Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor

FUTBAL / IV. LIGA - severozápad

Partizánske - Chynorany 2:0 (2:0)

Góly: 10. a 22. Kaplán

Stretnutie malo veľmi dobrú úroveň, Chynorany prekvapili kvalitným výkonom. Počas celého zápasu boli domácim minimálne vyrovnaným súperom, žiaľ pred bránou sa nepresadili aj preto lebo domáci Holička dve čisté gólové šance zneškodnil. Ešte v 90. min Sloboda nastrelil brvno domácej brány. ŽK: Trčo, Kermiet - Tkáč Pred 40 divákmi rozhodoval Jedinák.

Partizánske: Holička - Desat (84. Burger), Ďuriš, Kermiet, Bóka, Křapka, Kaplan (88. Dúbravický), Obert, Paulus, Zvarič (46. Hatiar), Trčo.

Chynorany: Magdolen (30. Danak) - Tkáč, I. Bezák, D. Bezák, Halás, Boháčik, Pilát, P. Maťavka (50. Kákoš), Turček (65. Sloboda), J. Maťavka, Polúch.

J. Gális

Nitr. Pravno - Lok. Trnava

3:0 (0:0)

Góly: 55. Oller. 61. Kermeci, 85. Oravec

Stretnutie sa začalo vo vlažnom tempe, hostia hrali v poli veľmi dobre kombinačne a posúvali si loptu na jeden dotyk. Taktiež pôsobili aj futbalovejším dojmom. Domáci prvý raz pohrozili v 13. min po akcii Svobodu a Ličku. V 30. min išiel sám na brankára Svoboda, ale hosťujúci brankár Praj jeho strelu vytlačil na rohový kop. V druhom polčase domáci pridali na dôraze a po centri Oravca dal gól Oller. Tretí úspech pridal Oravec po individuálnej akcii. ŽK: Oller - Boďo. Pred 100 divákmi rozhodoval Vereš.

Nitr. Pravno: Perniš - Klajber, Kmeťko, Proč, Oller, Svoboda, Džubek, Rybár (72. Tomasta), Kermeczi, Oravec, Ličko.

Lokomotíva: Praj - Hrubý, Škultéty (46.Banič), Laurinec, Holič, Honza, Landrišič, Chudý, Hájiček (69. Poláček), Horváth, Boďo (50. Katrušák).

J. Mendel

Šimonovany - Nitr. Rudno

2:1 (1:1)

Góly: 14. R. Szabó, 47. Chrenko - 34. Bárta

Diváci videli veľmi dramatické stretnutie, nakoľko obom mužstvám išlo o veľa. Duel skončil nakoniec šťastným víťazstvom domácich hráčov. Hostia sa predstavili ako bojovné a húževnaté mužstvo a na kvalitnom trávniku produkovali dobrý futbal. Domáci boli technickejší a preto si vypracovali aj viac šancí, ktoré však nevyužili, kvôli zbrklosti hráčov. Hralo sa bez kariet. Rozhodca Tujvel, sledovalo 300 divákov.

J. Legéň

Zem. Kostoľany - Tovarniky

0:4 (0:3)

Góly: 18. Tóth, 35. Meluš, 36. Gál, 61. Gál

V prvom polčase hostia využili maximum a o všetkom sa rozhodlo v rozpäťí 35 a 36. minúty kedy domáci inkasovali dva góly.

(záh)

PúchovB/Dohňany - Vrbové

4:1 (3:0)

Góly: 5. Vrábel, 8. Cibík z 11m, 35. Vrábel, 72. Jurga - 60. Žažo

V Dohňanoch bolo po ôsmich minútach hry faktický po zápase. Domáci dali totižto dva rýchle góly, potom sa predčasne uspokojili a k dobrej hre nepridal veľa umenia ani nevýrazný súper. Aj keď od 10. min mali domáci výraznú prevahu, hrali iba priemerne a ľahkovážne. Až gól hostí v polovici druhého polčasu ich vyburcoval k zlepšenému výkonu. Hralo sa bez kariet. Sledovalo 80 divákov.

Púchov B: Mištík - Mužlay (65. Jozefovič), Hrehuš, Jurga, Rosina, Vavrík (40. Madara), Privarčák, Vrábel (72. Škorvánek), Cibík, Krauš, Solík.

Vrbové: Dlhý - Hoško, P. Balcír (46.Žažo), Žák, T. Balcír, Koiš, Andrísek, Adamec, Bielik, Vlado (65. R. Mikuláš,), Kubiš.

Vl. Šamánek

Piešťany - Domaniža 4:1 (2:1)

Góly: 24. a 85. Uváčik, 28. a 69. Marek - 31. Svoboda.

PARTIZÁNSKE: Minarech - M. Kvaššay, P. Kvašay, Kardoš, Oravec, Bolega, Čupka, Hodás, Augustín, Kardoš, Svoboda (Majerčík, Košík, Vician).

Hrnčiarovce - Kanianka 4:0 (0:1)

Spartak Trnava B - Nemšová 3:0 (2:0)

Góly: Lietava 2, Fall.

Už pohľad na zostavu domácich dával tušiť, že to s postupom stále myslia vážne, no dobre hrajúci hostia Spartak do 25. min nepustili do šance. Až po polhodine sa presadil pohotovou strelou Lietava a ešte do polčasu pridal, po nezištnej prihrávke Poljovku aj druhý gól. Súper sa do šance prakticky nedostal a vo zvyšku zápasu dominovali Trnavčania. Gólovú poistku pridal Fall, po peknej akcii Gašparíka.

NEMŠOVÁ: Bobot - Jančík, Chlebena, Raček, Doktor, Chmelina, Amrich, Ďuriš, Krajčovič, Vavruš, Patka (Belák, Závodný).

1. Dohňany 27 19 5 3 67:16 62

2. Trnava B 27 17 5 5 69:25 56

3. Nemšová 27 15 4 8 40:30 49

4. Partizánske 27 12 5 10 48:39 41

5. Tovarníky 27 12 5 10 42:44 41

6. Lokomotíva 27 11 7 9 46:35 40

7. Hrnčiarovce 27 11 4 12 43:33 37