Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

Tr. Stankovce prišli o bod v závere, Bánovce s dvoma červenými kartami

MRZ: Prehľad víkendových výsledkov majstrovstiev regiónu západ.

Tr. Stankovce - Horná Nitra 0:1 (0:0)

Veľmi dobré stretnutie dvoch vyspelých kolektívov. Útoky sa striedali na oboch stranách, ale na gól sa čakalo až do 90. min, dokedy boli útoky bez väčšieho úspechu. Hostia si po góle v závere zápasu odviezli všetky body, aj keď stretnutiu by svedčal nerozhodný výsledok.

Gól: 90. Turančík. R Kozolka, ŽK: Viktory, Kaman, 200 divákov.

TR. STANK.: Tretinár - Ježík, Barčiak, Bulko, Hudec, Koprivňanský, Sedláček (67. Dzurilla), Škvarka (70. Viskupič), Polek (62. Zahumenský), Kováč, Kvasnica. Tréner R. Pevný.

BANÍK: Lacko - Kamdem, Krško, Pekár, Sluka (51. Zaťko), Oravec, Černák, Viktory (69. Oškrobaný), Kaman, Turančík, Belanec (59. Brestovanský). Tréner V. Ilko. IVAN ADAMKOVIČ

Bánovce - Neded 0:2 (0:2)

V Bánovciach sa odohralo veľmi nervózne stretnutia, ktoré nezvládol hlavný rozhodca. Domáci hneď v úvode spálili obrovskú šancu Manojlovičom. Až prišla nepochopiteľná 13. min., kedy hlavný rozhodca nariadil vymyslený pokutový kop, ktorý Filip s prehľadom premenil. Od tohto momentu hlavný rozhodca urobil zo zápasu riadny mariáš, keď sa žltilo na oboch stranách. V 35. min. prenikal hosťujúci útočník Ferreira, stiahol ho však Lukič a uvidel červenú kartu. O tri minúty kapitán hostí spoza šestnástky vypálil presne a zvýšil už na 0:2. Druhý polčas bol ešte nervóznejší ako prvý. Hráči oboch tímov sa viac sústredili na vzájomné okopávanie ako hranie futbalu. V závere po druhej žltej karte bol vylúčený Škultéty. Rozhodca absolútne nezvládol zápas a pokazil futbalový zážitok obom mužstvám.

Góly: 13. (11 m) a 38. Filip. R Jakúbek, ČK: 35. Lukič, 76. Škultéty (B), 250 divákov.

SPARTAK: Krsmanovič - Halás, Lukič, Doknič, Škultéty, Manojlovič (83. Mrocek), Popovič, Poštrk, Matiáš (56. Sedláčik), Bodocký, I. Lérenz (69. Žaťko).

FC: Maco - Bališ, Hambálek, Verchola, Gy. Kalmár - Valachovič (50. Ľ. Kalmár), Kováč, Filip, Brath (70. Mikulčík) - Kunovský (82. Dzibela), Carlos. Tréner D. Benkovský. JÁN VALACH

Ostatné výsledky: Palárikovo - Komárno 0:2 (0:1), Beluša - Nitra jun. 2:1 (0:0), Veľký Meder - Topoľníky 2:0 (1:0), J. Bohunice - Led. Rovne 1:2 (1:1), Galanta - Domaniža 2:3 (1:3), V. Ludince – Gabčíkovo 0:3 (0:1).

1. Neded 5 5 0 0 14:2 15 (+9)

2. Veľký Meder 5 4 0 1 11:5 12 (+6)

3. Komárno 5 4 0 1 10:4 12 (+6)

4. Gabčíkovo 5 3 2 0 11:4 11 (+5)

5. V. Ludince 5 3 1 1 13:9 10 (+1)

6. Topoľníky 5 3 1 1 8:6 10 (+4)

7. Horná Nitra 5 3 0 2 14:8 9 (+3)

8. Led. Rovne 5 2 3 0 9:4 9 (0)