Utorok, 25. február, 2020 | Meniny má Frederik(a)

FUTBAL/II. tr. juh

STARÁ TURÁ - POVAŽANY 0:0

MORAVSKÉ LIESKOVÉ - HRAŠNÉ 1:0 (0:0)

V prvom polčase nepremenili domáci jedenástku, výborne hosťom zachytal brankár Poláček. O výsledku sa rozhodlo v druhom polčase, kedy gól vsietil nestarnúci Figura hlavou v 60. minúte.

Gól: Figura. Pred 130 divákmi rozhodoval Halász

Mor. Lieskové dorast - Hrašné 0:0. Mor. Lieskové žiaci - Kálnica 0:2 (0:1).

MOR. LIESKOVÉ: Poláček - Klúčar, Drobný (Švikruha), Kukuča, Radoš, Lahvička (Žákovic), Vlado Kušnierik, Praslička (Štefko), Šimovec, Figura, Hejbal.

HRAŠNÉ: Pribiš - Kurucz, Škodáček, Peter Hučko, Marônek, Slovák, Svoboda, Peter Hučko, Duga, Svinkásek, Klement.

JAROSLAV HERÍNEK

ČACHTICE - STARÁ LEHOTA

2:1 (1:0)

Domáci mali po celý zápas miernu prevahu,z viacerých šancí využili dve. Hostia znížili pred koncom zápasu na 1:2.

Góly: Miroslav Novotný, Roman Opatovský - Drabant. Pred 100 divákmi rozhodoval Solovič

ČACHTICE: Zemka - Bumbálm Mário Belák, Mário Novotný, Peter čavojský, Rastislav Čavojský, Jozef Imriška, Andrej Markech, Miroslav Novotný, Peter Hadbábny, Roman Opatovský (Ľuboš Čavojský).

STARÁ LEHOTA: Budka - Peter Kobelár, Petruš, Martin Briška, Michalka, Krajčovič, Miloš Janžo, Drabant, Peter Briška, Ondreička, Martin Janžo.

Čachtice dorast - Myjava/Turá Lúka B 2:2. Brunovce st. žiaci - Čachtice 1:6.

MARIÁN GREGOROVIČ

KÁLNICA - OČKOV 3:1 (1:1)

Prioti favorizujúcim hosťom domáci začali bez rešpektu. Po dobrej hre a miernej prevahe v 24. minúte sa ujali vedenia gólom Krchnavého. Očkovania po chybe domácej obrany onedlho vyrovnali z kopačky Štepku. Kálničania v druhom polčase po góle Lajzu v 67. minúte a Šlosára v 80. minúte rozhodli o svojom víťazstve, ktoré bolo zaslúžené.

Góly: Krchnavý, Lajzo, Šlosár - Štepko. ČK: Lukáš Štepko (Očkov). Pred 70 divákmi rozhodoval Horňák

KÁLNICA: Dovina - Guláš, Koreň (Lajzo), Krchnavý, Bolech (Bušo), Pavlech, Valovič, Hladký, Macejka (Peter Filip), Šlosár, Kukučka.

OČKOV: Pisca - Gono, Rastislav Klčo, Augustín (Tomčík), Čuchran, Cagala, Renák, Burza, Valo, Richard Klčo, Štepko.

Kálnica dorast - Častkovce 6:0 - nedohrané. Góly: Vojta 2, Huna, Dlhopolec, Hubert, Pavlech. Mor. Lieskové žiaci - Kálnica 0:2. Góly: Bača, Jendrušák.

DUŠAN FILIP

MYJAVA/TURÁ LÚKA B - BECKOV 2:0 (0:0)

V prvom polčase domci nevyužili niekoľko vyložených šancí. Po zmene strán sa hra domácich zlepšila a dvoma gólmi rozhodli o svojom víťazstve.

Góly: Viliam Mozolák 2. Pred 70 divákmi rozhodoval Anina

MILAN MAJTÁN

KOČOVCE - BZINCE POD

JAVORINOU 7:1 (3:1)

Domáce mužstvo zobralo od začiatku taktovku do svojich rúk. Na mokrom trávniku sa presadili veľmi dobrým pohybom a kombinačnou hrou. Už v 5. minúte sa ujali vedenia gólom Gajdošíka, v 8. minúte hostia faulovali J. Sevalda a následnú penaltu s prehľadom premenil najlepší hráč na ihrisku Jozef Orsava. Hostia znížili z jedenástky Lessom. V druhom polčase pridali domáci ďalšie góly a na konečných 7:1 upravil Gajdošík. Víťazsto domácich bolo celkom zaslúžené.

Góly: Orsava 3, Gajdošík 2, Nemšák, Trgo - Less. ČK: Radoslav Zatovič (Bzince p./J.). Pred 150 divákmi rozhodoval Ondrušek

KOČOVCE: Ondreička - Nemšák, Mihál, Moravčík, Gajdošík, Orsava, Jaroslav Sevald, Martin Briška, Motola, Trgo, Ján Briška (Zdenko Sevald, Nedbal, Králik).

BZINCE P./J.: Harmady - Radoslav Zatovič, Kovačovic, Straka, Haluza, Horák, Miroslav Zatovič, Koryták, Bila, Less, Hasala.

JÁN MINÁRIK ml.

BOŠÁCA - NOVÁ VES NAD VÁHOM 3:3 (0:1)

V zápase veľmi dobrej úrovne, do ktorého nezapadol výkon rozhodcu, boli hostia o niečo technickejší, domáci zase vynikali bojovnosťou. Hostia stále vyhrávalio jeden gól, ale domáci vždy dokázali vyrovnať peknými gólmi, keď najmä posledný v 90. minúte z kopačky Pavla Kusendu stál za to - trestný kop z 35-metrov.

Góly: Daniel Kusenda, Brezovák, Pavol Kusenda - Brezovák (vlastný), Ševčík, Tóth. ŽK: Pavol Kusenda, Igor Janega, Brezovák - Tóth. Pred 150 divákmi rozhodoval Neckár.

Bošáca dorast - Nová Ves 6:1 - nedohrané. Góly: Bero 2, Helík, Kochan, Krivý, Figura - Rehor.

BOŠÁCA: Vavro - Vajda, Igor Janega, Brezovák, Kopunec, D. Kusenda, P. Kusenda, Samotný, M. Janega, Kostelán (Holenda, Tinka, Haviernik).

NOVÁ VES N./V.: Čaňo - Nešťák, Ševčík, Andrašík, Maco, Jančo, Tóth, Korytina, Jambor, Adamčík, Bajzík.

VLADIMÍR KOZÁČEK

1. Nová Ves n/V. 20 14 3 3 50:16 45 (+15)

2. Očkov 19 11 3 5 35:21 36 (+6)

3. Myj./T.Lúka "B" 20 9 4 7 37:27 31 (+1)

10. Bzince p/J. 20 6 5 9 20:37 23 (-7)

11. Mor.Lieskové 20 7 2 11 22:41 23 (-7)

12. Kočovce 20 5 6 9 23:33 21 (-9)

13. Hrašné 18 6 2 10 21:29 20 (-4)

14. Stará Lehota 20 5 4 11 20:30 19(-11)

Trenčín po sérii prehier porazil Poprad

Súperi sa na trenčianskom ľade stretli po štyroch dňoch znova. Trenčania ťahali pred stretnutím päťzápasovú sériu prehier.

Nočná dráma v Trenčíne. Plačúce dieťa ratovali susedia, policajti, hasiči, záchranka aj sociálka

Krátko po polnoci zavolala mestskú políciu obyvateľka ulice M. Bela v Trenčíne, že v susednom byte už dlhšiu dobu plače malé, asi polročné dieťa a jeho rodičia zrejme nie sú doma.