Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

V šlágri kola víťazstvo Turej Lúky

Turá Lúka má na čele po víťazstve nad Očkovom už desaťbodový náskok. Hrádok doma podľahol rezerve Myjavy.

Turá Lúka – Očkov 1:0 (0:0)

Prvý polčas bol vyrovnaný s miernou prevahou hostí, no v druhom polčase už boli lepší domáci.

Gól: Štermenský, ŽK 2:0, diváci: 300, rozhodoval: Oppenberger, ZDENO ŠIMO

Brezová „B“ – Horná Streda 1:3 (0:1)

Domáci si v 5. minúte dali nešťastne vlastný gól, no do polčasu sa hralo obojstranne vyrovnané stretnutie. Na začiatku druhého polčasu domáci vyrovnali na 1:1 gólom Škrabáka. Potom po chybe domácej obrany hostia zvýšili na 1:2. Brezovania nezložili zbrane a sa stále snažili o vyrovnanie, ale po zlom výkope brankára hostia upravili na konečných 1:3.

Góly: Škrabák, - Slezák (vl), Havrlent, Šupka A. hralo sa bez kariet, diváci: 80, ŠTEFAN HAZUCHA

Kostolné – Bzince 1:1 (1:1)

Po vzájomnom opatrnom začiatku vyslali prvú strelu v desiatej minúte hostia. V 20. minúte pri prvom rohovom kope domácich otvoril skóre zápasu Peter Zelenák. O chvíľu mali hostia po rýchlom protiútoku dobrú šancu, ale prehodili brankára Ježka aj bránu. Po hrubej chybe domácej obrany v 33. minúte hostia vyrovnali tvrdou krížnou strelou Andreja Augustína . Druhý polčas začali domáci náporom, ale veľkú šancu Mikušík nepremenil. Výbornú strelu Jaroša brankár hostí zlikvidoval. Mohlo platiť nedáš dostaneš, v dobrej šanci však hostia netrafili odkrytú bránku. Potom sa hra prelínala z jednej strany na druhú so šancami na oboch stranách, ale obaja brankári boli oporami svojich mužstiev. Stretnutie sa napokon skončilo spravodlivou remízou.

Góly: Zelenák – Augustín Andrej ŽK: 1:1, diváci:120, rozhodoval: Tarabus, RUDOLF GAJDOŠ

Brestovec – Trenč. Bohuslavice 2:1 (2:0)

Zápas sa rozhodol sa v prvom polčase. V druhej polovici však hostia zlepšili hru a domáci sa museli strachovať o výsledok.

Góly: Bakoš J., Mozolák - Sevald ŽK:, diváci:150, rozhodoval: Obeda, JÁN MAJTÁN

Lúka – Mor. Lieskové 1:0 (0:0)

Obidve mužstvá vedomé si dôležitosti zápasu začali opatrne. Nervozita na kopačkách nevydržala do konca zápasu a tak veľa dobrého futbalu nevideli. Hostia veľa šancí nemali a domáci čo mali väčšinu trestuhodne zahodili. Keď už sa zdalo, že zápas sa skončí bezgólovou remízou v 88. minúte ušiel z pravej strany Fekete a svoje sólo premenil na víťazný gól.

Gól: Fekete ŽK: 1:2, diváci: 100, rozhodoval: Sloboda, MAREK KRAJČÍK

Hrašné – Vrbovce 3:0 (3:0)

ŽK: 1:1, diváci:120, rozhodoval: Stacho, PAVOL SUKUPČÁK

Hrádok – Myjava „B“ 2:3 (1:1)

V 8. minúte založili domáci peknú akciu, strelu útočníka ešte brankár vyrazil, vzápätí však výborne zabojoval Nemethy, prehodil loptu pred prázdnu bránu a Pavlovič otvoril skóre zápasu. V ďalšom priebehu mali viac z hry domáci, gólovú šancu si však ani jedno mužstvo nevypracovalo. V 45. minúte dostali domáci gól do šatne, keď chybu obrany využil Augustín a vyrovnal na 1:1. v 56. minúte Ondris poslal loptu pred bránu hostí a obranca si šmýkačkou zrazil loptu do vlastnej brány . V 68. minúte bolo opäť vyrovnané keď Augustín hlavičkou svojim druhým gólom v zápase vyrovnal na 2:2. v 71. minúte mohli ísť domáci do vedenia ale Ondrisova strela skončila pri ľavej žrdi, v 74. minúte zaistil hosťom víťazstvo Sládeček keď z priameho kopu uzavrel skóre zápasu na konečných 2:3.

Góly: Pavlovič, vlastný - Augustín 2, Sládeček hralo sa bez kariet, diváci: 121, rozhodoval:Šugra, VLASTIMIL OTRUBNÝ

1. Turá Lúka 15 15 0 0 55:10 45 (+21)

2. Očkov 15 11 2 2 45:11 35 (+14)

3. Horná Streda 15 10 1 4 42:25 31 (+10)

4. Brestovec 15 9 2 4 30:23 29 (+5)

5. Hrádok 15 8 2 5 39:23 26 (+2)

6. Myjava B 15 8 2 5 31:17 26 (+5)

7. Hrašné 15 7 0 8 20:37 21 (-3)

8. Vrbovce 15 5 2 8 32:32 17 (-4)