Ivanovce prekvapujúco vyhrali v Mníchovej Lehote

Futbalisti Ivanoviec sa stávajú postrachom vedúcich tímov. Po minulotýždňovom víťazstve nad Drietomou vyhrali aj v Mníchovej Lehote.

SEVER

Kľúčové – Beckov 3:0 (1:0)

Domáci mali územnú prevahu počas celého zápasu a vďaka trom presným zásahom zaslúžene vyhrali. Góly: Gajdošík 2, Patka, diváci: 80, rozhodoval: Baláž. PATRIK KIAČIK

Mn. Lehota – Ivanovce 1:3 (1:2)

Hral sa svižný futbal, hostia boli futbalovejší, čo im nakoniec prinieslo víťazstvo.

Góly: Dušák B. – Hodulík 2, Ondreička, hralo sa bez kariet, diváci:120, rozhodoval: Bušo. JÁN LACO

Drietoma – Neporadza 3:2 (1:1)

V peknom počasí sa hral zaujímavý zápas, v ktorom napokon zvíťazila Drietoma.

Góly: Motyka, Lacko M., Sulo – Dlábik 2, ŽK: 1:2, diváci: 150, rozhodoval: Zemko. ANDREJ GABRHEL

Svinná – Skalka 2:2 (1:1)

Domáci sa ujali vedenia gólom v 9. min a zápas vyzeral nádejne rozbehnutý. Hostia vyrovnali pred koncom prvého polčasu a zo zápasu sa stala opäť dráma. Po zmene strán sa Svinná opäť ujala vedenia krásnym gólom Andreja Košík v 60. min. Skalka opäť zapla, a výsledkom zlepšenia hostí bol vyrovnávajúci gól desať minút pred koncom zápasu. Deľba bodov je zaslúžená. Góly: Svorada, Košík – Dužek T., Guga M., ŽK: 1:1, diváci:150, rozhodoval: Klimčík. IVAN KRCHNÍK

Záblatie – Dolná Súča 1:2 (0:1)

Hostia boli technickejší, domáci sa im snažili vyrovnať bojovnosťou. Väčšie šanci boli na strane hostí, domáci hrozili väčšinou zo štandardných situácií. Výsledok zodpovedá priebehu zápasu. Góly: Zverbík (11m) – Pleva R. (11m) Pleva A., ŽK: 1:2, diváci: 150, rozhodoval: Liška. JÁN ŠŤASTNÝ

Melčice-Lieskové – Dolná Poruba 3:1 (1:0)

Domáci futbalisti konečne ukázali že majú naviac a po výbornom výkone zaslúžene zvíťazili dvoma krásnymi gólmi Petra Žižku ku ktorým pridal ešte jeden Vendžúr.

Góly: Žižka 2, Vendžúr - Uhlárik, ŽK: 1:1, diváci: 80 , rozhodoval: Sloboda . MARIÁN ŠPAČEK

Opatová – Nová Ves „B“ 2:2 (1:0)

V 36. min sa po rohu domáci ujali vedenia gólom Paulínyho. V druhom polčase po nešťastnom vybehnutí domáceho brankára v 64. min Jurík vyrovnal na 1:1. V 66. min z nepriameho kopu v šestnástke Vráblic strelil gól na 1:2. Domáci zvýšili úsilie a v 86. min si dal hosťujúci brankár Kolník vlastný gól. Slušný zápas ktorého výsledok odpovedá priebehu.

Góly: Paulíny, Kolník (vl.) – Jurík, Vráblic, hralo sa bez kariet, diváci: 80, rozhodoval Cintula. JOZEF NOVOTNÝ

11. Skalka 17 5 2 10 24:37 17 (-7)

12. Nová Ves jun. 17 5 1 11 30:46 16 (-8)

13. Mel.-Lieskové 17 4 2 11 20:48 14 (-13)

14. Beckov 17 3 2 12 28:51 11 (-13)

JUH

Horná Streda – Očkov 0:1 (0:0)

Diváci videli veľmi kvalitný zápas, v ktorom si nakoniec zaslúžene odniesli tri body hráči Očkova. Absolutórium si zaslúži všetkých 22 účastníkov ktorí podali vinikajúci výkon pred početnou návštevou z oboch obcí.

Gól: Neuschl, ŽK: 1:1, diváci: 400, rozhodoval: Šugra. DANIEL DOMIN

Turá Lúka – Bzince 3:1 (3:1)

Domáci hrali toľko koľko potrebovali, ale kontrolovali priebeh stretnutia.

Góly: Poláček M., Buček T., Vyselka M. - Stacho, hralo sa bez kariet, diváci: 200, rozhodoval: Ševčík Ján. ZDENO ŠIMO

Brezová „B“ – Trenč. Bohuslavice 1:0 (1:0)

V prvom polčase mali domáci územnú prevahu čo sa prejavilo aj streleným gólom v 44. min z hranice šestnástky. V druhom polčase sa domáci stiahli v snahe udržať priaznivý výsledok, čo nahralo hosťujúcim hráčom. Aj napriek tlaku sa domácemu tímu podarilo udržať jednogólový náskok. Góly: Škrabák J., ŽK: bez, diváci: 80, rozhodoval: Otiepka. ŠTEFAN HAZUCHA

Kostolné – Mor. Lieskové 3:3 (2:1)

Stretnutie medzi mužstvami z dolnej časti tabuľky začalo v svižnom tempe obojstranne útočne už v piatej minúte nebezpečne vystrelil Otrubný. Šancu hostí v 10. min zneškodnil hrajúci tréner domácich Baranovič Milan. Hneď z protiútoku po sóle Otrubného a peknej kombinácii celého útoku vsietil prvý gól domácich Masaryk. Gólovú hlavičku Kolárika brankár hostí bravúrne vyrazil na rohový kop. Následne po ňom a vyhratom hlavičkovom súboji sa lopta dostal k Zeleňákovi ktorý tvrdo po zemi spoza šestnástky pridal druhý góĺ. Znovu prišla už tradične hrubá chyba domáceho hráča po ktorej šiel Muráň sám na brankára s prehľadom znížil na 2:1. Hneď začiatkom druhého polčasu domáci po krásnej hlavičke Masaryka nastrelili brvno. Z rýchleho protiútoku hostia vyrovnali strelou Ivana Vlnu. Hostia boli pri chuti a otočili na 2:3 po strele vyrazenej brankárom a dorážkou Mareka Gazdáka do prázdnej brány. V 68. min domáci po rohovom kope nastrelili pravú tyč a po faule v šestnástke kopali penaltu a P . Zeleňák s prehľadom premenil a vyrovnal na 3:3. Rohové kopy domácich ku koncu zápasu pribúdali a boli stálym nebezpečím pre hosti ale šťastie sa ku nim nepriklonilo. Rozhodca ešte v závere posúdil ruku hostí v šestnástke ako neúmyselnú. Divákom sa zápas musel páčiť hralo sa obojstranne útočne a bol svojim vývojom napínavý.

Góly: Masaryk, Zeleňák, Zeleňák P. (11m) – Muráň, Vlna I., Gazdák, ŽK: 1:3, diváci: 50, rozhodoval: Podmajerský RUDOLF GAJDOŠ

Brestovec – Vrbovce 1:1 (1:1)

Vo vyrovnanom zápase bol najslabším článkom rozhodca.

Góly: Húšťava F. - Sládek, diváci: 200, rozhodoval Jurčík. JÁN MAJTÁN

Lúka – Myjava „B“ 2:2 (2:0)

Po výbornom začiatku, avšak po zbabranom druhom polčase domáci prišli o dva body.

Góly:Krajčík M, Poláček M. - Augustín, Šimonyi, hralo sa bez kariet, diváci: 90, rozhodoval: Stračiak. MAREK KRAJČÍK

Hrašné – Hrádok 4:3 (3:1)

Vo vyrovnanom zápase mali mierne na vrch domáci čo sa odrazilo aj na polčasovom stave. V druhom polčase hostia zvýšili aktivitu, na vyrovnanie však nemali už dosť času.

Góly hostí : Koritina P. Korytina M. Pánik A., ŽK: 0:1 , diváci:100, rozhodoval: Vachula. VLASTIMIL OTRUBNÝ

1. Turá Lúka 17 16 1 0 59:12 49 (+22)

2. Očkov 17 13 2 2 49:13 41 (+17)

3. Brestovec 17 10 3 4 34:25 33 (+6)

4. Horná Streda 17 10 2 5 43:27 32 (+5)

5. Myjava B 17 9 3 5 35:20 30 (+6)

6. Hrádok 17 8 2 7 44:30 26 (+2)

7. Hrašné 17 8 0 9 25:42 24 (-3)

8. Vrbovce 17 6 3 8 40:34 21 (-3)