Nedeľa, 20. august, 2017 | Meniny má Anabela

Vedúce Zamarovce stratili trojgólový náskok

II. SEVER: Zamarovciam na výhru v šlágri kola vedenie 3:0 nestačilo. Nedisciplinovanosťou ponúkli Drietome tri body.

Mn. Lehota – Nová Ves jun. 4:1 (1:0)

Prvý polčas hrali domáci proti vetru, no napriek tomu mala z hry viac. V druhom polčase začali lepšie hostia, no dva góly v priebehu desiatich minút ich zrazili do kolien. Záver zápasu Mníchova Lehota už odohrala v kľudnom tempe a odniesla si tri body.

Góly: P. Bachynec 2, T. Krajčo, M. Laco – A. Vráblic, rozhodoval: , 50 divákov.

Svinná – Omšenie 4:1 (1:1)

V prvom polčase mali z hry viac hostia, z čoho vyústil i vedúci gól v 28. min Jantošovičom. Tri minúty na to vyrovnal po individuálnej akcií Košík. V 51. min dostal domácich do vedenia Pavlas strelou zo šestnástky. Hostia otvorili hru, snažili sa vyrovnať, čo domáci využili v 82. min Ševčíkom po strele ľavačkou na 3:1. Skóre zápasu uzavrel v závere Horák. Prehra o tri góly je pre hostí až príliš krutá.

Góly: Košík, Pavlas, Ševčík, Horák – Jantošovič, rozhodoval: Pavlovič, 120 divákov.

Neporadza – Záblatie 6:1 (3:1)

Domáci pretrhli streleckú smolu a odovzdaného súpera zdolali prakticky už v prvom polčase. Darilo sa oslávencovi Martinovi Richtárechovi, ktorý si k meninám dal darček v podobe štyroch gólov.

Góly: M. Richtárech 4, J. Hošo, E. Antalovič - vlastný, rozhodoval: Bečka, 100 divákov.

Kľúčové – Opatová 4:1 (1:0)

Domáci nezachytili úvod stretnutia, z čoho pramenili štyri samostatné nájazdy hostí. Tie však nevyužili a prišiel trest. Po peknej akcií zasunul loptu do prázdnej brány Lukáš Pecháček. Druhý polčas začalo Kľúčové miernym tlakom, čo vyústilo do gólu Mareka Macharu po prihrávke Straku – 2:0. Domáci postupne dvakrát využili spoluprácu Straku a Vydrnáka a zvýšili už na 4:0. Hostia v nadstavenom čase skorigovali výsledok z penalty.

Góly: Pecháček, Machara, M. Straka 2 – M. Seriš, rozhodoval: Ježík, 100 divákov.

Bobot – Melčice-Lieskové 0:1 (0:1)

V predohrávke jarného kola sa stretli susedia zo spodných priečok tabuľky. O všetkom podstatnom sa rozhodlo v 17. min, keď Matiáš poslal z priameho kopu hostí poslal do vedenia. Domáci sa nátlakovou hrou snažili o vyrovnanie, mali extrémne veľa šancí, avšak šťastie im neprialo. Hostia ubránili najtesnejšie víťazstvo a odviezli si cenné tri body. Bobot bude zimovať v suteréne tabuľky a musí v zimnej príprave popracovať.

Gól: 17. Matiáš, rozhodoval: Svetkovič, 70 divákov.

Ivanovce – Tr. Teplá 0:3 (0:0)

V prvom polčase hostia spálili tri veľké príležitosti. Po zmene strán sa im naopak podarilo streliť tri góly. Hostia boli lepší a ich víťazstvo je zaslúžené.

Rozhodoval: Galko, 120 divákov.

Zamarovce – Drietoma 3:4 (2:0)

Domáci chceli súperovi prehru z prvého kola vrátiť. Už v 3. min sa presadil Boris Drienka a bolo 1:0. Potom prevzali iniciatívu hostia, no narážali na pevnú obranu Zamaroviec. Domáci tak uderili druhýkrát v 34. min a po rýchlej akcií zvýšil na 2:0 Matúš Minárik. Do druhého polčasu domáci nastúpili s tým, že chceli zvýšiť svoje vedenie a predviesť peknú hru. V 56. min Marián Fraňo vystrelil z 30 m a upravil na 3:0. Od tohto momentu sa Zamarovce vytratili z ihriska, začali hrať nedisciplinovane, alibisticky a väčšina mužstva sa vrhla iba do útoku, čo hostia hneď využili. V 60. min znížili na 3:1. Domáci zrazu nevedeli kde skôr skočiť a v 65. min bolo 3:2. Po zbytočnom vylúčení domáceho hráča hostia v 70. min vyrovnali a dokonalý zvrat zavŕšili v 85. min. Hosťujúce mužstvo si za predvedený výkon tri body zaslúžilo.

Góly: B. Drienka, M. Minárik, M. Fraňo – Filáček, Šišovský, Blažej, Chromý, rozhodoval: Otiepka, 100 divákov.

1. Zamarovce 15 11 1 3 60:26 34

2. Tr. Teplá 15 10 2 3 45:29 32

3. Drietoma 15 10 2 3 33:18 32

4. Dolná Poruba 14 10 0 4 40:20 30

5. Opatová 15 5 6 4 31:31 21

6. Svinná 15 6 3 6 39:42 21

7. Nová Ves "J" 15 6 3 6 32:38 21

8. Mn. Lehota 15 6 2 7 32:41 20