Rozhodoval Majerík.

(sš)

TRENČ. STANKOVCE -

HORNÁ STREDA 2:0 (2:0)

V stretnutí veľmi dobrej úrovne zvíťazili dôraznejší domáci futbalisti, keď gólový účet otvoril v 10. minúte jeden z najlepších domácich hráčov Masaryk. Skóre polčasu i zápasu uzavrel v 45. minúte ďalekonosnou strelou z priameho kopu Mutňanský. Góly: Masaryk, Mutňasnaký. ŽK: Sedláček, Bočák - Šupka, Hesko, Varga. Rozhodoval Ješko, 200 divákov.

TRENČ. STANKOVCE: Haško - Beňovič (Breznický), Mutňanský (Hrbas), Kuník, Bulko, Sedláček, Koprivňanský, Bočák, Masaryk, Daško, Blaško (Navrátil).HORNÁ STREDA: Jančík - Šupka, Steinecker, Kusovský, Havrlent (Királ), Feranec, Masár, Hesko (Belmechri), Magula, Krajčo, Varga.

SELEC - TRENČ. TEPLICE 3:1 (3:0)

Jednoznačná záležitosť domácich, ktorý okrem troch gólov zahodili ešte veľa príležitosti a aj pokutový kop.

Góly: Horňák, Komorovský, St. Šišovský - Husár. Rozhodoval Naď, 100 divákov.

SELEC: Pavol Šišovský - Zemanovič, Vavruš, Masár, Horňák, Peter Šišovský, Komorovský, Zajac, Sulo, Fiala, Stanislav Šišovský. TRENČ.TEPLICE: Kružlík - Šebík, Jaššo, Margetiak, Bližnák, Husár, Janík, Kašša, Bosý, Šulek, Kováčik.

Ľuboš Masár

ČASTKOVCE - HORNÁ SÚČA

11:1 (4:0)

Líder súťaže exceloval, nastrieľal súperovi deväť gólov v zápase, ktorý mal jednoznačný priebeh.

Góly: Kuník 4, Masár, Matulja, Madera, Vrábel, Bartovič, Vojtek, M. Madro - Mikušinec (11 m).

ŽK: Bartovič - Guga, Bartek, Chupáč. Rozhodoval Otiepka, 150 divákov.

ČASTKOVCE: Líška - Vlado (Burdej), D. Madro, Vojtek, Zmeko, Bartovič (Matulja), Vrábel, M. Madro, Madera, Kuník, Ostrenka (Masár). HORNÁ SÚČA: Pekárek - Guga (Chupáč), O. Biras, M. Biras, Bulejko, Bartek, Fary, Sádecký (M. Jurica), V. Jurica, Mikušinec, Častulín.

Peter Uhlík

SOBLAHOV - DUBODIEL 5:2 (2:1)

Jednmoznačný priebeh pre domáce mužstvo.

Góly: Halgoš 2, Gerbel, Ďuďák, Barták - Červený, Hostačný.

ŽK: Barták, Dudík. ČK: B. Malec. Rozhodoval Mičko, 200 divákov.

SOBLAHOV: Krátky - Markovský, Dudík, P. Rehák, Dvorský, Jantošovič, Halgoš, Ďuďák, Mičko, Lazar, Barták, striedali Gerbel, Košovič, T. Rehák. DUBODIEL: Praženec - B. Malec, Kyselica, Forgáč, V. Malec, D. Malec, Šťastný, M. Malec, Červený, Doktor, Hostačný.

Peter Gerbel

HRÁDOK - LO TRENČÍN nehralo sa, hostia sa nedostavili.

BREZOVÁ p. B. - MEL.-LIESKOVÉ 5:1 (1:0)

Hral sa obojstranne dobrý futbal, hralo sa útočne, útoky prevyšovali obrany.

Góly: Polakovič 2 (1 z 11 m), Šarudi, A. Nemec, Šido - Ondrejička.

Rozhodoval Galko, 150 divákov.

Jar. Ciran

HÔRKA - TRENČ. TEPLÁ 3:1 (1:0)

Domáci hrali to, čo potrebovali a proti snaživým hosťom viedli od 35. minúty 1:0 a výsledok zápasu udržovali okrem ďalších gólov až do 90. minúty. Za hostí znižoval v 70. minúte Lacko.

Góly: Koritina 2 (1 z 11 m), Jambor - Lacko. ŽK: Jakubec, Lacko. Rozhodoval Neckář, 150 divákov.

HÔRKA: Urban - Slávik, Sedlák, Huna, Sokol, Drobný, Muller (Feranec), Koritina, Jambor, Valo (Bolech), Némethy. TRENČ. TEPLÁ: Matejka - Košík, Lacko, Pytlík, Jakubec, Belák, Vaský, Masár, Vengrín, Ďurech, Malovec.