL: S. Petrík – Červený, Doktor, Ma. Petrík, Mi. Petrík, Červený, Kúdela, Trnčák, Knoll, Hostačný, Malec (Mi. Petrík, B. Janík).

JÚLIUS GLASA

Bošáca - Veľké Bierovce/Opatovce 2:1 (1:0)

Na dobre pripravenom trávniku začali opäť lepšie domáci, ktorí pohrozili gólovou strelou už v 7. min. O päť minút zahrával rohový kop Zámečník a lopta po nešťastnom teči hosťujúcej obrany skončila v ich sieti. Veľkú šancu mal Kostelan v 25. min, keď si dobre spracoval dobrú prihrávku, obišiel obrancu, no slabšie vystrelil a brankár hostí na dvakrát chytil. Potom hra upadla do priemeru a zväčša sa odohrávala medzi šestnástkami. Hostia prvýkrát lepšie vystrelili na bránu domácich až v 40. min. Na začiatku druhého polčasu vznikla v päťke hostí neuveriteľná trma – vrma, keď sa lopta niekoľkokrát odrazila od brankára, hosťujúcej obrany a útočníkov domácich, aby napokon skončila v strede pola. V 55. min zahrávali domáci roh a hlavička Baku tesne minula svoj cieľ. O dve minúty na to Kostelanova bomba opečiatkovala brvno hostí. Od 60. min prebrali hru do svojich rúk hostia a poriadne začali prikurovať domácim. Brankár Janega mal plné ruky práce, čo sa mu prvý polčas nestávalo. V 78. min padol druhý gól, keď domáci kopali opäť roh a Kostelan vyviedol hosťujúcej obrane to isté, ako oni pri prvom góle – tečoval loptu do siete hostí. V tejto dobe mala hra dobré tempo, šance sa striedali na oboch stranách. Keď už rozhodca v 90. min pozeral na hodinky, domáci zabudli na hosťujúceho R. Bulka a ten po dlhom centri poslal loptu hlavičkou do opačného rohu domácej brány a bolo 2:1.

Góly: M. Zámečník, Kostelan, - R. Bulko, ŽK: 1:1, rozhodoval: Cibulka, počet divákov: 120.

BOŠÁCA: P. Janega – R. Kusenda, Bero, Bako, Zámečník, Kostelan, P. Kusenda, Vavro, M. Janega, Figura, R. Mihala (P. Mihala, L. Figura, Janeček).

VEĽKÉ BIEROVCE OPATOVCE: Ondrášik – Pazúr, Holíček, Zhaňač, Mercek, Fabian, Žúži, Sabadka, Sivák, P. Bulko, R. Bulko.