Pondelok, 24. september, 2018 | Meniny má Ľuboš, Ľubor

Nová Ves prehrala u lídra

MRZ: Nová Ves na pôde vedúceho tímu štvrtej najvyššej súťaže výkonom nesklamala, no na body to nestačilo.

Bánovce - Domaniža 0:0

Domáce Bánovce môžu vypísať konkurz na strelca, pretože už v piatich kolách nestrelili ani gól. V domácom zápase mali optickú prevahu po celý zápas, ale ani raz nedokázali využiť svoje šance. V prvom polčase minul Kosiba aj Bodocký. Po zmene strán pokračovali domáci v tlaku, vyvrcholením bola strela v 85. minúte, keď pokus Csergeho od brvna putoval len na brankovu čiaru. Hostia si prakticky za celý zápas nevypracovali ani jednu šancu, ale bezzubý domáci útok nedokázal streliť ani gól, a tak sa body podelili.

R Šima, ŽK: Škultéty, Bodocký - Svitek, Sádecký, Svoboda, T. Pilár, 200 divákov.

SPARTAK: Križma - Valach, Sedláčik, Škultéty, Filin, Harag (86. Halás), Kosiba, Cserge, Vavruš, Bodocký, Líška (40. Tomešek, 79. Filo). Tréner D. Uškovič.

Šúrovce - Nová Ves n/V. 3:0 (1:0)

Začalo sa opatrne, ale už v 2. minúte zbehol po kraji Ivanič, prihral Herákovi, ktorý trafil žrď. Do 24. minúty sa hral nevýrazný futbal, ale v tej istej minúte Herák opäť trafil tú istú žrď. Pohrozili aj hostia, keď Hrahošov pokus vykopával z bránkovej čiary Malý. Domáci kontrovali Holíčom, ale ten z trmy-vrmy prestrelil prázdnu bránku. V 37. minúte sa do lopty zhruba z 25 metrov oprel Juhász a domáci viedli 1:0. V 41. minúte si to Juhász zopakoval, ale tesne minul. Domáci do druhého polčasu prestriedali a hru oživil Jánoš, ktorý pridal aj druhý gól domácich, keď poslal nekompromisnú strelu k žrdi. V 65. minúte zahral Horváth roh a Godáň z 5 metrov mieril vedľa. V 76. minúte po narážačke s Ivaničom Juhász preloboval hosťujúceho brankára a stanovil na konečných 3:0.

Góly: 41. a 76. Juhás, 58. Jánoš. R Sárai, ŽK: 63. Jánoš, 90. Herák - 28. Končitík, 52. Uzunyan, 54. Kováč, 150 divákov.

NOVÁ VES: Buzay - Oríšek, Balocký, Matyš, Gajdošík, Drahoš (47. Uzunyan), Končitík, Šebek, Trebatický (86. Suchý), Kováč, Jambor (71. Mazák). (SC)

Ostatné výsledky: J. Bohunice - V. Ludince 0:5 (0:2), Beluša - Skalica 3:2 (2:1), Palárikovo - Topoľníky 2:1 (1:1), Gabčíkovo - Komárno 1:1 (0:0), Neded - Galanta 5:0 (1:0), Led. Rovne mali voľno.

1. Šúrovce 20 13 3 4 39:22 42 (+15)

2. Komárno 19 11 6 2 38:17 39 (+15)

3. Skalica 20 10 6 4 37:21 36 (+3)

4. Palárikovo 18 9 7 2 23:14 34 (+4)

5. Topoľníky 19 10 2 7 26:31 32 (+2)

6. Led. Rovne 18 8 5 5 30:16 29 (-1)

7. Beluša 19 7 6 6 23:20 27 (-3)

8. Gabčíkovo 20 7 6 7 27:25 27 (0)