FUTBAL / II. tr. JUH

STARÁ TURÁ - NOVÁ VES 0:1 (0:1)

Góly: Jambor. 100 divákov.

MORAVSKÉ LIESKOVÉ - OČKOV 1:0 (0:0)

Do 6. minúty mali hostia dve príležitosti na strelenie gólu. ktoré nevyužili. V ďalšom priebehu domáíci vyrovnali, ale aj tak lepší štart na loptu mali Očkovania.

Gól: Ivan Kušnierik (11m). Pred 100 divákmi rozhodoval Kyška

Herínek

ČACHTICE - KÁLNICA 2:0 (1:0)

Zápas mal jednoznačný priebeh, hostia si nevypracocvali vážnejšie gólové príležitosti.

Góly: Markech, Miroslav Novotný. Pred 200 divákmi rozhodoval Bulko

ČACHTICE: Zemka - Ľuboš Čavojský, Hadbábny, Bumbál, Konštiak, Opatovský, Peter Hadbábny, Miroslav Novotný, Andrej Markech, Jozef Imriška, Rastislav Čavojský (Peter Čavojský, Michal Balala, Mário Belák, Mário Novotný)

KÁLNICA: Dovina - Guláš, Peter Filip, Ján Krchnavý, Hladký, Pavlech, Šramatý, Peter Filip, Macejka, Šlosár, Kukučka, Bulko (Bušo, Lintner)

MARIÁN GREGOROVIČ

MYJAVA/TURÁ LÚKA B - STARÁ LEHOTA 2:1 (2:0)

Na Starej Myjave sa hral v prvom polčase technický futbal, i výsledok 2:0 tomu nasvedčoval, keď oba góly dal Matušík. V druhom polčase domáci poľavili a hra bola vyrovnaná. V 65. minúte išiel domáci Mozolák sám na brankára, ktorý vybehol za šestnástku a rukou vyrazil loptu, smerujúcu do prázdnej brány, za čo bol vylúčený. Hostia znížili na 1:2 Kobelárom.

Góly: Matušík 2 - Kobelár. Pred 100 divákmi rozhodoval Ješko

MYJAVA/TURÁ LÚKA B: Oravec - Mizerák, Hornák, Malečka, Matušík, Koník, Štúrnik, Jurča, Duga, Málek, Mozolák.

STARÁ LEHOTA: Budka - Kobelár, Petruš, Hrabík, Michalka, Briška, Janžo, Drabant, Mezei, Janžo, Domín.

MILAN MAJTÁN

KOČOVCE - HRAŠNÉ 4:0 (1:0)

Domáce mužstvozačalo miernym tlakom, z ktorého si vytvorili niekoľko sľubných šancí. Jednu z nich v 15. minúte využil J. Sevald. Hostia hrozili po priamočiarych útokoch, šance si vytvárali po štandartných situáciách. V druhom polčase začali hostia aktívnejšie. V 70. minúte dali domáci druhý gól. Hosťom najväčšie problémy robil J. Sevald. Záver zápasu jasne vyznej pre domácich, keď na 4:0 upravil Zdenko Sevald.

Góly: Jaroslav Sevald 2, Orsava, Zdenko Sevald. Pred 120 divákmi rozhodoval Galko

KOČOVCE: Ondreička - Nemšák, Mihál, Moravčík, Gajdošík, Orsava, Jaroslav Sevald, Martin Briška, Motola, Trgo, Ján Briška (Zdenko Sevald, Luštík)

HRAŠNÉ: Pribiš - Kurucz, Škodáček, Kodaj, Peter Hučko st., Makíš, Svoboda, Svinkásek, Duga, Zvonček, Peter Hučko ml. (Štefík, Klímek).

JÁN MINÁRIK

BOŠÁCA - BECKOV 2:0 (0:0)

Úroveň zápasu bola priemerná. Na prekvapenie, hostia mali viac gólových príležitostí, ale góly strielali iba domáci v druhom polčase. V 68. minúte po sóle Pavla Kusendu dal jeho brat Daniel úvodný gól a o desať minút neskôr po samostatnej akcií Pavol Kusenda zvýšil na 2:0.

Góly: Pavol Kusenda, Daniel Kusenda. ŽK: Daniel Kusenda, Martin Benko (Bošáca). Pred 250 divákmi rozhodoval Tobiáš

BOŠÁCA: Helík - Kopunec, Igor Janega, Bero, Miklánek, Benko, Marián Janega, Malec, Pavol Kusenda, Daniel Kusenda, Kostelan (Ženžlák, Tinka, Haviernik)

BECKOV: Kačerek - Krajčovič, Kišš, Švančara, Badžgoň, Krištof, Sládek, Blaško, Minarík, Kobida, Izakovič (Vaculík, Hubina, Nemček)

Bošáca dorast - Beckov 4:3 (1:2). Marák, Figura, Kubo, Kostelan - Beňovič 2, Pálka.

VLADIMÍR KOZÁČEK

POVAŽANY - BZINCE POD

JAVORINOU 5:2 (2:2)

Hostai využili nepozornosť domácich a v 20. minúte vyhrávali 2:0. Domáci sa včas spamätali, do polčasu vyrovnali a v druhom otočili výsledok stretnutia. Najlepším hráčom domácich bol 42-ročný Tibor Krajčovič

Góly: Petráš 3, Mário Jambor, Patrik Kubica - Less, Hasala. Pred 100 divákmi rozhodoval Nedvěd

POVAŽANY: Sedlák - Kravczyk, Podstavek, Tibor Krajčovič, Mário Kubán, Patrik Kubica, Milan Kubán, Mário Jambor, Petráš, Lukáš Krajčovič, Tulis (Marcel Kubica)

BZINCE P./J.: Horák - Zatovič, Haruštiak, Straka, Haluza, Zatovič, Hloška, Kovačovic, Bila, Less, Hasala (Macúch, Zdenko Straka)