Nová Dubnica neudržala dvojgólové vedenie

IV. LIGA: Prehľad víkendových výsledkov IV. ligy severozápad.

Tr. Teplice zvíťazili rozdielom triedy.Tr. Teplice zvíťazili rozdielom triedy. (Zdroj: MILOŠ ORSZÁGH)

Modranka – Nová Dubnica 2:2 (1:2)

Diváci videli v Modranke vyrovnaný zápas so skvelou efektivitou hostí. Domácim chýbal pohyb, čo hráči N. Dubnice využili už aj na dvojgólové vedenie, keď najskôr otvoril skóre po akcii Lukáš a v 39. minúte ho napodobnil Švikruha po ďalšej peknej akcii. Domáci odpovedali ešte do polčasu kontaktným gólom Kobetič,a ktorý padol po štandardnej situácii a vyrovnanie prišlo v 85. minúte, keď sa v závare v hosťujúcej šestnástke domáci dožadovali pokutového kopu, no Richard Sekera sa dobre zorientoval a pretlačil loptu do siete. V zápase sa zrodila spravodlivá remíza.

Góly: 42. Kobetič, 85. R. Sekera - 6. Lukáš, 39. Švikruha. R. Bakači, ŽK: 62. Švikruha, 200 divákov.
MODRANKA: Píš – Rakický (46. Fančovič), Jakubička, Gažo (64. Nižňan), R. Sekera, J. Sekera, Boskovič, M. Šuran (46. Srdoš), Kobetič, Jakáb, Kvetan. Tréner J. Šuran.

N. DUBNICA: Remek – Burbej, Smolka, Smolík (54. Závodný), Golej, Behan, Tvrdý, Žabár (74. Štiffel), Kánik, Švikruha, Bogiň.

Tr. Teplice – Križovany 4:1 (1:1)

Domáci sa v 15. min ujali vedenia, keď sa presadil z pokutového kopu Jančovič. Hostia odpovedali ešte do polčasu. V poslednej minúte úvodného dejstva zo štandardnej situácie vyrovnal Barniak. Domáci po prestávke pridali na dôraze, čoho vyústením bol gól Jambora z 56. min. Druhá polovica druhého polčasu patrila Suchému, ktorý konto Križovian zaťažil dvoma gólmi a upravil na konečných 4:1.

Góly: 15. Jančovič (11 m), 56. Jambor, 67. a 81. Suchý – 45. Barniak, ŽK: 1:3, rozhodoval: Meluš, 150 divákov.

TR. TEPLICE: Kopčan – Bariak, Beňo, Suchý (81. Šebík), Ševela, Jambor, Ančic, Haško (57. Bubenko), Lendvay, Jančovič.

KRIŽOVANY: Drinka – Hrubý, Partel, Madara, Ľ. Táčovský (85. Dobiš), Barniak, T. Táčovský (72. Demovič), Horský, Baláž, Pinček, P. Táčovský.

Borčice – Častkovce 3:0 (2:0)

V hodovom zápase domáci v prvom polčase dominovali. Už v 3. min sa k odrazenej lopte dostal Puček a hlavou ju poslal ponad brankára do siete. V 16. min po peknej akcii a po závare pred bránou hostí sa najlepšie zorientoval Senko, ktorý pridal druhý gól. Ďalšie šance už do prestávky domáci nevyužili. Po prestávke hostia začali hrať vabank na troch obrancov a viac sa vysúvali do útoku. Ich snahu pozorná domáca obrana likvidovala a s výnimkou dvoch náznakov šancí, ale gól nepadol. V závere sa po dlhej prestávke spôsobenej zranením dostal na ihrisko Luhový, ktorý dve minúty pred koncom spoza šestnástky uzavrel skóre zápasu..

Góly: 3. Puček, 16.. Senko, 88. Luhový. Rozhodoval Černák, ŽK: Decký, Živčic, Hikel, 200 divákov.

BORČICE: Kukuliaš – Kočka, Decký, Masárik, Gorelka (89. Suchý), Púček (72. Luhový), Senko, Tomko, Kozík (80. P. Mačina), Plavšič, Živčic.

ČASTKOVCE: Kukučka – Gono, Šupka (22. Rusnák), Končitík, Hikel (58. Luštík), Osuský, Ďuriš, Vlado, Čechvala (57. Ščepko), Madro, Kostelan. (RO)

Ostatné výsledky: Prečín – Kanianka 1:2 (0:2), Šimonovany – Holíč 3:2 (0:1), H. Obdokovce – Bošany 1:0 (1:0), Partizánske – Lehota p/Vt. 3:1 (3:0), D. Vestenice – Solčany 2:1 (1:0).

1. Borčice 6 5 1 0 13:4 16 (+4)

2. Tr. Teplice 6 5 0 1 15:6 15 (+6)

3. Kanianka 6 4 0 2 12:8 12 (+3)

4. N. Dubnica 6 3 2 1 11:6 11 (+5)

5. H. Obdokovce 6 3 1 2 12:6 10 (-2)

6. Partizánske 6 3 1 2 13:10 10 (+1)

7. Šimonovany 6 3 1 2 8:6 10 (-2)

8. Častkovce 6 3 0 3 10:7 9 (0)