Dolná Súča rozstrieľala Melčice-Lieskové, Turá Lúka stratila prvé body

V II. triede sever sa Dolná Súča pohrala s Melčicami-Lieskovým ako mačka s myšou. V šlágri kola II. triedy juh sa v kvalitnom zápase rozišli celky Hornej Stredy a Turej Lúky zmierlivo po výsledku 1:1.

II. trieda sever

Beckov – Nová Ves jun 3:1 (1:0)

V okresnom derby zápase sa predstavili mužstva zo spodnej časti tabuľky. Domáci už osem zápasov nevyhrali a preto chceli pretrhnúť nepriaznivú sériu práve v derby zápase, v ktorom nebýva nikto favoritom. V prvom polčase sa domáci ujali vedenia v 20. min Trebatickým po priamom kope. V druhom polčase domáci zvýšili v 65. min Jozefom Kuníkom na 2:0, na 3:0 upravil prospech domácich Bošanský a hostia upravili výsledok na konečných 3:1. Domáci boli v tomto zápase efektívnejší a zaslúžene zvíťazili a trojbodový pôst zastavili na čísle deväť, čomu treba poďakovať legendám beckovského futbalu vrátane brankára Kačereka.

Góly: Trebatický, Jozef Kuník, Bošanský - Ondreička, rozhodoval: Ďurech, 80 divákov. VLADIMÍR ŠKOLÁR

Dolná Poruba – Opatová 1:0 (0:0)

Po nemastnom-neslanom začiatku, to boli v 21. min hostia, ktorí nastrelili konštrukciu domácej brány. V druhom polčase bol vývin rovnaký, niekoľkokrát pohrozili hostia dobrými akciami. Až v závere si Dolná Poruba vynútila tlak a po ruke hosťujúceho hráča v pokutovom území Suchý vsietil z penalty jediný gól zápasu.

Gól: Suchý P. (11m), hralo sa bez kariet, diváci:100, rozhodoval: Horňák MILAN SUCHÝ

Dolná Súča – Melčice–Lieskové 7:0 (4:0)

Domáci sa revanšovali dnešným zápasom za výkon v Opatovej. Potvrdili domácu suverenitu a hostí pustili pred svoju bránu len sporadicky.

Góly: Hlávek R. 2, Valaštín 2, Pleva Anton 2, Šedivý, ŽK: 2:2, diváci:150, rozhodoval: Baška, MARTIN STRAKA

Skalka – Záblatie 2:1 (2:0)

Domáci začali hrať s plným nasadením, a už v 8. min kopali priamy kop a Mário Guga strelil prvý gól. V 30. min po prihrávke Podkopčana opäť skóroval Mário Guga a napokon v 72. minúte hostia znížili na konečných 2:1

Góly: Guga 2 - Kopúň, ŽK: 0:1, diváci: 100, rozhodoval: Šulek, GUGOVÁ ANNA

Neporadza – Svinná 4:3 (2:1)

V susedskom derby sa domáci od začiatku zápasu zahryzli do súpera a za 15 minút viedli 2:0. Hosťujúcemu mužstvu sa do prestávky podarilo znížiť, no po zmene strán domáci opäť pridali na dôraze a viedli už 4:1. V druhom polčase Svinná ešte dvoma šťastnými gólmi skorigovala na konečných 4:3. Víťazstvo domácich bolo zaslúžené.

Góly: Rychtárech M., Rychtárech J., Marko P., Dlábik, - Svorada, Dorička, Palák hralo sa bez kariet, diváci: 120, rozhodoval: Galko, J. DLÁBIK

Ivanovce – Drietoma 2:1 (0:0)

Vo veternom počasí sa darilo lepšie domácim, v druhom polčase dokázali dvakrát skórovať, na čo hostia dokázali odpovedať len skorigovaním na konečných 2:1.

Góly: Minárech, Ondrejička P. – Filo P., ŽK: 1:2, diváci: 150, rozhodoval: Murín, JAROSLAV KUCHTA

Kľúčové – Mníchova Lehota 1:0 (0:0)

Domáci sa v prvom polčase trápili s veterným počasím. V druhom polčase však ukázali bojovnosť a zaslúžene zvíťazili 1:0.

10. Skalka 16 5 1 10 22:35 16 (-8)

11. Nová Ves jun. 16 5 0 11 28:44 15 (-9)

12. Ivanovce 16 4 3 9 23:40 15 (-9)

13. Beckov 16 3 2 11 28:48 11 (-13)

14. Mel.-Lieskové 16 3 2 11 17:47 11 (-13)

II. trieda juh

Očkov – Hrádok 3:2 (1:1)

Hostia nastúpili do zápasu aktívnejšie, čo skúsení domáci vedeli ukočírovať. Po dvoch nevyužitých šanciach domácich sa presadil po priamočiarej akcii Neuschl. Po rohovom kope sa v skrumáži najlepšie zorientoval hosťujúci Zmeko a vyrovnal na 1:1. Druhý polčas už bol len v réžii domácich, avšak rozhodca odpískal pokutový kop pre hostí, ktorý premenil Korytina. Avšak morálno-vôľové schopnosti domácich hráčov za podpory domácich fanúšikov, dokázali výsledok otočiť vo svoj prospech po peknom góle Reháka a neuveriteľnom priamom kope Gažu. Remíza by vyhovovala viac hráčom Hrádku, ktorých vedie Vladimír Korytina.

Góly: Neuschl, Rehák J., Gažo B. – Zmeko, Korytina, ŽK: hralo sa bez kariet, diváci: 90, rozhodoval: Bulko, PATRIK VALO

Myjava „B“ – Hrašné 2:1 (1:1)

Aj napriek zlému počasiu obaja aktéri predviedli veľmi dobrý a aj oku lahodiaci futbal.

Góly: Oríšek, Majdlen - Horňák, hralo sa bez kariet, diváci: 100, rozhodoval: Dendis, ĽUBOMÍR CALTÍK

Vrbovce – Lúka 7:1 (3:1)

Domáci mali na ihrisku jednoznačnú prevahu a rozdrvili hostí 7:1.

Góly: Hyža V. 2, Sládek, Petrák, Patinka, Šupka (vl), Hanzlíček - Krajčír ŽK: 1:1, diváci: 100, rozhodoval: Truhlík, PAVOL SUKUPČÁK

Mor. Lieskové – Brestovec 1:3 (0:2)

Za silného vetra zvíťazili technickejší hráči z Brestovca v zápase, ktorý sa väčšinu času hral na jednu bránku.

Góly: Gazdák M. – Mozoláň 2, Valent, ŽK: bez kariet, diváci:80, rozhodoval: Ježík, JÁN MAJTÁN

Trenč. Bohuslavice – Kostolné 4:0 (2:0)

Zápas sa začal v svižnom tempe za krásneho, ale veterného počasia. Domáci sa ujali vedenia v 21. min gólom Kozáčka. Aktivitu potom zúročil aj Unčík v 35. min. V druhom polčase sa opakoval scenár z prvého polčasu a domáci potvrdili prevahu v 55. min, keď skóroval Mitánek. Napokon v 70. min ešte Vavro upravil na konečných 4:0. Nakoniec nesmieme opomenúť aj výkon rozhodcu Stacha, ktorý mal zápas pevne rukách.

Góly: Kozáček, Unčík, Mitánek, Vavro, hralo sa bez kariet, diváci: 160, rozhodoval: Stacho, MILOŠ DEDÍK

Bzince – Brezová „B“ 6:0 (4:0)

Jednoznačný zápas pre domácich.

Góly: Tóth 4,Augustín M., Dunajčík, hralo sa bez kariet, diváci: 100, rozhodoval: Čič, IVAN KUHAJDA

1. Turá Lúka 16 15 1 0 56:11 46 (+22)

2. Očkov 16 12 2 2 48:13 38 (+14)

3. Horná Streda 16 10 2 4 43:26 32 (+8)

4. Brestovec 16 10 2 4 33:24 32 (+8)

5. Myjava B 16 9 2 5 33:18 29 (+5)

6. Hrádok 16 8 2 6 41:26 26 (+2)

7. Hrašné 16 7 0 9 21:39 21 (-3)

8. Vrbovce 16 6 2 8 39:33 20 (-4)