TRENČÍN. Dvaja neznámi páchatelia v trenčianskom supermarkete (muž v šedo-béžovom svetri na zips a žena) odpútavali pozornosť predavačky pri pokladni. Tretí páchateľ v modro-bielej bunde sa zatiaľ naklonil k druhej pokladni a vybral z nej peniaze. Potom všetci odišli z predajne. „Muž v šedo-béžovej mikine medzitým, zaplatil svoj nákup. Poškodenej spoločnosti so sídlom v Bratislave na Bajkalskej ulici vznikla krádežou škoda vo výške 1 727 eur,“ povedala Elena Antalová, hovorkyňa polície trenčianskeho kraja.
Ako ďalej povedala prvý muž je vysoký približne175-180 centimetrov, silnejšej postavy. Na zábere má oblečené čierne tričko Adidas, šedo-béžový sveter na zips, tmavo-modré rifle. Má tmavo-hnedé na krátko ostrihané vlasy. Druhý muž, ktorý vybral peniaze z pokladne je asi 172-180 centimetrov vysoký, strednej postavy. Oblečenú má modro-bielu bundu (rukávy biele, stred bundy modrý), modré rifle (na stehne a na kolene mierne rozhrnuté). Má tmavé, na krátko ostrihané vlasy.
„Polícia žiada občanov, ktorí spoznajú mužov zo záberov bezpečnostných kamier, aby kontaktovali políciu na známom telefónnom čísle 158 aj anonymne, alebo na telefónnom čísle 096120 3798. Prípadne svoje poznatky k totožnosti neznámych podozrivých mužoch môžu občania poslať aj na e-mailovú adresu: juraj.dolejsi@minv.sk,“ informovala Antalová.
Autor: mk