FUTBAL / V. LIGA - SEVER

Prekvapivá domáca prehra Podolia

NOVÁ DUBNICA - ORLOVÉ

0:4 (0:1)

V prvom polčase to nevyzeralo na jasné víťazstvo hostí, prišiel však prvý gól a vylúčenie Koťana a hra Novej Dubnice sa rosypala. Navyše druhý gól si dali Dubničania vlastný.

Góly: Gáborík, Sárinec, Štefánik, vlastný

ČK: Koťan po druhej žltej. Rozhodoval Vikor, 100 divákov.

N. DUBNICA: Ďuriš - Berčík, Lacko, Orosz, Michálik, Koťan, Kasala, Klobušický, Ruman, Šukala, Kosáč, striedali Bakai, Kiška. ORLOVÉ: Pružinský - Gáborík, Šimík, Pavlík, Kostelanský, Sedliak, Šebík, Štefánik, Holúbek, Sárinec, Slovák, striedal Topor.

ŽIACI: Nová Dubnica - Nemšová 2:0 (1:0). Góly: Piža, Böhm.

(taj)

PODOLIE - KOŠECA 0:1

Gól: Janíček

VEĽKÉ UHERCE - ČEREŇANY

6:2 (3:1)

Góly: R. Kováč 2, E. Štálnik, Vlčko, Urík, vlastný - Mojžiš, Briadka. ŽK: J. Gogora (Čereňany). Rozhodoval Dzuro, 200 divákov.

V. UHERCE: Beňuška - Ivanka, Gubka, M. Kováč, M. Štálnik, E. Štálnik, Mojto (Beliansky), Vlčko, Urík (Mešina), R. Kováč, Foltán (Kopál). ČEREŇANY: Šrámek - Nechala, J. Gogora, Žiak, Kytka, Slezák (P. Cifrík), Mojžiš, Briadka, M. Gogora, R. Cifrík, Vrtieľ.

(bedo)

DIV. NOVÁ VES -

TRENČ. JASTRABIE 1:1 (1:0)

Zápas bol vyrovnaný, v druhom polčase si hostia vypracovali viac šancí, domáci brankár mal však svoj deň a vychytal s výnimkou pok. kopu všetko.

Góly: Siekel - Bročko (11 m). ŽK: P. Tkáč, Kleman, Beseda. Rozhodoval Szmuda, 150 divákov.

D. N. VES: Iljáš - Znamenák, P. Tkáč, Uhlár, F. Tkáč, Siekel, Žember, Kleman, Masaryk, Štrbák, Hagara, striedali Ľahký, Šikula, Beseda. TRENČ. JASTRABIE: Tretinár - Rad. Glasa, M. Glasa, Tomáš, Bročko, Bulejko, Panák, Mliečko, Šebáň, Koreň, Pavlo, striedal Fodrek.

Ján Bielik

KRÁSNO - DOLNÁ PORUBA

5:1 (2:1)

Domáci prespali začiatok zápasu, už v 8. minúte inkasovali gól. Neskôr sa hra vyrovnala, domáci si vytvorili tlak. V 25. minúte bol vylúčení hosťujúci hráč, v 55. minúte bol vylúčený zase domáci hráč a sily na ihrisku sa vyrovnali. Gólový účet uzavrel v 75. minúte z priameho kopu Blaho.

Góly: Gašparík, R. Žiak, J. Žiak, Hyrošš (11 m), Blaho - Roman Suchý.

ŽK: Magdolen, Blaho, Šmitala. ČK: Gašparík (Krásno). Rozhodoval Formel, 200 divákov.

KRÁSNO: Jakubík - Adamus, R. Žiak, Magdolen, Hyrošš, Gašparík, Ondrejkovič, Šesták, L. Domček, J. Žiak, Kopčo, striedali Blaho, Šmitala, Dragula. DOL. PORUBA: M. Bielik - P. Suchý, Uhlárik, Galko, Kapko, Beňo, J. Suchý, Roman Suchý, Rast. Suchý, P. Koteš, Kaukal, striedali B. Bielik, I. Suchý, M. Koteš.

Juraj Gašparík

HANDLOVÁ - PREČÍN 2:1 (1:0)

Góly: Bilčík, Juríček - Faciník. ŽK: Andrejčák, Kováčik, Ondrejka - Zúbek, Pavlík, Micheľ, Šarlay. Rozhodoval Poništ, 60 divákov.

HANDLOVÁ: Konopásek - Hudec, Ondrejka, Tran, Gál, Pavlík, Chudý, Juríček, Andrejčák (Jonas), Kováčik, Bilčík (Srnka). PREČÍN: Gamboš - Zúbek, Pavlík (Ragala), Faciník, Segan, Birošík, Mojžišík, Micheľ, P. Blaško, Kollár (M. Blaško), Šarlay.

Imrich Frívaldský

MALÉ LEDNICE - VEĽKÉ BIELICE 1:0 (1:0)

Domáci začali náporom a v 13. minúte po samostatnom úniku strelil T. Čelko vedľa. V 25. minúte podržal hostí brankár Radosa, ktorý zneškodnil obrovskú šancu domácich. V 29. minúte kopali domáci pokutový kop, ktorý Pavol Lednický bezpečne premenil. V druhom polčase sa hostia zlepšili, domáci však víťazstvo udržali.

ŽK: J. Vančo - Bielik, Miťko, Klanica. Rozhodoval Šimon, 80 divákov.

M. LEDNICE: Jasenovský - Pavol Lednický, Ľ. Vančo, J. Vančo, M. Vančo (Dudák), M. Čelko (Morávik), Róbert Lednický, J. Čelko, Miloš Lednický, T. Čelko, Ján Lednický. V. BIELICE: Radosa - Bielik, Kundala, Miťko (I. Dragula), Ján Mlatec, M. Dragula, Klanica, Struhár (R. Žiak), Minárik, St. Mlatec, Zima.

Tibor Lednický

TTS TRENČÍN - BOJNICE 6:1 (2:1)

Súper strelil rýchly gól už v druhej minúty, ale domáci ešte do polčasu vyrovnali a zvýšili na 2:1. V druhom polčase svoju prevahu potvrduili ďalšími štyrmi gólmi a zaslúžene vyhrali. Najlepšími hráčmi domácich boli Šlesárik, Albrecht a Sivák.

Góly: Albrecht 2, Lacko, Sivák, Kalaba, Keňo -

ŽK: Horák. Rozhodoval Balogh, 150 divákov.

TTS: Mičúch - Kalaba, Ľ. Fischer, Batelka, Markovský, Lacko (Keňo), Albrecht (Šlesár), Tomík, Sivák, Talian, Šlesárik. BOJNICE: Gendiar - Horák, Kriko, Floriš, Fokár, Vaško (Blaho), Zemanovič (Floriš), Rybár, Oršula, Pipíška, Šaray.