Sobota, 6. marec, 2021 | Meniny má Radoslav, RadoslavaKrížovkyKrížovky

Myjava si robí zo súperov trhací kalendár

Myjavčania opäť excelovali. Futbaliti Nového Mesta a Nemšovej mali voľno. Ich zápasy boli kvôli povinnostiam futbalistov na kalifikácii majstrovstiev Európy amatérov odložené.

Jaslovské Bohunice – Myjava 1:6 (1:2)

Domáci sa ujali vedenia po góle Pavlíka zo šestnástej minúty. Líder odpovedal dvomi rýchlymi akciami, po ktorých strhol vedenia na svoju stranu. Za zmienku v prvom polčase stojí ešte sporná situácia z dvadsiatej minúty, kedy bol v hosťujúcej šestnástke stiahnutý Chalányi, ale rozhodca mlčal. V druhom polčase prevzali absolútnu taktovku hostia a navršovali skóre. Ich gólostroj sa zastavil až na čísle šesť. Vzhľadom na prvý polčas a sympatický bojovný výkon domácich, je pre nich konečné skóre kruté.

Góly: 16. Pavlík – 58., 73. Kosík, 38., 90. Ulrich, 23. Sládek, 65. Dian. R. Páchnik. ŽK.:75. Pavlík. 350 divákov.

J. BOHUNICE: Horný – Troják, Boháčik, Kirinovič, Heteš (82. Grígel), Pilíšek (62. Šimo), Pavlík, Maška, , Kolarovič, Chalányi, Machovič. Tréner J. Brezovský.

SPARTAK: Solnička – Dirnbach (82. Klasica), Zverec, Kosík, Dian, Černáček, Ulrich, Kyta, Jančovič (77. Kročian), Sládek (73. Oríšek), Bruško STANISLAV CIBULKA

Rača - Nové Zámky 1:1 (0:0) góly: 85. T. Tóth - 55. S. Humaj, Vrbové – Bernolákovo 2:0 (2:0) góly: 5. T. Gažík, 25. Herceg, R. Čmilko, PŠC Pezinok - FC Spartak Trnava B 1:1 (0:1) góly: 86. Buchel - 20. Zvolenský, FC ŠTK 1914 Šamorín - FC Nitra juniori 3:0 (1:0) góly: 35. Ďurech, 73. Hulínek, 90.+ Mezovský, Spartak Vráble - OTJ Moravany n/V. 3:0 (2:0) góly: 25. Charizopulos, 39. Ivan, 53. Garaj, stretnutie N. Mesto – Topoľčany hrajú 11. 5. a Slovan jun. – Nemšová hrajú 18. 5.Dohrávka 18. kola: Trnava B - Slovan jun. 1:2 (0:1), 88. Richňák - 41. Baláži, 77. Vajdík.

1. Myjava 21 15 6 0 46:6 51 (+18)

2. Nemšová 20 12 4 4 36:15 40 (+10)

3. Vráble 21 12 2 7 22:20 38 (+5)

4. Nitra jun. 21 11 2 8 35:29 35 (+5)

5. N. Mesto 20 10 3 7 32:21 33 (+6)

6. Topoľčany 20 9 6 5 29:20 33 (+3)

7. Vrbové 21 9 3 9 26:28 30 (-3)

8. Trnava B 21 7 5 9 26:30 26 (-4)