Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

V druhom kole remíza pre Spartak

V druhom kole najvyššej futbalovej ligy remízoval doma Spartak Myjava v sobotu 21. júla Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 2:2 (2:1).

V druhom kole najvyššej futbalovej ligy remizoval Spartak Myjava doma v sobotu 21. júla. Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 2:2 (2:1).

MYJAVA. Od úvodu mali loptu na svojich kopačkách domáci a už v 3. minúty mal obrovskú príležitosť Sládek. Domáci štadión sa po prvý raz radoval v 8. minúte, keď skóroval najlepší strelec uplynulej sezóny druhej ligy Peter Sládek.

Domáci boli naďalej aktívni a hostí prakticky nepúšťali do šancí. Výsledkom tlaku bol gól Saba zo 17. min. Hostia mali prvú príležitosť v 35. minúte, keď zahrávali roh, odrazenú loptu Bolinha odcentroval na hlavu Hodeka a ten znížil. Hneď o minútu prišla kolmá prihrávka na domáceho Kosíka, no Kuciak vyškriabal strelu na roh.

V druhom polčase sa hral obojstranne svižný futbal, keď sa obidva tímy dostávali do šancí. V 52. minúte sa v pokutovom území uvoľnil Bernáth a zoči-voči Solničkovi vyrovnal na 2:2. Myjava sa snažila strhnúť víťazstvo na svoju stranu, po góle volala najmä strela Diana z 25 metrov, ktorá nakoniec skončila tesne nad Kuciakovou bránkou. Oba tímy si do konca duelu vytvorili ešte niekoľko príležitostí, no nakoniec sa rozišli so zmierlivou remízou.

Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 2:2 (2:1)

Góly: 8. Sládek, 17. Sabo - 35. Hodek, 62. Bernáth, ŽK: 56. Peter Majerník - 23. L. Kováč, 69. Pavlovič, 90. Žilák, 90.+ M. Kuciak, rozhodovali: Chmura - Bednár, Ádám, 1992 divákov

Zostavy:

Myjava: Solnička - Duga, Černáček (51. Marček), Štrba, Neoveský - Sabo, Peter Majerník, Peter Ďuriš (57. J. Petráš), Sládek - Šebek, Kosík (69. Dian)

Zlaté Moravce: M. Kuciak - Pavlenda, Pavlovič, Pavol Majerník, Chren - Žilák, L. Kováč (46. Bernáth), Obročník, Orávik (64. Candrák) - Hodek, Bolinha (85.

Povedali po zápase

Ladislav Hudec (tréner Myjavy): "Od úvodu sme mali tlak, gól hostí bol zbytočný. V druhom polčase sa vyskytli zranenia, konkrétne u Černáčka a Kosíka. Zápas sme mohli vyhrať, ale hrá sa na góly."

Juraj Jarábek (tréner Zlatých Moraviec): "V Myjave je radosť chodiť na futbal, domáci vstúpili do zápasu aktívnejšie a rýchlo sme prehrávali. Potom sme dali kontaktný gól a preskupili sme rady. Myslím si, že remíza je nakoniec spravodlivá."

1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

Snehové záveje a jazyky sa môžu vyskytnúť aj v našom regióne

Výstraha platí pre okres Banská Bystrica, Brezno, Žiar nad Hronom, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Spišská Nová Ves a pre celý Prešovský a Košický kraj do nedele do 14.00 hodiny.

ilustračná foto

Vaše FOTO: Zimná rozprávka konečne prišla

Celý týždeň ste nám posielali svoje fotografie, ako si vychutnávate pravú zimu. Ponúkame vám galériu, ktorú ste zaplnili vy. Ak máte ďalšie zasnežené zábery, neváhajte a podeľte sa s nami.

Nadácia REDOX vyzýva na zodpovedné nakladanie s odpadom, v kontexte šírenia vírusu COVID-19

Manipulácia s bežným komunálnym odpadom v čase pandémie môže predstavovať riziko prenosu nákazy.