Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. tr. sever

OMŠENIE - VEĽKÉ BIEROVCE/OPATOVCE 0:2 (0:0)

Zápas mal vyrovnaný priebeh, hostia využili ojedinelé šance, naopak, domáci nevyťažili s čistých gólových príležitostí nič

Pred 80 divákmi rozhodoval Poláček

OMŠENIE: Dorušinec - Samuhel, Hollý, J.Samuhel, Váni, Homola, Vrana, Bolebruch, Baláž, D.Samuhel, Hrbáček, Marienka

V.BIEROVCE/OPAT.: Hrušovský - Barták, Králik, Holba, Ondršek, Zháňač, Barták, Vachánek, Bulko, Šotník, Marcinát, Novák

Stará Turá dorast - Omšenie 5:0

PETER MARIENKA

KĽÚČOVÉ - ZÁBLATIE 1:1 (1:0)

Domáci v priebehu zápasu zahodili štyri vyložené šance vrátane penalty, za čo prišiel trest v podobe vyrovnania. Remíza je úplne zaslúžená.

Góly: Peter Vavruš. Pred 150 divákmi rozhodoval Kahún

KĽÚČOVÉ: Dušan Vavruš - Peter Vavruš, Michal Vavruš, Andrej Holeček, Martin Chudý, Patrik Kiačik, Marián Sabadka, Pavol Kudlík, Peter Kiačik, Ján Takáč, Peter Slezák

ZÁBLATIE: Ján Zverbík - Karol Bulko, Miroslav Galbavý, Rastislav Fraňo, Vladimír Samák, Roman Múdry, Marek Valko, Roman Minárik, Miroslav Kalo, Ján Šťastný, Rastislav Brlej

PATRIK KIAČIK

NEPORADZA - OSCAR TRENČÍN 1:1 (1:1)

Hostia sa ujali vedenia v 30. minúte prvého polčasu. Domáci vyrovnali z jedenástky minútu pred odchodom do kabín. Na konci polčasu odstúpil pre zranenie hráč hostí, a tí celý druhý polčas hrali oslabení o jedného hráčam, ale aj napriek tomu s prehľadom ubránili nerozhodný stav. Veľmi dobre rozhodoval Majcher

Góly: Čačko (11 m) - Rosina. Pred 80 divákmi rozhodoval Majcher

NEPORADZA: Ševčík - UHer, Kopecký, Laco, Begáň, Rastislav Laššo, Richtárech, Puna, Matúš, Miloš Laššo, Dlábik

OSCAR TRENČÍN: Kapuš - Masár, Ožvalda, Dráb, Repka, Rosina, Pšenka, Bočák, Slezák, Kyselica, Nosek

(lp)

ĽUBORČA - IVANOVCE 1:3 (1:0)

Prvý polčas bol v celku vyrovnaný, hostia svoje príležitosti nepremenili, naopak domácim sa do šatne podarilo streliť úvodný gól. Celý druhý polčas sa niesol v znamení jasnej prevahy hostí, ktorí ju pretavili v tri góly a otočili stav vo svoj prospech. Ich víťazstvo je úplne zaslúžené.

Goly: Švantner - Pavol Fabián 2, Struhár. Pred 100 divákmi rozhodoval Felgr

ĽUBORČA: Belko - Chudo, Patka, Domín, Janík, Mihálik, Švantner, Ďuriš, Vydrnák, Korienek, Hál

IVANOVCE: Drgo - Breznický, Kudla, Vladimír Šimlovič, Kopunec, Kuchta, Zvarík, Lukáčik, Ťazim, Ján Šimlovič, Fabián

LO Trenčín dorast - Ľuborča 3:2

MAREK KONÍČEK

VEĽKÁ HRADNÁ - TRENČIANSKA TURNÁ 3:2 (1:1)

Hostia vsietili prekvapeným domácim hneď v prvej minúte, no domácim sa podarilo vyrovnať po pätnástich minútach a v závere polčasu Sýkora nepremenil jedenástku. Druhý polčas vyšiel lepšie domácim a v 60. minúte vyhrávali 2:1. Vzápätí hostia vyrovnali. Domácim túžbou po víťazstve vsietili tretí gól a rozhodli o víťazstve.

Góly: Miloš Petrík 2, Zradula - Beták 2. Pred 140 divákmi rozhodoval Horňák

V.HRADNÁ: Masár - Zradula, R.Ježík, M.Ježík, Sýkora, Petrík, Behúl, Farkaš, Kováč, Jozef Ježík, Roman Ježík

TRENČ.TURNÁ: Chochlík - J.Beták, Červeňan, Santa, D.Mikolášek, Husár, Vanko, R.Mikolášek, Beňo, M.Beták, Lapšanský

Mníchova Lehota žiaci - V.Hradná 0:4.

FRANTIŠEK KOVÁČ

MNÍCHOVA LEHOTA -

ZAMAROVCE 5:2 (1:2)

Domáci neprehrali ani šiesty zápas v rade i keď hrali v kombinovanej zostave. Už v 12. minúte však prehrávali 0:2. Aniza tohto stavu sa nevzdávali a v 14. minúte znížili na 1:2. OKrem gólu zahodili niekoľko šancí a trafili brvno. Domáci rozhodli zápas v druhom polčase, keď v 66. minúte vyrovnali, strelikli ďalšie tri góly a zaslúžene vyhrali

Góly: Peter Niňaj, Robo Pavlík, Ivan Goljer, Roman Pavlík, Ľuboš Červeňan - Valachovič, Jančovič. Pred 50 divákmi rozhodoval Batelka

MN.LEHOTA: Cyril Balaj - Juro Balaj, Červeňan, Bošanský, Richard Balaj, Kuric (Marián Balaj), Goljer, Roman Pavlík, Robo Pavlík (Bulko), Niňaj

ZAMAROVCE: Ďuras - Stánok, Kadlečík, Balaj, Haruštiak, Drienka, Vlk, Šedivý, Valachovič, Kopunec, Jančovič

Kľúčové žiaci - Zamarovce 2:0 (1:0)

JÚLIUS HRNČÁR

DOLNÁ SÚČA -

SKALKA NAD VÁHOM 6:0 (2:0)

V susedskom derby domáci pokračovali v dobrom výkone z minulého týždňa. PO prvej šanci hostia odpadli a domáci do konca zápasu ich nepustili do vážnej šance. Brankár hostí aj keď dostal poltucet gólov zachytal veľmi dobre.

Góly: Sedláček 2, Krajčo 2. Rado Hlávek 2. Pred 150 divákmi rozhodoval Kyška

DOLNÁ SÚČA: Poláček - Hlávek, Oriešek, Žúži, Psota, Masteš, Vavro, Rado Pleva, Krajčo, Sedláček, Anton Pleva (Kotrpčík, Sliva, Dušan Špaček)

SKALKA N./V.: Jurči - Kováčik, Sedláček, Smolka, Cíbik, Danek, Patka, Vandžala, Trška, Zemanovič, Mikušinec, Košút, Peter Balaj