Výstavy a akcie
Trenčín
Verejná knižnica M. Rešetku
14. – 19. 5. Prvé lásky v príbehoch pre dievčatá - Výstavky kníh pre deti
15. 5. 17.30 Vandrovky Borisa Filana
17. 5. 16.00 Viete sa chrániť pred depresiou? Ako možno utvárať svoj život, aby sme znížili riziko depresie?
Galéria M. A. Bazovského
do 20. 5. Indefinite Scenery - výstava predstaví najnovšiu tvorbu šiestich mladých slovenských maliarov Dávida Baffiho, Michala Czinegeho, Eriky Miklóšovej, Moniky Mikyškovej, Kristíny Šimekovej a Lucie Tallovej
do 20. 5. Oleg Denysenko: Antiquitas Nova – výstava
do 20.5. Neprestane – výstava Lucie Tallovej a Slavomíry Ondrušovej
Dom armády
do 30. 5. Autorská výstava fotografií Štefana Majtana
14. 5. 16.00 Prehľad a aplikácia najvýznamnejších metód rezu – prednáška
17. 5. 16.00 Aký bol starý Trenčín - prednáška
17. 5. 15.00 Majáles - spoločenské stretnutie seniorov
Katov dom
do 3. 6. Most svetla - Izabela Bulková, Ľubica Weisová - výstava členiek združenia výtvarníkov pri TNOS
Klub Lúč
18.5. 22:00 BREAKING SOUNDZ 50: FACE2BASS B-DAY CARNIVAL
20.5. 19:00 MARTIN VALIHORA TRIO featuring VARDAN OVSEPIAN & DANIELE CAMARDA /ARM/USA/ITA/SK/
Piano Club
18. 5 20.00 Buty - koncert
Art Centrum synagóga
do 3. 6. XVI. AMFO Trenčianskeho kraja - súťažná výstava amatérskej fotografie
Nové Mesto n/V
Blue Note
16.5. 20:00 Buty (CZ)
18.5. 20:00 Windy (CZ)
19.5. 20:00 Erika Kertesz & Avenue (HU)
Stará Turá
Dom kultúry Javorina
15.5. 18.00 Na koho to slovo padne - bláznivá komédia v podaní mladých hercov Róberta Jakaba, Juraja Kemku, Vladimíra Kobielskeho, Mariána Miezgu a Lukáša Latináka pobaví publikum každého veku
Myjava
Kultúrny dom Samka Dudíka
do 23. 5. Myjavskí kamasi - výstava troch myjavských výtvarníkov - Vladimíra Pagáčika, Jaroslava Hargaša a Viktora Vdoviaka
Kiná
Trenčín, ArtKino Metro
16.-17.5. 19:00 Happy Happy
18.5. 15:30 Ozveny festivalu študentských filmov VIII.
18.-20.5. 19:00 Božská Júlia
20.5. 16:00 Arthur a Maltazardova pomstva
Trenčín, Kino CineMAX
od 14.5. Avengers: Pomstitelia 3D
od 14.5. Bojová loď
od 14.5. Piráti! 3D
od 14.5. Prci, prci, prcičky: Stretávka
od 14.5. Projekt X
od 14.5. Slečna Nebezpečná
od 14.5. Šťastlivec
od 14.5. StreetDance 2 3D
od 14.5. Temné tiene
Myjava, Kino Primáš
15.5. 18.00 Rodina je základ štátu
20.5. 17.00 Alvin a Chipmunkovia 3
Nové Mesto n/V, Kino Považan
16.5. 19.00 Perfect Sense FILM EUROPE
19. - 20.5. 19.00 Lurdy FILM EUROPE
Stará Turá, Dom kultúry Javorina
16.5. 19.00 LÓVE